|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
katy1503
Drži sreću kao pticu: što nježnije i lakše! Bude li se osjećala slobodnom, ostat će ti rado u ruci. (17.7.)


Pišem komentar: 'SUPER JE BUŠICA :):):)...' u album Trudnoća br.2 i 3 (9.11.)
Pišem komentar: 'Hvala vam! test napravljen 5 dana kako je M kasnil...' u album Pozitivan testić (23.7.)
Pišem komentar: 'aaaaaaaaaaaaaaaaaaa... čestitam!!!!! together agai...' u album Testic 2018 srpanj (19.7.)
Kreiram novi album Pozitivan testić (18.7.)
Menjam svoje raspoloženje u sretan. (2.1.)
Pišem komentar: 'Čestitke!!!...' u album Ponovila i drugi (23.1.)
Pišem komentar: 'Hej Snjeguljo, baza je preuska pa nije bas dobro z...' u album nodiljka (14.10.)
Korisnik Jagodica13 i ja smo postali prijatelji (21.6.)
Korisnik lidac0605 i ja smo postali prijatelji (21.6.)
Korisnik Kazimira i ja smo postali prijatelji (10.6.)
Korisnik Danira i ja smo postali prijatelji (9.6.)
Pišem komentar: 'ajme preslatkoooo :) ...' u album Leon <3 (31.10.)
Pišem komentar: 'Preslatka je :)...' u album LH i mikroskop_srpanj 2014 (22.8.)
Kreiram novi album (22.8.)
Kreiram novi album (31.7.)
Kreiram novi album (31.7.)
Pišem komentar: 'Predobroooo!!!! Linija za 5:)...' u album LH i mikroskop_srpanj 2014 (31.7.)
Pišem komentar: 'Kao da si loptu progutala,preslatko:)...' u album LH i mikroskop_srpanj 2014 (31.7.)
Pišem komentar: 'tnx cure! budem sljedeci tjedan slikala ponovno,...' u album 28.tjedan (30.7.)
Pišem komentar: 'Hvala ti :*...' u album 28.tjedan (20.7.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam 11 prijatelji
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji album
   
7
1