|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: seksi rublje?
17.6.2010 10:44:07   
mariola
IZVORNA PORUKA: MiniMama

mislila sam da nece biti potrebno. da je shvatio poruku nakon sta sam pet dana spavala u boravku s tavicom u krevetu. cak sam mu zapljenila najdrazi jastuk i polegla tavicu na jastuk.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: seksi rublje?
17.6.2010 22:12:50   
girlpower
IZVORNA PORUKA: MiniMama

mi smo se za godisnjicu dogovorili kupiti si neku sitnicu koju bi voljeli vidjeti na drugome.

ja sam mm-ukupila lisice, a on meni tefalovu tavu za palacinke.

i dalje nam je ta tavica tabu tema. odbijam ju koristiti iako mi je stara tavica za palacinke vec koma. strajkam.

govno jedno. za prvu godisnjicu kupiti tavicu. doslo mi je da ga umlatim s njom. user posted image user posted image user posted image

o rublju mogu samo sanjati. uostalom kako je ovaj moj bolesnik, vjerojatno za iducu godisnjicu mogu ocekivati bijele gace do sisa kupljene preko oglasnika da dobiju autentican ofucani štih.




sada sam se zagrcnula od smijeha na ovaj tvoj postuser posted image user posted image user posted image a ja sam mislila da je moj poremecenuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: seksi rublje?
17.6.2010 22:16:44   
novamama
minimamauser posted image user posted image user posted image
a jesi me nasmijalauser posted image user posted image user posted image

ali sve ima svoje, vjerojatno ti više NIKAD neće kupiti neki kućanski aparat za bilo koji važan datum, bravo cariceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: seksi rublje?
28.7.2015 4:39:20   
Wallsune
Moj dečko omiljeni nosim seksi donjeg rublja.
http://www.evewholesale.com/Sexy-Lingerie-c1382.html

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: seksi rublje?
12.5.2016 14:58:01   
evaevita
Moj obožava donje rublje, tako da ga ja imam pun ormar, hehehhe, mada se najudobnije osjećam u pamučnom rublju, a ovo oblačim samo u posebnim prilikama, a šta ću s njim, kaže da mu je to fetiš i naravno štikle na nogama, bez toga ništa. user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: seksi rublje?
17.4.2018 13:55:21   
blagere
Seksi rublje - http://aliexpress.com

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!