|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimska djeca-2012/2013
8.7.2015 22:13:31   
BUMBI
L jos spava tijekom dana i stavljat cu ga jos.
Moji ce svaki dan preci u svoju sobu tj.D mi vec veceras presao,mm sastavio jedan krevet i bas me zanima kako ce to izgledati kad i L predjeuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Zimska djeca-2012/2013
3.8.2015 18:04:10   
sminkret
Opet mi treba koji mjesec da se javim. Joj, vi se meni divite- Lotte, ti sa četvero djece, još radiš vrt i slično! Tebi kapa dolje!
Bumbi, ti trudna, sa malim zvrkom od 2i pol godine- to treba uskladiti! Jel soba gotova? Jel braco otišao spavat k braci? :) Baš me zanima kako mu se sviđa biti u novoj sobi.
Daze, mi planiramo krevete na kat, pa negdje na jesen prebaciti P k seki u sobu. Zasad lijepo spava u kreveticu pa se ne zurimo. Vjerujem da je vama vruce i da bi se bolje naspavali kad bi M bila u svom krevetu. Mogu ti samo reci o iskustvu sa svojom O koja se preselila u svoju sobu sa 2,5 godine. Soba je bila, samo smo kupovali novi namještaj, i kad je namještaj stigao, muž montirao i mislimo si sada ćemo je polako privikavat na veliki krevet- a ona uzela sve svoje deke i plišance i preselila se istu večer! Nekako si mislim da P ne bude tako samostalan i poduzetan, on više treba mamu user posted image Inače, ti si me nadahnula da ja krenem sa odvikavanjem pekena sa P,
i stvarno je sve bilo brzo gotovo. Ne tako brzo kao kod tvoje M, ali za tjedan i pol se odviknuo. Također i noćne. Sad se smijem kako sve te kahlice i dadkice nisu projektirane za dečke, stalno moramo gurati pišulinca nutra da okolo ne šprica :)

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Zimska djeca-2012/2013
3.8.2015 21:35:13   
BUMBI
Neka,neka se mi tu i tamo javimouser posted image
Soba za decke je gotova,spavaju zajedno i to proslo superuser posted image samo L jos pije pa se moram koji put i ustati al dobro,bitmo da ne trazi kod nas u sobu
Ostale cure kako ste vi i vasa djecica?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Zimska djeca-2012/2013
5.8.2015 0:08:56   
daze
da se i ja javim malouser posted image
sminkret user posted image za P i odvikavanje od pelene,stvarno ne mozes vjerovat da se tako lako odviknuuser posted image M je prije nekih mjesec dana konacno bacila dudu, a ja sam mislila da nece nikad. uvik smo ih imali po 5-6 u kuci a ona bi znala drzat 3 u rukama pa stavit 2 odjednom u ustauser posted image duda joj je bila svetinja, cim joj nesto smeta ili se udari place duda,duda... uglavnom, prije mjesec dana na bili na selu i ja se sve mislim ocu li joj ukidat dudu.iskreno vise me bilo strah nocnog placa i nespavanja nego icega. i jedno jutro joj presjekla dudu na pola i rekla da ju je macka pojela.ona se cudom cudila i svima govorila maca papila dudu i to je bilo to. niti je plakala ni nista, pitala je taj prvi dan svako malo di je duda,al bez drame. i u noci bi se probudila i rekla daj dudu, ja kazem nema pojela je maca, ona se okrene i nastavi spavatuser posted image
a sta se tice sobe,sredili smo joj je donekle. ima krevet i komodu i sve igracke unutra. vec par dana spava tamo,al nece sama. ka je moram uspavati i onda ja odem u nasu sobu,al cim skonta da me nema place pa na kraju ja zavrsim s njom u sobi. valjda ce se naviknit s vremenom...
Bumbiuser posted image za luku, njemu je valjda lakse jer je brat s njim tako da nije sam.

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 254
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!