|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Violet- nove pelene
23.6.2009 9:51:06   
ket
pampers je i meni koma a ja mislila da sam si umislila jer su one kao najkvalitetnije...mali mi je mokar svaku noć....definitivno sad prelazimo na nešto drugo

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Violet- nove pelene
23.6.2009 10:17:22   
FIONA
pa nisu nove ja ih kupia maloj u ,etrou kao i njihove maramice još prije šest mjeseci...meni su super...-pamper je sranje totalno...mekane, propuštaju sve od kakice do pišaline...zgrudaju se užas!!!...inače meni je lIBERO ZAKON!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Violet- nove pelene
23.6.2009 10:22:37   
jelena j.
violet nisu nove pelene ja znam vec odavno za njih ali meni su najbolje libero njih sad koristim

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Violet- nove pelene
23.6.2009 11:32:49   
mala pcelica
kreniću redom sa isprobavanjem,od svake vrste ću uzeti po paket paću viditi kakve su koje,jer ove pampers su užasne...user posted image  uuuuaaaa za pampers!!

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Violet- nove pelene
23.6.2009 13:50:50   
apika
Mi smo dobili u bolnici paket baby love i bile su mi ok,ali smo prešli na pampers jer su bile razvikane ali su nam bile užas,smrde po nekoj kemikaliji,promaču,grudaju se...koristila ih do broja 3 onda mi puko film i krenili isprobavat druge pelene-za nas se najbolje pokazale baby love i cijenom i kvalitetom,sad kupujemo 4+ ,76 kom košta oko 120kuna,u 6mj korištenja nikad promočileuser posted image Ja nisam kao moja frendica koja i dalje kupuje pampers iako joj promače ali ju je sram kupiti neke druge peleneuser posted image

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Violet- nove pelene
23.6.2009 17:23:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: apika

Ja nisam kao moja frendica koja i dalje kupuje pampers iako joj promače ali ju je sram kupiti neke druge peleneuser posted image




user posted image user posted image user posted image  zamisli ti nju user posted image user posted image user posted image
ja sam odmah insistirala na pampersu, jer sam mislila da su najbolje, pa ja sam jos piskila u njh kao beba i pretpostavljala sam da sa tolikom tradicijom moraju biti najbolje...a ono, uzas zivi!! user posted image user posted image user posted image
babylove su mi broj jedan, mada vidim da mnogi hvale i Libero, nisam probala jer sam sa BL prezadovoljna! user posted image user posted image

(Odgovor članu apika)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Violet- nove pelene
26.6.2009 15:56:13   
MissMolly
Kako imamo problema s tvrdom stolicom, miš pije puno tekućine, dakle, puno piša. Pampersice su mi super, ne znam kako kada tu toliko lošeg mišljenja... Babylove su mi bile dobre dok nije počela ovoliko pišati jer se naprijed skrute, zgrudaju, ma postanu kao kalup tvrde... Odustali i vratili se na pampers.
Violetu smo koristili u bolnici i sasvim su OK, ali ne znam kako bi se ponašale u ovoj situaciji...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Violet- nove pelene
26.6.2009 17:46:13   
inna
moram priznati da sam probala i babylove i libero i pampers i sleep&play i active baby i zasad su mi najbolje active baby od pampersa jer mi jedino od njih ostane suh po noći. Od svih drugih je mokar do brade. Pogotovo u zadnje vrijeme kad se toliko vrti po kimbaću da me svaki put strah u kojoj pozi i u kojem dijelu kimbaća ću ga ujutro naćiuser posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu MissMolly)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Violet- nove pelene
26.6.2009 18:04:54   
Puli
ja sam zadovoljna s violet pelenama i cijenom i kvalitetom
125 kn je 76 komada plus gratis veliko pakiranje vlažnih maramica

ugodne,čvrstog čička,gumice oko nogu koja ne žulja,zgodnog dizajna,nemaju mirisa (kao pampersice)

za sada nam nisu promočileuser posted image




_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Violet- nove pelene
26.6.2009 18:34:50   
Njofra
Mi smo nedavno prestali s kupovanjem pelena jer je maleni prešao u gačice user posted image . Naše mišljenje je da od onih pelena koje smo probali naj su Libero ali unazad par mjeseci koristili smo za malog Pillo pelene u Plodinama, mogu reči kako se nije bunio da ga smetaju tj. udobne su mu bile, niti jednom promočile i jeftine 60kn 48 kom veličina koja je odgovarala našem malenom, to sam napisala jer ovisi po kilaži količina pelena u pakovanju.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 35
   [Obrisani korisnik]
26.6.2009 18:38:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Njofra)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Violet- nove pelene
9.7.2009 16:53:01   
božica
Zadovoljni smo
jućer kupili veliki paket u konzumu


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Violet- nove pelene
9.7.2009 20:15:18   
Vjeverica ST
meni su pampers grozne, smrde, jednom ih dobila i više nikad kupila! smrde i nekako su plastične (kao i sve od P&G). koristim Babylove, dobre su i nisu skupe pas su idealna kombinacija! I lIbero su dobre samo su malo skuplje. I Huggies su dobre, ali ne znam di ih ima kupit..A čula sam da su te Violeta dobre! Koliko su za bebu od 8 kg?skuplje.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Violet- nove pelene
9.7.2009 20:17:07   
Vjeverica ST
i zašto je sramota kupovat Babylove a ne Pampers??????????????????????? uh! snobizam!user posted image

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Violet- nove pelene
10.7.2009 9:12:57   
miha
huggies imaš u kauflandu i pelene i vl.maramice

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Violet- nove pelene
10.7.2009 14:17:46   
monte
violeta se ne proizvodi u Širokom Brijegu već u Grudama(blizu imotskog)ovdje ih većina ne koristi jer su jako grube,nisu mekane.ja dobila na poklon jedan paket i koristila sam ga sve dok nisam primjetila crvene točkice ispod bebinog pupka kad ono tamo...na peleni na prednjem dijelu oko pasa mogu se napipati oštre mrvice(pretpostavljam da je to ljepilo al ga dobro ne razmažu).provjerite sami,samo napipajte prstima unutrašnji prednji dio.kolko koštaju tolko i vrijede

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Violet- nove pelene
31.7.2015 10:27:54   
Tino i Maja
Do sada sam za svog malca koristila violetine pelene i bila sam zadovoljna sve do cetvorke. Sad mu svaku noc procuri kad se popiski, sav bude mokar. Cak sam i broj vece probala. A po danu ga moram presvlaciti svako malo jel mu inace sve izade.
Sad ne znam jel on tolko piski ili su pelene krive user posted image Luda sam vise...

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!