|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
4.5.2012 11:11:42   
spongebob
čitam onaj pravilnik o upisima u vrtić/jaslice, pa ne kužim- piše da se molba predaje samo u jedan vrtić, uz ev naznaku još 2 kao rezervne opcije; kako to u samo jedan, kakve su to fore? ako tamo ne upadnemo, nemamo šanse ni za koji drugi.... a to "uz naznaku još 2", jel to znači da se još u ta dva mogu predat molbe ili kaj?
jel to vrijedi i za privatne ili je ovaj pravilnik samo za državne vrtiće? user posted image
help, ako netko zna...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
4.5.2012 16:52:14   
ana85
Predaje se u jedan vrtić. Napišeš u koja dva bi htjela da ide ako u ovaj ne upadnete i mislim da onda oni poslijeđuju dalje u ta dva.

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu spongebob)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
4.5.2012 17:26:56   
spongebob
hvala ti... a reci, to vrijedi i za privatne, ili su 1+2 državna, a privat posebno? ili i oni ulaze u tu 1+2 računicu? user posted image

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
4.5.2012 19:59:22   
ana85
Joj stvarno ne znam za privatne. Ali ako ništa o privatnima ne piše u pravilniku, ne vidim razloga zašto i njih nebi navela.

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu spongebob)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
4.5.2012 21:20:40   
patka
NE privatni vrtici ne ulaze u to 1+2, oni su skroz druga prica
na zahtjev pises sve drzavne vrtice a u privatni ides mimo tog zahtjeva

_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
5.5.2012 8:22:15   
spongebob
joj hvala ti user posted image a jel znaš možda neke vrtiće, odnosno jaslice u zg, koji nisu prenatrpani i gdje postoji neka šansa upasti...? ili neki dobar privatni?

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
5.5.2012 8:34:10   
keksić
ja sam 2.5. predavala papire i vele da MORAŠ napisati još barem jedan vrtić gdje bi htjeli, iako meni ne paše niti jedan drugi morala sam staviti još jedan kao drugu opciju user posted image

ak nas tamo prebace ubiću nekog, ovo je jeć druga godina da me zaj...



_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu spongebob)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
7.5.2012 21:35:36   
patka
gle, nisam ti sigurna
ali koliko znam vrtici u centru grada vape da djecicom jer ih nemaju.
A za privatne koji dio grada te zanima?

_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu spongebob)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
8.5.2012 7:44:44   
ana85
Ja sam predala papire u Krajišku " Krijesnice". Kad sam išla predavat papire i na razgovor, nije bila gužva.

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
8.5.2012 9:00:53   
spongebob
a koji su to u centru poluprazni, a da su dobri? pitam jer ne znam.....znaš koji?

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
8.5.2012 12:57:57   
ruwenzor
čula sam da je dv Izvor u Deželićevoj poluprazan i ok, susjedin mali tam ide i dosta su zadovoljni (jedino nema parkinga)
evo popis vrtića ak nekom zatreba http://www.zagreb.hr/UserDocsImages/POPIS_DJECJIH_VRTICA_GRADA_ZAGREBA_0511.pdf

mi smo danas predali zahtjev u dv Matija Gubec, držite nam fige user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu spongebob)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
9.5.2012 11:15:00   
ana85
Krajiška 7a, Krijesnice. I ja sam tam išla, meni je bilo super. Nadam se da će i moja upasti.

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
9.5.2012 18:47:40   
spongebob
ako netko zna nešto o privatnom vrtiću Mali svijet u Lučkom, ili Cica maca na Kajzerici, help pliiiiizzzz... (ja ću svinsut s tim vrtićima, izluđuje me to user posted image )

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
11.5.2012 23:47:23   
martina33
hm..ne bi baš rekla da je Izvor poluprazan..kao najbolji vrtić u Gradu,s najviše osvojenih nagrada i kao ogledna ustanova koja je pionir u drugačijem pristupu rada...čisto sumnjam...mislim da je kriva informacija...vrtić i način rada potiču i razvijaju dječju kreativnost i još mnogo toga..sve je jedan veliki prostor s raznim kutićima..dijete svaki dan bira gdje će se igrati...čak imaju i porculanske male šalice kako bi se djeca učila da se sve može razbiti-stvarni svijet(a ne plastika)..
itd,itd,da više ne nabrajam...
uglavnom,meni bi DV Izvor bio sigurno br. 1 pri odabiru...
i nakon onog ekscesa koji se nedavno tamo dogodio,Grad je osigurao parking za roditelje u određenom dobu dana..

(Odgovor članu spongebob)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
4.6.2012 22:53:41   
tininoni

IZVORNA PORUKA: ruwenzor

čula sam da je dv Izvor u Deželićevoj poluprazan i ok, susjedin mali tam ide i dosta su zadovoljni (jedino nema parkinga)
evo popis vrtića ak nekom zatreba http://www.zagreb.hr/UserDocsImages/POPIS_DJECJIH_VRTICA_GRADA_ZAGREBA_0511.pdf

mi smo danas predali zahtjev u dv Matija Gubec, držite nam fige user posted image


U potrazi za jaslicama koje bi bile usput na posao mm ili meni naišli smo na najbolji popis svih privatnih i gradskih vrtića u Gradu Zagrebu. Gugalaga.com - stranica na kojoj na karti možete pronaći sve vrtiće u Zagrebu sa brojevima telefona i programima. Baš ono šta treba jednom roditelju u potrazi za najbližim vrtićem.

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
4.6.2012 23:29:55   
bubaMaja
za ekipu iz Zg moje najtoplije preporuke su za vrtić Mala vila... da živim u zg def. bih tamo svoje dijete upisala

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu tininoni)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
10.6.2012 10:08:40   
tininoni
IZVORNA PORUKA: ruwenzor

čula sam da je dv Izvor u Deželićevoj poluprazan i ok, susjedin mali tam ide i dosta su zadovoljni (jedino nema parkinga)
evo popis vrtića ak nekom zatreba http://www.zagreb.hr/UserDocsImages/POPIS_DJECJIH_VRTICA_GRADA_ZAGREBA_0511.pdf

mi smo danas predali zahtjev u dv Matija Gubec, držite nam fige user posted image


sad tek vidim da nisam stavila link na stranicu sa vrtićima u postu gore, kad nisam znala kako :) evo sada i sa linkom: gugalaga.com pa nadam se da će nekome i pomoći...

(Odgovor članu tininoni)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
6.9.2013 13:59:37   
KOOKAI
Mama sam 3-godišnjeg dječaka kojeg smo upisali u privatni dječji vrtić Mali Svijet u Stupniku, želim SVE roditelje upozoriti ako razmišljate da bi svoje dijete možda upisali baš u taj vrtić - NEMOJTE!!
Želim sa svima podijeliti katastrofalno iskustvo sa njima!
Vrtić, tete i ravnateljica se na prvu čine predivno, izvana UJ a iznutra FUJ..
Ugalvnom, nemaju svoju kuhinju, catering djeci kuha hranu, jednom tjedno je jedno voće na meniju, za međuobrok jede se kupovni puding i razne ostale splačine, za doručak: šnita kruha sa namazanim margarinom i šalicom hladnog čaja (ja osobno vidjela kada sam dijete dovela na čuvanje), ne tražim kraljevski tretman ali za 1550 kn mjesečno, ima da bar imaju marmeladu na tom margarinu.
Drugo: tete su katastrofa, uopće ne brinu za djecu. Djeca su cijeli dan prepuštena sama sebi, to znam iz svoje ruke jer sam sa svojim djetetom bila na privikavanju i s njima provodila dane. Šta da vam kažem, kad su se djeca okupljala oko mene odrasle i ja s njima svima sjedim na podu i čitam im priče iz slikovnica. Nitko se ne trudi oko te djece, djeca ne znaju niti jednu priču, niti jednu igru, niti jednu pjesmicu iz tog vrtića, ništa ih ne uče niti educiraju. Šetnje i izlasci i igranje vani ne postoje!!!! Djeca su cijeli dan u prostoriji od 25m2. Svi su polubosi, šmrkavi, a one ništa.. Pretužno i prejadno..
Isto tako, kada smo jedna mama i ja bile zadnje na privikavanju, rekle su nam tete da izađemo iz vrtića na pola sata, i u tih pola sata, maleni dječak od te majke koja je stajala sa mnom na glavnoj cesti je prošao 5 teta i tri prostorije plačući za svojom mamom i nitko to dijete nije zaustavilo i pitalo o čemu se tu uopće radi. Maleni je izašao u čarapicama na glavnu cestu, a ova žena (mama tog djeteta) koja je stajala sa mnom vani, opala u nesvjest od šoka kako joj je dijete izašlo iz prostorije a da NITI JEDNA TETA TO NIJE OPAZILA!!!!
GLAVNA VRATA VRTIĆA NISU ZAKLJUČANA, bilo tko može ući i izaći van, bilo tko može doći po dijete a da vas nitko ne pita: tko ste vi? i što želite?

Pričajući sa roditeljima, nitko od njih nije zadovoljno i bune se, pogotovo za tu cijenu a oni ništa ne pružaju i ravnateljica vrtića gospođa SANDRA ŠAMEC ne daje nikakav odgovor. Dapače, baš ju briga.
Eto, ovo je bilo "ukratko" od mene..
Zato roditelji i prijatelji moji, bježite od tog vrtića u širokom krugu.. moj topli topli savjet..

(Odgovor članu spongebob)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
30.10.2013 17:30:59   
patricija.jambrek
Poštovana Kookai!
Majka sam prvoškolca koji je išao 4 godine u navedeni vrtić i djeteta od 4,5 g koji pohađa taj vrtić već dvije tri i pol godine.
Dakle,sve ovo što ste vi naveli uopće ne stoji.Krenimo od početka;naveli ste catering kao problem iako ne vidim zašto,a ove splačine koje spominjete kao međuobrok Vaše dijete sigurno doma ne jede?! Dajte molim Vas! Čaj nikad,ponavljam nikad nije hladan jer se kuha u tom vrtiću,posebno za zimskih mjeseci.A sad da se samo malo osvrnem na cijenu koju Vi ne plaćate u cijelosti jer dobivate subvenciju od Stupnika ili Zagreba,tek toliko...
Sad ću Vam reći da djeca izlaze i da se djecu educira,ali ako ste Vi neuki onda naravno da to ne možete prepoznati.
Mišljenja sam da je dom djetetova baza za sve,pa tako i za ishranu i edukaciju.Ako mislite da Vaše dijete ne zna pjesmicu pa onda ga naučite!
Kada ste upisivali dijete sigurno Vam je objašnjeno da ovaj vrtić (Mali svijet),ima individualan pristup djetetu,ako shvaćate što to zanči.Taj pristup je mom starijem sinu puno značio jer ga se poticalo da se bavi onim što voli i što mu dobro ide.Dobio je izvrsnu pripremu za školu,a ako ne vejrujete slobodno mi se javite pa možemo zajedno do škole da pitamo njegovu vrlo zahtjevnu učiteljicu.Naravno,u tomu svemu smo i mi kao roditelji sudjelovali!
Mlađi sin je potpuno drugačijeg karaktera i tako mu se u vrtiću i pristupa.On je sretno i veselo dijete kojeg se također usmjerava prema onome što ga interesira.
Gospođa Šamec mi se uvijek javi na telefon i uvažava svaku moju primjedbu,možda je problem u Vama.
Tete u tom vrtiću su izuzetno pžrtvovne.Ono što Vi ne znate da one mnogo stvari za recimo didaktiku izrađuju doma same,izvan radnog vremena.Da li ste ikad pitali svoje dijete kako mu je vrtiću?
I za kraj ponavljam,centar djetetova svijeta su roditeljii...u svakom smislu!

(Odgovor članu KOOKAI)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: upisi u vrtić [sm=zmeden.gif]
25.11.2014 19:00:46   
casio1234
Gđo Jambrek
1. Vrtić u Stupniku sada košta 1.900 kn mjesečno što je gotovo 50% prosječne plaće u RH, a znamo da je velika većina zaposlenika daleko od tog prosjeka.
2. Ispod tog vrtića nalazi se skladište boja i lakova površine 200m2
3. Djeci se sve do "pobune" roditelja 10/2014. davalo voće samo 2 puta tjedno što je u suprotnosti sa državnim pedagoškim standardom RH koji kaže SVAKI DAN
4. Djeca u zadnja tri tjedna nisu bila vani (studeni 2014.)
5. Prehrana u vrtići (doručak-užina) su paštete, mliječni namazi, piškote, sport keksići, integralni keksi, interšparove last budget kuglice po 19,99 (posjedujem jelovnike unatrag 3 mjeseca) Da, točno, ne hranimo svi doma djecu sa pršutom, kavijarom....ali za 1.900 kn u 10-satnom programu očekuje se kvalitetnija i sadržajnija prehrana djeteta. jer dijete je u slučajevima zaposlenih roditelja u vrtiću i do 8-9 sati.
6. Ručak je donekle ok jer ga dovozi catering iz Rakovog potoka.
7. TETE U VRTIĆU SU OK I NEMA PRIMJEDBI jer rade u okvirima mogućnosti i daju sve od sve od sebe za kruh svagdašnji. Premda nemaju sve tete falkutetsku naobrazbu za odgoj i obrazovanje djece u predškolskom odgoju i obrazovanju. Isto tako tete se često mjenjaju pa se djeca iznova privikavaju na nove tete.
8. Komunikacija sa vlasnicom vrtića NE POSTOJI jer nije održala niti jedan roditeljski sastanak unatrag 2.godine na kojem je ona bila, a one sastanke koji su bili održavale su tete odgajateljice koje u pravilu nemaju odgovora na organizacijska i druga pitanja iz domena Uprave. Kad se vlasnicu nazove onda se preko tajnice ne može do nje.....
9. Tzv. Mala Škola u vrtiću održava se dva puta tjedno (utorak i četvrtak) po jedna školski sat što je u akademskoj godini 64.sata od propisanih minimalno 150 sati.
10. Sve do nedavno u vrtić se moglo ući i izaći ne ometano jer vrata nisu bila zaključana, a vrtić nema nikakav nadzor niti video nadzor nad objektom. Tek od nedavno uvedeno je zaključavanje vrata koje se i dalje otključavaju samo pritiskom na tipku bez portafona ili drugog nadzora ulaska osoba.
11. Od kad moje dijete ide u vrtić (5 godina) samo jednom je u organizaciji vrtića išlo u kazalište, preciznije rečeno bilo gdje izvan vrtića. SAMO JEDNOM
itd.itd.itd.itd.

Vrtić je odgojno obrazovna ustanova čija djelatnost je odgoj i obrazovanje djece u predškolskoj dobi. Neki roditelji poput samohranih majki i sl, koji rade po cijeli dan nemaju doma dovoljno vremena obuhvatiti sve segmente odgoja, obrazovanja i učenja djeteta, upravo zato se i koristi usluga ustanova za predškolski odgoj i obrazovanje,a od ove godine je po prvi puta je za svu djecu obvezatno obrazovanje u godini dana prije polaska u školu.

Treba reći i to da se radi o jedinom vrtiću na općini Stupnik i da roditelji nemaju baš previše izbora kako zbog udaljenosti drugih vrtića tako i zbog činjenice da u drugim općinama ili Gradu zagrebu prednost imaju osobe sa prebivalištem na području te Općine ili Grada, a problem nedostatka kapaciteta vrtića je opće poznati problem na području cijele države, pa često imamo situacije da se u nekim vrtićima čuvaju mjesta, puno ranije rezerviraju mjesta ili je do neki gotovo nemoguće doći.

Sve to i još puno toga izostavljenog za 1.900 kn mjesečno trebalo bi biti puno puno kvalitetnije, sadržajnije, kvanitativnije....itd.





< Poruku je uredio casio1234 -- 25.11.2014 19:07:35 >

(Odgovor članu patricija.jambrek)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!