|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Torba za rodilište
22.12.2013 14:32:05   
Manda Mare
Pozdrav svima! Ja sam nova na portalu, pa čitam sve po redu. Ovdje sam se zaustavila jer je ovaj popis koji si ti napravila Iva valjda nešto najdetaljnije što sam dosad pročitala. Fenomenalno, mene si pošteno informirala i hvala ti na tome user posted image ! Ja sam svoju torbu spakirala, ali sad vidim da ipak fali još sitnica, a termin je 16.01.14., ako se malena ne požuri. U svakom slučaju, odličan popis!!! Nastavit ću čitati dalje i nadopunjavati popis user posted image . Pozdrav i SRETNO svima koji su u pripravnosti za dolazak svojih bebica!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Torba za rodilište
22.12.2013 19:29:59   
Ange
Pozdrav svima,ja sam nova...još imam dosta vremena za pripremu za rodilište,ali svejedno me zanima sve što je potebno...stvarno svaka čast na detaljnom popisu..superuser posted image ..negdje sam ćula da je dobro ponjeti izdajalicu u rodilište i da neka to i traže..kakvo je vaše iskustvo po tom pitanju?

(Odgovor članu Manda Mare)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Torba za rodilište
22.12.2013 19:32:24   
Ange
da li je tko od vas imao pratnju pri porodu?naime moj muže naželost nemože ići samnom ali sam mislila da ide prijateljica umjesto njega..kakva su vaša iskustva?

(Odgovor članu Ange)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Torba za rodilište
2.1.2014 10:17:19   
Tink
Pozdrav cure,
zanima me da li je netko u zadnje vrijeme bio u Petrovoj? Tj., dal treba nositi pelene pošto je beba stalno s mamom, i sve to što ide uz prematanje? I kakvo im je trenutno mišljenje o izdajalici? Ja sam bila prije 3godine i tada je izdajalica bila poželjna iako ju nisam nikada upotrijebila...ali vidim da se puno stvari promjenilo od ondauser posted image

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu Ange)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Torba za rodilište
4.1.2014 12:42:50   
Tink
Zar baš nitko?? user posted image

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Torba za rodilište
23.4.2014 10:36:43   
Tea2803
Tink ja bi trebala rodit u Petrovoj sta si ti sve ponjela,kakvo je tvoje iskustvo?user posted image

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Torba za rodilište
5.9.2014 20:52:14   
Vityca14
ima li itko svjezije informacije sto ponjeti sa sobom u rodiliste na sveti duh... radije pitam tu vas koje ste to prosli nego doktore,kojima je uvijek strka user posted image

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Torba za rodilište
30.11.2014 8:44:20   
Tia00000
Pozdrav, cure. Da li je neka od Vas rodila u Rijeci u posljednje vrijeme? Kakvi su uvjeti tamo? Iskustva?

(Odgovor članu Vityca14)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Torba za rodilište
30.11.2014 13:12:20   
angellah
Tia, ja sam rodila prije 6 mj. Jel te zanima nešto posebno? Uvijeti su ok, meni je bilo dobro, nisam imala neugodnih iskustava.

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Torba za rodilište
6.12.2014 10:33:52   
Tia00000
Angellah, zanima me kakvi su higijenski uvjeti i kakav je odnos prema trudnicama? Da li je to u granicama normale? Inače, malo se raspitujem sada i svakakvih iskustava sam čula i čitala iz nekih rodilišta. Za Rječko su uglavnom bili pozitivni komentari ali i to da sve ovisi o tome na koga naletiš u smjeni.

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Torba za rodilište
13.4.2015 13:08:29   
denis20
Halo :)
Neka preporuka gdje kupiti kakvu praktičnu torbu za laptope? 17' ?

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Torba za rodilište
21.4.2015 13:12:55   
denis20

IZVORNA PORUKA: denis20

Halo :)
Neka preporuka gdje kupiti kakvu praktičnu torbu za laptope? 17' ?

Ipak sam kupil u Mikronisu, imaju dobru ponudu a i kvalitetne su, za nekih 200kn.
http://www.mikronis.hr/kategorije.699292e0eb104f1ca00d84b0c65d8a60.torbe-i-ruksaci-za-prijenosnike.aspx
Pogledajte :D

(Odgovor članu denis20)
Neposredna veza do poruke: 162
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!