|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
10.6.2013 23:29:07   
Renata RR
Najvjerojatnije i ja...user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
10.6.2013 23:35:49   
andydea
user posted image user posted image zar sam upitna ??user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
11.6.2013 6:36:48   
Ella27
do sad sam samo čitala forum skoro svaki dan, al od sad nadalje, ostajem aktivna.............

_____________________________

mamina ljubav 15.07.2012.

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
26.11.2014 10:49:03   
daxy
I tko je ostao aktivan poslije nagradne igre??? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Ella27)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
27.11.2014 23:05:02   
monstrum
A gle ne opravdavam cure koje ne pišu svakodnevno na forumu, a sudjeluju u igrama, jer se često i ja mogu naći u toj priči.
Iskreno škicnem na stranicu i na forum čak i nekoliko puta dnevno, ali rijetko se ulogiram, jer onako brzinski preletim preko novosti. Uz troje djece kod kuće, posao i sve ostale obaveze nije mi to prioritet. A kad se pojavi nagradna igra, to mi je mali poticaj za isto, kao i većini, uostalom nagradne igre se organiziraju kako radi promocije same stranice, tako i samog sponzora.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
29.11.2014 21:35:39   
sorina

IZVORNA PORUKA: monstrum

A gle ne opravdavam cure koje ne pišu svakodnevno na forumu, a sudjeluju u igrama, jer se često i ja mogu naći u toj priči.
Iskreno škicnem na stranicu i na forum čak i nekoliko puta dnevno, ali rijetko se ulogiram, jer onako brzinski preletim preko novosti. Uz troje djece kod kuće, posao i sve ostale obaveze nije mi to prioritet. A kad se pojavi nagradna igra, to mi je mali poticaj za isto, kao i većini, uostalom nagradne igre se organiziraju kako radi promocije same stranice, tako i samog sponzora.


Evo moram potpisati monstrum,jer je i kod mene takva situacija. Često škicam tko što piše i što je novo,ali jednostavno ne stignem puno komentirati, jer baš u tom trnutku netko je :gladan,žedan,piški mu se,ne može naći čarape itd.....
Evo i sada imam jednog plačka koji mi visi na (.) dok tipkamuser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
2.12.2014 9:08:08   
daxy
Nitko ne kaže da treba pisat svakodnevno.

Al čim je neka nagradna igra ima tonu novih nickova,koji kasnije ispare.
I gle čuda iskrsnu opet novi kad je nova nagradna igra. user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
2.12.2014 18:16:44   
monstrum

IZVORNA PORUKA: daxy

Nitko ne kaže da treba pisat svakodnevno.

Al čim je neka nagradna igra ima tonu novih nickova,koji kasnije ispare.
I gle čuda iskrsnu opet novi kad je nova nagradna igra. user posted image



I ja primjećujem nove nikove pa šta da radim? ne isplati mi se sekirati, imam i drugih briga..
Na prošloj nagradnoj igri kad su se skupljane one ikonice, npr. bilo je upravo "tih novih" nickova koji su uspijeli kliknuti po 8- 10 ikona dok ja jednu, a mislim da sam ja dosta brzo klikala..

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
2.12.2014 18:50:47   
daxy
Samo sam primjetila. user posted image

Ne igram nagradne igre jer su nagrade uglavnom za djecu (koju još nemam), trudnice (nisam još),..
Jednostavno nema smisla,radije to prepustim onima koji su zainteresirani.

Al bih voljela da nagrade osvoje žene koje su aktivne (koliko-toliko,evo i ti imaš lijep broj postova) i kad nema nagradnih igara.

Nisam mislila prozivat nikoga,samo sam zapisala opservaciju.



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
2.12.2014 19:04:56   
monstrum
IZVORNA PORUKA: daxy

Samo sam primjetila. user posted image

Ne igram nagradne igre jer su nagrade uglavnom za djecu (koju još nemam), trudnice (nisam još),..
Jednostavno nema smisla,radije to prepustim onima koji su zainteresirani.

Al bih voljela da nagrade osvoje žene koje su aktivne (koliko-toliko,evo i ti imaš lijep broj postova) i kad nema nagradnih igara.

Nisam mislila prozivat nikoga,samo sam zapisala opservaciju.





Ma znam user posted image evo priznajem da sad intenzivnije pišem jer bih baš voljela dobiti ovaj poklon za svoje klince.. a i nekako me ponijelo ovo predblagdansko vrijeme pa sam smanjila tempo, obaveze i ostalo te se odlučila intenzivnije družiti sa svojima kod kuće a i sa vama ovdje...ovdje ima stvarno divnih cura, mama, žena .. user posted image

< Poruku je uredio monstrum -- 2.12.2014 19:05:23 >

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
3.12.2014 13:14:49   
daxy
Sretno! user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
3.12.2014 15:40:03   
monstrum

IZVORNA PORUKA: daxy

Sretno! user posted image


Hvala user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
3.12.2014 17:36:13   
vandax
Istina je to za nagradne. Evo ja sam ovisna o nagradnim igrama, ali često dodjem i pročitam sta me zanima. Kao i ostale mame nemam bas vremena za ništa ali eto sada će si dati malo truda i ostaviti svoje komentare pa možda i osvojim nešto.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
4.12.2014 13:30:37   
Ela28
Zašto ne bi igrala nagradnu igru kad meni to treba jer imam blizance pa za njih želim osvojiti Nestle poklon paket i mislim da se vrijedi i treba potruditi a i nisam član od jučer nego već duže godina a aktivna kako kada nekad manje nekad više . Puno sam tu dobrih savjeta pročitala i to prije same trudnoće ,a kako su se rodili dečki uvijek nešto pametno pročitam i saznam. Forum je zaista super i zaista ima super cura i mama. Sretno nam svima user posted image

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
4.12.2014 13:33:51   
Ela28
IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: daxy

Nitko ne kaže da treba pisat svakodnevno.

Al čim je neka nagradna igra ima tonu novih nickova,koji kasnije ispare.
I gle čuda iskrsnu opet novi kad je nova nagradna igra. user posted image



I ja primjećujem nove nikove pa šta da radim? ne isplati mi se sekirati, imam i drugih briga..
Na prošloj nagradnoj igri kad su se skupljane one ikonice, npr. bilo je upravo "tih novih" nickova koji su uspijeli kliknuti po 8- 10 ikona dok ja jednu, a mislim da sam ja dosta brzo klikala..



Baš tako monstrum tu zadnju nagradnu igru mislim da je bila u rujnu nisam ni igrala jer jednostavno nisam stigla klikati cijeli dan user posted image a nemam ni pojma koje su nagrade bile ni tko ih je osvojio user posted image

< Poruku je uredio Ela28 -- 4.12.2014 13:34:25 >

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
4.12.2014 14:08:00   
sorina

IZVORNA PORUKA: Ela28

Zašto ne bi igrala nagradnu igru kad meni to treba jer imam blizance pa za njih želim osvojiti Nestle poklon paket i mislim da se vrijedi i treba potruditi a i nisam član od jučer nego već duže godina a aktivna kako kada nekad manje nekad više . Puno sam tu dobrih savjeta pročitala i to prije same trudnoće ,a kako su se rodili dečki uvijek nešto pametno pročitam i saznam. Forum je zaista super i zaista ima super cura i mama. Sretno nam svima user posted image

Ela stvarno si ovo lijepo rekla. user posted image Slažem se sa svime.
I ja sam već više od 3g član i svašta sam dobrog saznala,a komentiram povremeno kad imam što"pametno" za "reći" ili mi je zanimljiva tema. Sad malo više sudjelujem jer bi htjela osvojiti Nestle pp,jer moj malecki preferira njihove proizvode još uvijekuser posted image .
Sretno svimauser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
4.12.2014 17:33:26   
Ela28

IZVORNA PORUKA: sorina


IZVORNA PORUKA: Ela28

Zašto ne bi igrala nagradnu igru kad meni to treba jer imam blizance pa za njih želim osvojiti Nestle poklon paket i mislim da se vrijedi i treba potruditi a i nisam član od jučer nego već duže godina a aktivna kako kada nekad manje nekad više . Puno sam tu dobrih savjeta pročitala i to prije same trudnoće ,a kako su se rodili dečki uvijek nešto pametno pročitam i saznam. Forum je zaista super i zaista ima super cura i mama. Sretno nam svima user posted image

Ela stvarno si ovo lijepo rekla. user posted image Slažem se sa svime.
I ja sam već više od 3g član i svašta sam dobrog saznala,a komentiram povremeno kad imam što"pametno" za "reći" ili mi je zanimljiva tema. Sad malo više sudjelujem jer bi htjela osvojiti Nestle pp,jer moj malecki preferira njihove proizvode još uvijekuser posted image .
Sretno svimauser posted image



Slažem se s tobom user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
4.12.2014 17:49:10   
daxy
Nadam se da me niste krivo shvatile,nisam o vama govorila.

Ja više volim kad nagrade odu ženama koje imaju broj postova kao što imate vi i koje se povremeno prijave na forum i kad nije neka nagradna igra.

Ja se klonim ovakvih nagradnih igara jer nemam djecu i drago mi je da ih osvoje mame.

Oni koji se prijave samo za nagradnu igru,ostave 1,2 posta i nestanu ti mi ne moraju biti dragi i nisu.
Pa nek se uvrijede ako hoće,nije me briga.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Tko ce sve ostati aktivan na forumu i nak...
5.12.2014 13:36:13   
Ela28

IZVORNA PORUKA: daxy

Nadam se da me niste krivo shvatile,nisam o vama govorila.

Ja više volim kad nagrade odu ženama koje imaju broj postova kao što imate vi i koje se povremeno prijave na forum i kad nije neka nagradna igra.

Ja se klonim ovakvih nagradnih igara jer nemam djecu i drago mi je da ih osvoje mame.

Oni koji se prijave samo za nagradnu igru,ostave 1,2 posta i nestanu ti mi ne moraju biti dragi i nisu.
Pa nek se uvrijede ako hoće,nije me briga.


Ma sve ok draga nema problema user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!