|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stanica po stanica = bebica
9.2.2015 11:52:31   
daxy
Ovo je mjesto za sve naše trudnice,koje još nemaju svoju listu na PDFu "Trudnoća" ili čekaju potvrdu trudnoće kod ginekologa!
Čestitamo! user posted image user posted image user posted image

Trudnice iz siječnja:


-hkajo user posted image
-katy1503 user posted image


Trudnice iz veljače:


-winkica user posted image
-tiktak user posted image
-Sunshine28 user posted image




< Poruku je uredio daxy -- 23.2.2015 21:07:47 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Stanica po stanica = bebica
9.2.2015 13:09:57   
daxy
Ovo bi bilo super mjesto gdje bi nam se povremeno mogle javit sve naše trudnice/bivše trudilice user posted image user posted image
A tu ćemo nadopunjavat ovaj popis kroz cijelu godinu!

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Stanica po stanica = bebica
9.2.2015 18:18:24   
noemaa
daxy, baš si vrijedna user posted image
ja se nadam da će nas iti što više i da ćete nam se sve pridružiti. nekako je jaaako prazan forumić jesenskih bebica, nikoga nema... user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Stanica po stanica = bebica
14.3.2015 17:56:57   
hipo
Eto ja još nemam datum osim onog kojeg mi daju izračuni na net-u. Ne znam koliko su pouzdani, s obzirom na one kalkulatore za O u koje ne možemo imat vjere.
Taj kalendar kaže da mi je termin 21.11. al sve ovisi o tome što će bit narednih dana, tjedana i na kontroli user posted image
Trenutno imam dvije bete koje se pravilno duplaju i nastojim ne odbrojavat do UZV-a. I opet čekam 2 tjedna, uvjek ta dva tjedna user posted image
Na dan pregleda ću već bit 6 tjedan+2 dana ako sve bude ok do tada.
Još se privikavam na to da sam user posted image Kad kažem na glas čini mi se da lažem user posted image
Nadam se da će točkica rast i rast i rast da ću za 2 tjedna čut srce moje mrvice ili dva, ako su se primile dvije mrvice user posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Stanica po stanica = bebica
17.3.2015 11:33:11   
Sunshine28
hipo user posted image user posted image user posted image
dobar datum, ajde da prode i ovo malo jos vremena pa da nam dodes na jesenske zamotuljke user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Stanica po stanica = bebica
17.3.2015 11:49:46   
hipo
hvala sunshine, imam dojam da će ova dva tjedna do UZV-a trajat duže nego odbrojavanje do menge user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Stanica po stanica = bebica
17.3.2015 12:13:09   
Sunshine28
sta da se lazemo, bit ce kao dvije godine, ali zato kada ti kamen padne sa srca nema ljepsega user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Stanica po stanica = bebica
17.3.2015 15:06:30   
hipo
ma kakav kamen, cijelo brdo će se odvalit :)
najradije bi vadila betu svaki drugi dan do tada user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Stanica po stanica = bebica
28.3.2015 11:29:50   
Sunshine28
hipo bas sam mislila na tebe pa svratila vidjeti kada isticu tvoja dva tjedna user posted image
vidim brojis sitno! drzim fige!
kako se osjecas?

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Stanica po stanica = bebica
28.3.2015 12:16:41   
hipo
Ej Sunshine, hvala što pitaš. VIdila sam da si bila na pregledu i da ti je bebica malo mahnula, preslatko! Drago mi je da je sve u redu!
Pregled mi je u ponedjeljak ujutro. Ne moram ti objašnjavat koliko jedva čekam. Čini mi se da je od prve bete prošlo godinu dana user posted image
Generalno gledajući sam ok, nijedan simptom nije nepodnošljiv, samo mi krajem tjedna već bude dosta svega jer mi se nakupi umor.
Slabije spavam nego što sam navikla i budim se po noći radi mjehura, pa dođem umorna s posla i odspavam ko klada još dva sata. Prisiljavam se vježbat neke skroz lagane vježbice, barem za kičmu tako da ne otruljim skroz na skroz.
Jednom sam malo povratila, inače mi nije tolika muka, onako u valovima dođe pa ode. Cice jako narasle i svaki dan sve više bole. Zatvor me nešto gnjavio, šopam se suhim šljivama pa sam uhvatila neki "ritam" iako to nije baš to. Povremeno me boli trbuh, kao kod menstruacije, neke dane više, neke dane manje, nekad me nešto bocne ili sijeva, ali ništa nije prejako da bi me jako smetalo.
Onaj bijeli iscjedak je naporan i dosadan još kad je u kombinaciji s trbuhoboljom, jurnem u wc vidit jel krvarim user posted image Sad sam se već naviknula na to, al prvi tjedan dana sam bila luda od toga. Ne možeš se ne brinut jer taj osjećaj vlage i bolova podsjeća na user posted image
To je uglavnom to, sad mi ne pada napamet ništa drugo.
Danas sam napunila 6 tjedana, sutra gazim u 7.
Znam da može bit rano i da se možda neće vidjet u ponedjeljak puno, ne znam koliko im je dobar UZV u bolnici, pa se pripremam da mi kažu da dođem za tjedan dana.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Stanica po stanica = bebica
29.3.2015 12:16:01   
Sunshine28
ma hipo po ovome sto pises ja sam uvjerena kako je sve ok, imas sve trudnicke tegobe, tak da sam uvjerena kako ce se sutra vidjeti barem nesto....mislim, gestacijska vrecica sigurno, a ako je dobar UZV bude se vido i mali plod
drzim fige za sutra!user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Stanica po stanica = bebica
29.3.2015 14:01:57   
hipo
Hvala Sunshine! Javim sutra sto su vidili i rekli za dalje.
Vratila sam se Mise i imam gotov rucak al mi se ne jede to nego pohana piletinauser posted image Sad je muz trazi po gradu user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Stanica po stanica = bebica
29.3.2015 16:10:39   
Sunshine28
Ma prava trudnica! Bebac bude sutra vec i mahaouser posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!