|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sjedalica za hranjenje
28.7.2011 22:14:34   
mare00
Pa da stvarno je povolja a i lijepo izgleda....javi jesi nasla????
Ja mislim da cu je i ja otici kupiti!!!

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sjedalica za hranjenje
29.7.2011 11:17:47   
berny
mare, maya nek vam daju popust na količinu za ringerajke. to će biti 3 hranilice. user posted image

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sjedalica za hranjenje
29.7.2011 13:40:19   
mare00
A mogli bi...ja nebi ni znala da nisma tu vidjela...user posted image user posted image

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sjedalica za hranjenje
29.7.2011 14:59:35   
mayathebee
Tatica kupio hranilicuuser posted image user posted image user posted image , razgrabili su je! Hvala berny još jednom, eto sad i hranilicu imamo istu!!!user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sjedalica za hranjenje
31.7.2011 8:54:51   
berny
IZVORNA PORUKA: mayathebee

Tatica kupio hranilicuuser posted image user posted image user posted image , razgrabili su je! Hvala berny još jednom, eto sad i hranilicu imamo istu!!!user posted image


maya, sad neka nam bude isto da nam dečki odlično papaju u novim hranilicama. user posted image

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sjedalica za hranjenje
12.3.2013 11:42:45   
Tina 21
Mi imamo Peg Perego Siesta...super je i zadovoljna sam njome..1600kn..za keš smo još dobili neki popust,neznam sad kolko. Preporučam! :)

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sjedalica za hranjenje
12.10.2013 14:45:27   
lopuža
mi imamo hranilicu koja ide na stol i bili super zadovoljni ali sad nam treba hranilica za bebaća koji još nezna sjediti a poćinjemo sa kašicama, pa ako netko ima da posudi na tri mjeseca bila bi zahvalna. malac je big men pa mu u jajetu nije baš zgodno za njupati user posted image

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sjedalica za hranjenje
18.3.2015 12:33:10   
linica123
Može preporuka dobre i kvalitetne hranilice do 1200 kn .. ? Hvalaaa :)

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sjedalica za hranjenje
18.3.2015 12:59:56   
Sunshine28
mi imamo ovakvu, samo je sivo-bijela sa tockicama:

http://www.magicbaby.hr/hranjenje-hr/stolice-za-hranjenje-hr/stolice-za-hranjenje/bertonne-hranilica-1-polozaj.html

prakticna jer i kada su mali ima remenje s kojima ne klizi iz stolice, lagana za svakodnevno nosanje po kuci, po visini taman da dijete bude u ravnini stola...

mi smo dobili rabljenu (koristilo jedno dijete prije nas) izgledala kao nova, nasa ju cura koristila sve dok spontano nije pocela sjediti s nama za stolom na obicnoj stolici i evo, i dalje ful citava i ocuvana - ceka bebu no. 2 koja stize na jesen user posted image

a cijena, kao sto vidis vise nego povoljna....

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 18.3.2015 13:00:35 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu linica123)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sjedalica za hranjenje
18.3.2015 15:28:41   
keyt
1200 kuna je svota s kojom možeš kupiti vrhunsku hranilicu.
Mi imamo Peg Perego https://www.google.hr/search?q=peg perego hranilica&espv=2&biw=1360&bih=667&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=WYkJVfeSC4vvUOHCgvAG&ved=0CBoQsAQ#imgdii=mPJ9Gh5uKXvT_M%3A%3BJ4SC2ZoQZfRbuM%3BmPJ9Gh5uKXvT_M%3A&imgrc=mPJ9Gh5uKXvT_M%253A%3Bm0FD8D2oOxLfCM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.njuskalo.hr%252Fimage-bigger%252Foprema-bebe-ostalo%252Fpeg-perego-prima-pappa-diner-hranilica-slika-33434885.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.njuskalo.hr%252Foprema-bebe-ostalo%252Fpeg-perego-prima-pappa-diner-hranilica-oglas-10884951%3B339%3B463 koja je koštala cca 1000 kuna, srećom, dobili je novu kao poklon. Međutim, jako smo je kratko koristili tako da nisam kompetentna, u svakom slučaju meni se čini golema, nepraktična i zauzima puno prostora. Iskreno, kupila bih neku jednostavniju i jeftiniju baš iz razloga što ne možeš znati hoće li dijete htjeti u nju, a također mislim da su jeftine opcije sasvim dobar izbor.
S druge strane, žalim što nisam sama kupila Stokke Trip Trap jer ona kasnije može doživotno služiti kao visoki 'šank' stolac za odrasle i odlično izgleda. Meni se činio prostor za dijete preuzak, ali razuvjerila me je moja susjeda koja ima dva visoka i krupna dečka. Inače su štedljivi ljudi, ali su čim im se drugi dečko rodio kupili još jednu Tripp Trapp jer su njihovi veliki fanovi i tvrde da vrijede svaku kunu. Skupe jesu, ali vidim da se dosta polovnih prodaje.

http://male-stvari.hr/proizvod/tripp-trapp/

Mislim da se nove mogu i povoljnije naći. Dakle, ja bih ili Tripp Trapp ili neku običnu, jeftinu

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sjedalica za hranjenje
18.3.2015 16:14:57   
sorina
Mi imamo bertonne hranilicu. Ovakvu samo plavu http://www.namjestajka.com/namjestaj/djeca-i-mladi/namjestaj-za-bebe/djecja-hranilica-bertonne-1871
Kupili je za kćerkicu,a sad je i sin koristi. Mi smo vrlo zadovoljni. Koštala oko 600 kn. Čvrsta je i kvalitetna. Sjedalo može u 3 položaja,a i ona se može podešavati po visini.

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sjedalica za hranjenje
19.3.2015 9:09:31   
linica123
Hvala vam na odg i savjetima. Svakako cu ih uzeti u obzir.

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sjedalica za hranjenje
14.4.2015 12:36:06   
ivanicam
Jesu li Peg Perego hraniclice dovoljno kvalitetne i udobne za naše bebače? Treba nam jedna, ali nikako se odlučiti. CAM ili Peg perego.? Šta vi kazete? :)

(Odgovor članu linica123)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sjedalica za hranjenje
25.4.2017 15:35:53   
ugotownd
Pa da stvarno je povolja a i lijepo izgleda....javi jesi nasla????
Ja mislim da cu je i ja otici kupiti!!!


Dobar link.

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!