|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
2.10.2014 10:41:10   
Lavica_14
Ciaos. mi kupujemo također kod svih, al preferiram hrvatske proizvođače. Također sam iz Gorice tako da mi je još draže kupovati u VG. Preferiram naše proizvođače jer imaju kvalitetan pamuk, udobno je za nositi, ne smrdi po kojekakvim bojama, cijene su dobre, a i najviše jer potičemo našu proizvodnju i podržavamo naše proizvođače i one koji se uopće, u današnjoj situaciji, usude ulaziti u bilokakav obrt. Također mi je draže da mi dijete nosi odjeću koja je iz naših tvornica ili malih radnji, a ne tko zna od kuda iz Kine ili od nekud treće. Bilo kako bilo, ROSEA SAMO NAPRIJED!! stvari su vam super, pamuk je odličan, a prodavačice jako ljubazne!!

moja curka je za veličinu 74/80. pozdrav od nas dvije!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
2.10.2014 14:23:55   
keka12
Kupujemo kod domacih, ali se omakne nekad i nesto iz uvoza ako nam se svidi..user posted image

Ako moze 74, za deckica

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
2.10.2014 15:41:51   
Cimet
Kupujem ono što mi se svidi, djeluje kvalitetno i cjenovno mi je prihvatljivo. Ponekad je to robica iz uvoza, ali pritom uvijek pazim da je stopostotni pamuk i da ima certifikat. No ipak preferiram odjeću naših hrvatskih domaćih proizvođača i manjih obrta. Zato što su materijali uvijek ugodni i prirodni, dizajn i dezeni su jako lijepi, odjeća je kvalitetno sašivena i dugo traje, doslovce je peri-deri! Također kod manjih obrta cijenim mogućnost dogovora oko dimenzija, uzorka (pogotovo kad se radi o posteljini za kinderbet).

Mi bismo plavu trenirkicu za dečkića, vel.56 za mojeg malog frajera koji uskoro dolazi, ovo bi nam bila odjeća za izlazak iz rodilišta, bili bi smo baš zgodni.

(Odgovor članu keka12)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
2.10.2014 15:58:17   
SuperMmama
Pozdrav user posted image

Mi kupujemo cesto u Rosei jer im je robica super user posted image Imam dva decka ili 8 ili 12 user posted image

(Odgovor članu Cimet)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
3.10.2014 12:07:55   
marinazg
Kupujemo i kod malih i kod velikih, ovisi kaj tražimo i kaj nam se sviđa. Općenito u svemu preferiramo domaće proizvode.
Mi bi trenirku za dečka od 3 godine.

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu SuperMmama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
3.10.2014 12:08:02   
Raketica
Do sada sam kupovala svugdje, imam dvoje djece 7 i 11 g., i bila manje ili više zadovoljna. Nedavno sam otkrila jednu prekrasnu tetu
koja ima svoj obrt za šivanje, i radi prekrasne trenirkice i za cure i dečke, kvalitetne, zanimljivog kroja, super., a mojim klincima su trenirke odjevni predmet broj 1.
Za Roseu još nisam čula, ali svakako ću probat i njihove proizvode, jer prednost dajem domaćem ;) Ako me slučajno izvučete, ja bi trenirku za dečka veličine 12.

(Odgovor članu SuperMmama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
4.10.2014 21:39:55   
kety92
Nedavno obavili shopping u Rosei...al jedna trenirkica bi još baš dobro došla.. :) znači kupujemo i od velikih i malih proizvođača..ovisi o proizvodu :) Curka ( 86-92) :) user posted image

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
4.10.2014 22:22:29   
cuba
Naravno, kupujemo i od malih domaćih proizvođačauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu kety92)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
4.10.2014 23:52:06   
sretnaz
Kupujem i kod malih i kod velikih. Tražim da bude optimilan omjer cijene i kvalitete. Priznajem, za Roseu do sad nisam čula.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
6.10.2014 8:31:14   
Zvonki
Kupujemo od većih robnih lanaca. Iz čistog razloga što nemam pri ruci manji, privat dućan. Ono što imam je preskupo za naš budžet.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
6.10.2014 19:41:13   
gps72
Kupujemo tamo gdje nam je najpovoljnije,neovisno od proizvodjača. Gledamo uvijek da bude dobar omjer kvalitete i cijene. Bilo bi dobro podržata domaće proizvodjače, ali takva su vremena da se gleda prvo na cijenu, jer ipak je to robica koju djeca brzo prerastu.user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
7.10.2014 12:01:11   
suzyyy
Vecinom kupujemo kod manjih proizvodaca, mama mi radi u jednom takvom ducanu pa mozda je i to razlog user posted image

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
10.10.2014 9:15:07   
Maja RR
Ringerajci!

Čini se da su se i vama Rosea trenirkice svidjele jedanko kao i nama pa ste se u zaista velikom broju odazvali na naš izazov i odgovorili na pitanje kako bi konkurirali za ovaj vrijedan poklon - prekrasnu pamučnu trenirku!

Žao nam je što ne možemo razveseliti više vas, pogotovo jer ste naveli da volite kupovati kod domaćih proizvođača, ali razveselit ćemo bar jednom malog Ringerajca. Random.org odradio je svoje i od 36 pristiglih odgovora, odabrao je onaj koji nam je napisala - bambina27!

Čestitamo, a ostalima želimo više sreće idući put.

Ugodan vam i sunčan vikedn želimo svima!!!!

List Randomizer

There were 36 items in your list. Here they are in random order:

bambina27
zima1995
JaTeTo
Zvonki
Kantrida
cuba
Nedano
marinazg
FIGICA FIFINANKICA
štrumfić
Raketica
Ljubs
Lavica_14
PinkyFunkyBirdy
gps72
marina289
ma re
keka12
zoric
ninanesto
bbi1
BRANKA59
zzzada
Marija19
suzyyy
mamino zlateko
lopuža
nikazanella
sretnaz
bubi13
ines_os
Lotte
kety92
SuperMmama
Cimet
Sandra123
Timestamp: 2014-10-10 07:09:07 UTC

(Odgovor članu suzyyy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
10.10.2014 9:16:48   
Maja RR
i da ne zaboravimo - bambina27, javi nam se na info@ringeraja.hr sa svojim osobnim podacima (ime i prezime, adresa (u HR), e-mail adresa i broj telefona ili mobitela)

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
10.10.2014 12:42:07   
bambina27
Od <3 se zahvaljujem RR i Rosei na prekrasnom poklonu. Kako i inače cesto kupujemo u Rosei i prezadovoljni smo njihovim stvarčicama,to sto smo izvučeni upravo mi nas čini jako veselima user posted image

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
13.10.2014 15:51:20   
PinkyFunkyBirdy
Bambina, iskrene čestitke na pobjedi! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu bambina27)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Rosea i RR poklanjaju!
13.10.2014 21:43:39   
bambina27
Hvala user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!