|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 57 58 [59]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebice - 2013g
20.4.2014 10:21:11   
dada2101
evo da vam svima cestitamo Uskrs! da ga provedete u miru i blagostanju sa svojim najmilijim!
nejavljamo se puno jer smo u dalmaciji kod babe i dida pa smo ritko na kompu :D
svima koje su slavile zelimo sretan rodjendan i sve najbolje! ljubimo vas Ika i ja!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 1451
   RE: Proljetne bebice - 2013g
21.4.2014 21:02:27   
Mamii
Hej curke,
Opet zatišje :( Još odmarate od hrane? user posted image Kako ste se provele na Uskrs?
Mi smo bili u Ck, i N se napapao kao i mi, jeo je šunkicu, pincu, pa poslije čokolade malo itd.. sve sam mu dala osim luka, ali nešto mu je naškodilo ipak jer se noćas probudio u 5 i grčio se, plakao, pa onda imao proljev brižan, 3 x sam ga presvlačila.. Ali ionako sam se navikla na njegovo ne-spavanje tako da mi ne padne teško preko dana.. Nešto se i ovih dana hvata za glavu i uho non stop, ali ne plače pa sumnjam da ga boli.. Ali ne znam zašto bi stalno to radio user posted image
Danas smo došli kući, bili smo još kod mojih da iskoristim dok je mama kući.. Sutra se vraćamo na staro, ja i on sami cijeli dan.. Još nam je sutra pregled za ono na licu.. A i kišu su najavili joooooj. Danas cijeli dan lupa na vrata i maše pa-pa.. user posted image
Drugo sve ok, dobar je, upija ko spužva, što god ja napravim, odmah imitira i već zna sve i svašta.. Dosta je poslušan, odmah shvati da ne smije nešto dirati, ne "ispituje" me.
Bila je danas kod nas šogi sa malom, a čim ona zaplače, odmah prekrije uši i bježi user posted image
Ne bi se ponavljala, ali moram, javljate seeee cure :((
Puse

(Odgovor članu dada2101)
Neposredna veza do poruke: 1452
   RE: Proljetne bebice - 2013g
22.4.2014 18:44:54   
Papalina
evo cure stavila sma albumčić sa slikicama, da vidite kako rastemo :)

rođendan prošao super, robice imamo do jeseni , hehe... bila je enrvozna zbog puno ljudi al ok... torta je bila isto fina. mi se sad idemo kupati... pa se samo javim da škicnete slikice ako želite!! puse!!

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu Mamii)
Neposredna veza do poruke: 1453
   RE: Proljetne bebice - 2013g
22.4.2014 23:01:54   
Papalina
evo moji svi spavaju...
moram vam se pohvalit, evo brojim već 5 dana da kontroliram hormoneuser posted image user posted image i da smo za ovaj produženi vikend mm i ja pokrili sve zaostatke + za sljedeća dva mjesecauser posted image user posted image i predivan vieknd je bio , stavrno, miran, bez nervboze uz puno smijeha user posted image
osim šta ej u sub padala kiša a rečno je da neće nego u ned pa je bilo obrnuto pa smo morali bit u kući...

eto još krstitke moramo dogovrit sa popom, al mi bi htjeli 20.7 pa ćemo vidjetuser posted image i da to riješim pa sam na miruuser posted image a šta ste vi obukle za krštenje, a friz?

danas popodne pripremam vodu za kupanje za C, i pogledam ju ona se smije, drži se za kauč i šljase premameni... i kažem ja bzvz kao ala dođi do mame i počne ona sama par koraka do mene pa nazad do mm i tako...user posted image user posted image

to je to od mene za sad, jer jedva gleda...pusa svim bebama i onima koji to više nisu!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 1454
   RE: Proljetne bebice - 2013g
23.4.2014 12:17:33   
cuba
DD cureuser posted image
Evo me napokon.
Prvo da se svima zahvalim na rođendanskim čestitkamauser posted image user posted image user posted image user posted image
Sa malim zakašnjenjem svima želim Sretan Uskrs, nadam se da ste se lijepo proveleuser posted image

D mi spava a ja pospremala po kući, skuhala mu ručak. Poslije će mi doći seka pa ću otići do Kozma jer je danas 30% sniženje na sve dječje potrepštine pa ću po pelene, maramice, kašice i ostalo. Šteta to ne iskoristitiuser posted image

Zadnje dvije noći mi se D jaaaako puno nacicava, preksinoć čak tokom noći 10xuser posted image user posted image user posted image Mislim da ga nikada nisam dojila tako puno kao tu noć. Noćas isto jedno 5x. Drmnem dvije kave ujutro da dođem sebi jer drugačije ne mogu funkcionirati. Nisam navikla da se tako često budi jer inače super spava pa mi je ovo šok. Sve mu se bijeli, jako su mu desni natečene, jučer je ručka jako malo pojeo i neda mi niti da mu taknem desni da vidim ima li šta novoga unutra. Valjda ga toliko jako boliuser posted image
Preko dana spava super, osim tog jučerašnjeg ručka jede super, vesel je i zaigran, ma milina od djetetauser posted image

Sve se više opušta sa hodanjem, kad ga zovnem dođe do mene bez problema, nekidan je čak cijelu R sobu prešao ne držeći se za ništauser posted image user posted image Vidim i po boravku kad ide od kauča do igračaka više se ne spusti na pod pa puzajući već prošeta 4-5 koraka bez problema. Sad je to pitanje dana kad će se baš totalno pustiti i prohodatiuser posted image Jedva čekam višeuser posted image

Mi smo za Uskrs bili kod mojih, ali mi se R cijeli dan žalio da ga boli uho pa sam ga popodne vodila na hitnuuser posted image Hb nije upala već je opet blago crveno, pije Ibuprofen sirup da uho drži pod kontrolom i nadam se da ćemo se izvući bez atb. Kontrola u petak pa ćemo vidjeti kakvo je stanje. Dežurna je na hitnoj bila baš njegova pedica i to mi je drago jer ona sve već zna o njegovom uhu i tom problemu. Inače bi na nam drugi dr sigurno odmah uvalio atb...

Mi odbrojavamo dok nam tajo ne dođe s broda, danas smo na pola putauser posted image user posted image
Jedva čekam da se vrati. Rezervirao nam je avionske karte za svih pa tako 16.06 idemo na 3 dana u Zagrebuser posted image user posted image Ići ćemo u Maksimir da R napokon vidi kako pravi ZOO izgleda da ne ovaj krš u St-u, otići ćemo i na izlet u Krašograduser posted image Rezervirao je i ljetovanje na Šolti tjedan dana početkom 07mjuser posted image
Nagovarao me da odemo i u Tunis ali to mi je ipak malo previše putovanja sa njih dvoje pa ćemo to ostaviti za slijedeću godinuuser posted image

Papalina drago mi je da ste se super proveli na rođendanuuser posted image user posted image Vidjela sam fotkice sa proslave, super ste mi svi a slavljenica posebno, prava je lijepa curkauser posted image
Guštaj sa mužićem, ajde koji put i za meneuser posted image user posted image

Ne znam više tko je šta pisao pa se odmah ispričavam, vidim samo da je zatišje na temi...
Ja ću odsada biti malo ažurnija jer su prošli svi rođendani, blagdani pa imam i više vremena.
Kiss svima, bebicama posebno :-**

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 1455
   RE: Proljetne bebice - 2013g
23.4.2014 12:23:10   
cuba
E, imate nagradnu igru Hipp pa tko koristi njihove proizvode može sudjelovati kupnjom bilo kojih njihovih 10 proizvoda (osim AD) i poslati kopiju računa sa osobnim podacima. Jedino pogledajte da je uvoznik kašica Vivera d.o.o. to je bitno. Nagrada je Samsung dječji tablet, 180 će ih biti podijeljenouser posted image Nagradna igra je počela jučer i traje mjesec dana a izvlačenje je 03.06.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1456
   RE: Proljetne bebice - 2013g
24.4.2014 15:19:56   
cuba
Nigdje nikogauser posted image
Nemamo nešto posebno za prijaviti, mislila sam da ste se javile i natipkale što novoga....
Noć nam bila bolja nego prethodne dvije samo sam ja baš koma. Naručila sam se sutra u dr jer više ne mogu izdržati, glava mi puca, Lupocet mi donekle pomogneuser posted image
Jučer u Kozma kupila Pampers premium care, one bijele pelene i stavili noćas za probu. Izdržale su, jutros je još do 9:30h spavao i dobro je napunio tako da su prošle testuser posted image Sad imamo zalihu pelena, maramica, kremica i svega za naredna 2mjuser posted image

Jutros smo bili u šetnji i na kavi, sad frajer spava, ručak mu se kuha. Poslije ću ga ostaviti kod mojih a ja ću sa R u pedice na kontrolu uha.

Eto, ne znam više ni što da pišem, javljajte se cure, faliteuser posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1457
   RE: Proljetne bebice - 2013g
24.4.2014 21:20:28   
cuba
Večer cureuser posted image
Danas sam tako sretna i ponosnauser posted image user posted image Još popodne sam vam napisala da nemamo nešto posebno za prijaviti a do navečer totalni preokret:
DINO JE PROHODAOOOOOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nakon popodnevnog spavanca se totalno opustio i počeo šetati po kući, uopće više nije puzao niti tražio moju ruku, ma presretan je biouser posted image user posted image Kamera je radila cijelo popodne, ipak se ti prvi koraci trebaju itekako obilježitiuser posted image
Kad padne ili ako se želi ustati na noge, dopuže do nečeg za šta se može dignuti i hop u šetnjuuser posted image

Eto, samo sam vam htjela pohvaliti svog mališanauser posted image
Moji obojica spavaju, ja se otuširala i u piđami, još ću malo pred tv pa na spavanac..
Bila sam sa R u pedice, desno uho je prošlo skroz još je lijevo blago crveno, valjda će do ponedjeljka do kontrole proći i touser posted image

Laku noć vam želim, javljajte se jer tipkam sama sa sobomuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1458
   RE: Proljetne bebice - 2013g
25.4.2014 15:11:50   
MaTana
Cuba, cestitam! Ja sam svratila samo da se javim, zivi smo, zdravi smo ali sam ja u kaosu sa organizacijom... Previse obaveza sam si natrpala... Nakon vikenda obecavam cesce javljanje. Tada veliki dio obaveza zavrsava...
Pusa svima

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1459
   RE: Proljetne bebice - 2013g
25.4.2014 20:16:14   
MaTana
Evo mene opet...
Andreici mi je konacno probila gornja jedinica... Mislim da smo do danas jedini od proljetnica koji su imali samo 2 zuba. Jucer sam joj kupila prekrasne cipelice u bambija... Hodamo uz namjestaj, i za jednu ruku ali se jos ne pusta, nesigurna je.
Meni je na poslu ludnica, doma je bila nervoza oko zubica, N je preksinoc imala nastup sa vrticem u gradskoj knjiznici, a jucer balet. Ni sama vise neznam kako sve stizem... Jos ovaj vikend mi je ludnica a onda ce biti laksr. Ovaj vikend na poslu organiziramo dosta veliki kongres, a u Du se odrzava susret mladih katolika sa 35000 sudionika i promet u gradu ce biti blokiran. Sveki je primila 4 mladih na spavanje, cuva mi A jervradim sub jutro a ned popodne i jos sogica dovodi bebicu od 4,5mj na cuvanje jer ide na pir. N sam poslala kod mame i sad molim Boga da prodje vikend i da se vratimo u rutinu. Eto toliko od mene za sada. Javim se u pon ako ne prije.


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 1460
   RE: Proljetne bebice - 2013g
26.4.2014 10:48:31   
cuba
Jutro cureuser posted image
Nama noć opet uz nacicavanja al ne toliko strašno. Ja sam zato komauser posted image Jučer sam napokon nakon mjesec dana kašljanja bila u doktorice. Uglavnom ništa od lijekova mi ne može dati jer dojim. Htjela me na rendgen pluća poslati ali i to kao radije nebi zbog zračenja pa da D poslije bude po meni i doji. Koliko obožavam dojiti toliko mi sada i smeta jer nakon mjesec dana sam toliko fizički slaba. Smršavila sam par kg, nemam apetita uopće, jedem ko vrabac. Limfni čvorovi na vratu su mi jako otečeni i to ću morati ići na uzv i vaditi hormone štitnjače, privatno ću otići jer neću dočekati red u bolnici. Uf, sad sam vas udavila sa svojim zdravstvenim stanjem. Ali ne pamtim kad sam zadnji put u životu bila bolesna i to još ovako dugo a sama sam sa njih dvoje pa mi to sve teže padauser posted image

Nego ja vam imam jedan prijedlog ako ste zauser posted image S obzirom da albume nekih korisnica ne možemo ni vidjeti, nekima se slike ni ne stavljaju (prvenstveno meni) i na kraju naša dječica rastu a mi ni ne znamo kako izgledajuuser posted image Doduše većina vas se vidi preko fb-a a ja sam ga odavno deaktivirala.
Pa sada pitanje: mogu vam u pp poslati br svog moba i ako imate aplikacije - Whats app ili Viber - da na taj način pošaljem slikice/videa naše dječice???? To mi je puno jednostavnije. Ionako nitko drugi ne gleda te slike koje se stave na rr osim nas par koje smo na temi.
Javite da znam poslati...

Idem sad dovršiti kavu pa ćemo se spremati i kod mojih na ručakuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 1461
   RE: Proljetne bebice - 2013g
26.4.2014 12:58:15   
Papalina
hej cuba ja imam viber, sviđa mi se idejauser posted image
da bar imaš fb pa da otvorimo neku stranicu di smo samo mi koji se baš javljamo na ovoj temi.. valjda će se i drugima svidjet ideja...

bravo za hodačauser posted image user posted image moja napravi samo5-10 koraka sama i to nekako smiješno i svakako..u stranu pa ravno i tako....ali sama neće još...
kolica već para dana ne koristimo jer neželi bit u njim pa kad odemo na kavu onda šetamo ili se nosimouser posted image

nadam se da ti je štitnjača ok i da će ti to proć brže nego šta mislišuser posted image user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1462
   RE: Proljetne bebice - 2013g
26.4.2014 17:11:08   
as1986
Dan

Evo i mene nakon par dana pauzeuser posted image user posted image

Kod nas sve isto, od ponedjeljka s A idem u jaslice na privikavanje. Bio se opet zacrvenio prosli tjedan, jer sam jela pastetu i kada sam procitala u njoj ima bjelancevine jajeta, ali je proslo, lice je opet cisto user posted image user posted image

Papalina user posted image za C i samostalne korake, i super ste mi na slikama user posted image user posted image . Vidim lijepa je bila proslavauser posted image . C je preslatka i vec velika curauser posted image user posted image , a ti si vidim liniju dotjeralauser posted image user posted image

Cuba user posted image za D hodaca user posted image , nomalno sve treba zabiljeziti s kamerom i mi sve snimamo, pa se onda smijem kadanakon nekoliko mjeseci gledamuser posted image
Super je ideja za slikice , i ja imam viber, saljem broj preko pp-a onda Papalini i tebi,jer vidim da za sada vi imate, a i ostalima koje se jave da imaju viberuser posted image . Istina tako je i najbolje jer si samo mi i gledamo slike, a i ja sve s moba prebacujem na komp pa s kompa stavljam na rr, gnjavazauser posted image

Matana vidim imas i ti posla, super se snalazis i sve stizesuser posted image user posted image

Joj i ja sam pod nekim stresom zbog posla, jos tjedan dan i onda natrag na posao, a i zbog jaslica, ma zbog svega toga zadnjih danauser posted image

Cuba nadam se da ces brzo ozdraviti, i vjerujem da si se izmorila s njih dvoje a sama i bolesna ..

Mamii gdje si ti? Kako je N? Kako je bilo na kontroli za lice?

Idem sada, jos sam tjedan dana slobodnauser posted image

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 1463
   RE: Proljetne bebice - 2013g
26.4.2014 19:42:55   
cuba
Hej cureuser posted image
Baš mi je drago da vam se sviđa idejauser posted image
Ja sam poslala broj mobitela Papalini, as, MaTani, Mamii i aries. Ukoliko se još netko želi tako dopisivati samo neka se javi, bit će mi dragouser posted image

MaTana, čestitam na novom zubiću i na novim cipelicamauser posted image user posted image
Znači u tebe opsadno stanje na poslu, baš sam na vijestima vidjela da je Dubrovnik danas fulluser posted image
Ajde nadam se da će ti nakon ovog vikenda biti malo lakše sa silnim obavezama...

as ajoj, još samo tjedan dana do povratka na posaouser posted image Baš je nekako brzo prošao porodiljni...Uživaj još ovih dana dok si stalno sa mališanom, želim vam sreću sa privikavanjem na jasliceuser posted image user posted image Ne mogu ni zamisliti kako ti je sada...

Papalina ma prohodati će i tvoja C brzo, tako sam i ja mislila da D neće još i onda se doslovno pustio u jedno popodneuser posted image

Idem ih sada kupati i spremati za spavanje, tipkamo se poslije ukoliko se još netko javi...


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu as1986)
Neposredna veza do poruke: 1464
   RE: Proljetne bebice - 2013g
26.4.2014 22:36:22   
Mamii
Hej hej mile moje,
evo i mene malo.. Učila sam puno ovih dana, pa se nisam stigla javiti.. Prošao je odlično kolokvij pa sam na miru sad neko vrijeme user posted image Bili smo kod mojih par dana pa evo danas došli kući.. Išla sam se malo i maknuti od tu jer imam nezamislivih problema sa sveki, od laganja u facu do promjena planova čuvanja mog djeteta u zadnji čas (trebala sam hitno učiti) jer mora čuvati drugo unuče, jer šogi ide na frizuru user posted image Jedva izdržavam, ali moram zbog N, inače bi joj sve stresla u facu. Ali od uvijek sam takva da sve držim u sebi, pa kad puknem jedan dan, svi govore da šta mi je, jel sam poludila..
Ići ćemo opet u srijedu kod mojih jer idem malo van, nisam dugo bila user posted image user posted image
As, javi se obavezno kako je proslo privikavanje, sigurna sam da će biti super! Jooj, imat će A puno prijatelja i navikavat se malo na društvo, ma ustvari vidim samo pozitivne stvari, nemoj ništa brinuti.. user posted image
Matana, bome si aktivna.. Ja ne vjerujem da bih stigla kao ti sve ufff.. user posted image Svaka čast! I super za nove cipeliceee user posted image user posted image
Papalina, jel počela C jesti bolje? I koliko koraka radi, bravo za nju..user posted image Vjerojatno će ti uskoro početi i više, blago ti seeee user posted image
Cuba, čestitke za našeg D!! user posted image Jel se sad više umoriš kad "trčkaraš" za njim? Jel sam hoda cijelo vrijeme ili traži nekad ruku? Sve me zanima jer mislim da ćemo i mi uskoro krenuti pa da znam user posted image I meni se jaaako svidja ideja, i ja imam Viber pa pošaljem broj u inbox svima.. Meni su isto slike sve na mobu pa mi je super onda da se ne mučimo više sa ovim albumima... Baš njih i briga za tu grešku, kad to traje već mjesecima, a nitko se nije udostojio odgovoriti na pritužbu! user posted image
N je dobro, bili smo na pregledu i sve je ok.. Ne smijemo mazati onom jakom kremom ako se opet pojavi, ali možemo Cicaplastom i Becutanom i tim lokalnim kremama.. Inače, nije ga ni pogledala, znate kako su te po bolnicama... Ali ok.. Ne moramo više ići..
Spominjala sam da su nam noći postale užas, neki dan smo bili budni od 2 ujutro do 6 user posted image Još sam trebala ić vadit krv u 7 al sam odmah odustala.. Ne znam šta mu je bilo, nije plakao ni niš, bio je umoran i jedva gledao ali nije htio spavat.. Pa smo se malo mazili u krevetu, gledali tv i nekako zaspao jedva jedvice.. Druge dane je više manje ok spavao ali opet se budio često.. Samo njurga kroz san.. Tako da se baš umorim, a kako idem spavat oko 1 zbog učenja i čišćenja, nema šanse da se naspavam. Tako da sam mu jučer kupila one Cammomile ili kako li se već zovu, pa ću javiti jel se šta promijenilo. Piše da je to više za razdražljivost i nesanicu ali i za zubiće. Iskreno se nadam da će pomoći, ne zbog mene nego zbog njega, jer je već i podočnjake dobio od nespavanja user posted image
U hodanju smo sve bolji, pušta se i sam, ali nakon par koraka sjedne. Ipak, puno je stabilniji i čvršći.user posted image
Danas smo išli u goste i lijepo se igrao s jednom curicom, i puno je opušteniji s nepoznatima, posebno s onima koji ne skoče odmah na njega.. Danas je prvi put vidio jednu ženu i bez problema išao s njom van, tako da sam baš bila sretna. Mislila sam da će ta mama faza trajat još duugo, ali srećom malo po malo se počinje mijenjati user posted image
Ovih dana se i raspričao, jer nas u baš baš svemu imitira.. Obično kaže samo zadnja dva slova neke riječi, ali i to je nešto.. I kad ga nešto pitam odmah kaže da da user posted image Svima maše pa-pa pa mu se ljudi baš smiju user posted image BAš je zanimljiv sada, i jako se veselim svemu što dolazi user posted image
Idem malo shoppingirat na net, došle pare od rođaka za Uskrs iz Amerike user posted image
Tipkamo see (tu i na viberu), pusa svima!

(Odgovor članu dada2101)
Neposredna veza do poruke: 1465
   RE: Proljetne bebice - 2013g
27.4.2014 8:00:30   
MaTana
Jutro curke! Bas smo se nacakulale sinoc!
N mi gleda crtice a ja pijem kavicu. Sad idem pomoci sveki oko dorucka za te cure... Pa cu poslije po N kod mojih i popodne na posao.
Ajde cure recite mi da nisam luda...
Jucer je u Dubrovniku bio Susret hrvatske katolicke mladezi. Bilo je 35000mladih iz Hr i Bih. Sve je proslo bez iti jednog problema, osim sto je kisa pljustala cijeli dan. Na lokalnim portalima sve je puno predivnih pozitivnih tekstova a na drzavnim (mislim na novine tipa Jutarnji, Net.hr, Index...) ni slova. Stvarno nisam neki fanatik, ali kad uplovi kruzer sa 1000 gayeva o tome se pise danima, a jucer 35000 mladoh koji su unatoc kisi pjevali, molili i stvarno sirili neku pozitivu - ni slova!

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Mamii)
Neposredna veza do poruke: 1466
   RE: Proljetne bebice - 2013g
11.12.2014 9:12:10   
sorina
Mislim da mi pripadamo ovdjeuser posted image
Jedva sam vas našlauser posted image
Da li je ova tema uopće aktivna? ILi postoji neka druga?user posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 1467
   RE: Proljetne bebice - 2013g
11.12.2014 15:13:45   
cuba
Sorina, ne tipkamo se još od travnja na ovoj temi, prešle smo na tipkanje preko Vibera na mobu...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 1468
   RE: Proljetne bebice - 2013g
12.12.2014 9:03:25   
sorina
Vidim da se dugo ne tipkauser posted image ,
A i ja nisam bila na temi otkako sam rodila,tako da sam malo pgubljenauser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 1469
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 57 58 [59]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 57 58 [59]
Idi na:







Anketa

pokloni za blagdane
pincirotvajler

do koje cijene vam se čini ok potrošiti na poklon za dijete do godine dana

100 (48%)

manje (19%)

više (33%)


Broj svih glasova: 81

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!