|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Preponska kila
27.11.2008 16:59:32   
anne
Kumče su mi sa 4 mjeseca operirali protiv preponske kile. Simptom je bio samo mala kvrgica u predjelu prepona. Imala je izraženu i pupčanu kilu, ali na sreću povukla se. Navodno nastala je zbog kolika - jako se naprezala, a trbušna stjenka još nije ovoljno ojačala.
Moji malci hvala Bogu nisu imali ni jedno.
A vaši?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Preponska kila
27.11.2008 17:22:03   
dami
Mi smo imali susret sa pupčanom kilom i dobro nas je prepala. Nisam imala pjma kako to izgleda i šta je to uopće tako da sam se stvarno prestrašila. Dok smo mi došli do Kantride (bio je vikend) skoro je pa prošlo. Poslije toga više se nije  pojavila - i bolje da nije 

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Preponska kila
27.11.2008 23:33:17   
Florijan Jakov
FJu se preponska prvi put pojavila sa cca 2.5 mjesec, operirao ju sa 6 mj

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Preponska kila
28.11.2008 3:56:29   
Krky
1/2 imao na testisu,ja primjetila kad sam ga presvlačila izbočenje oblika i boje kao zrno grozda. Operiran je jako brzo sa svega mjesec dana života, u Klaićevoj dječjoj bolnici. Dr je rekao da nije ni od plača ni kolika, jednostavno se desi da trbušna ovojnica zbog nedozrelosti pukne pa crijevo "procuri".

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Preponska kila
28.11.2008 14:23:16   
ivanaa
meni imao stariji sin.operirao sa 3 mjeseca

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Preponska kila
31.7.2014 11:40:54   
terina
Pozdrav svima, moj mali bebač ide sutra na operaciju preponske kile. Naime, kako je maleni nedonošće rečeno nam je da se sa tim neki rode. Osim što je operacija strašna sama po sebi, trenutno me najviše strah vremena poslje operacije. Moramo doći ujutro natašte. Ajde to će valjda nekak proći, nahraniti ću ga kasnije navedeć pa će valjda ujutro nekak izdržati. Ali.... poslje operacije nesmije ništa jesti 2-3 sata. Toga me strah. user posted image
Jel netko već prošao takvo nešto? E da, maleni ima 7 mjeseci. Brine me da će jadan gladan plakati a nesmijem ga hraniti ni podići ni ništa.

Ajde majke, pišite mi.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Preponska kila
1.8.2014 18:53:01   
terina
Ništa?
OK pisat ću ja.
Za sve majke koje čeka operacija preponske kile:

Moja beba ima 7 mjeseci. operacija je bila u Klaićevoj bolnici.
U bolnicu smo stigli u 7 ujutro. U 8 smo bili odvedeni u sobu te je muž morao otići. U 9 sestra je odvela malenoga. U 10 je beba vraćena u sobu i do 11 sati mogli smo biti sa njim i muž i ja. Nakon toga ja sam otišla jer se maleni budio iz anestezije pa je plakao a muž ga je mogao podići i nositi. Ja nisam tako jaka jer ga je trebalo nositi jako pažljivo. Vratila sam se u 13h i do 17 smo bili zajedno. Sestre nas nisu tjerale i moram ih puno pohvaliti jer su bile prekrasne. U 17 sati otpušteni smo doma.
Nakon operacije beba nesmije jesti 4 sata. nakon 2 sata može dobiti malo čaja. Zbog toga je jedino malo teško jer plaće jer je gladan. No kako je bio uspavan dosta i prespava. Nije tako strašno.

Ako nekog još nešto zanima neka pita.

(Odgovor članu terina)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!