|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
20.1.2015 16:28:46   
sorina

IZVORNA PORUKA: Ela28


IZVORNA PORUKA: sorina


IZVORNA PORUKA: Ela28

Evo muz bio u Mulleru potrosio malo manje od 100 kn i nije dobio nista :(
A pazite ovo bio u Kozmu i dok je provlacio karticu djelatnica vidjela da mu je rod za tjedan dana i da mu kupon od 10% kao za rod a kupon vrijedi do 31.12.2014 haha :)

Baš mi je žaouser posted image Mi ćemo ponovo u muller za koji dan(treba pelena,vl.maramica...)pa ću baš pitati u čemu je stvaruser posted image


Super pa nam javi user posted image

Evo bili u subotu i teta na blagajni mi je rekla da su oni dijelili svim kupcima dok se ne potroši zaliha.user posted image Napominjem da je riječ o Mulleru u Osijeku TC Portanova,a zašto kod vas nije bili ne znam.

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
30.1.2015 10:18:17   
Ela28
Mamice ovaj vikend je u METROU 40% na sve pelene i maramice :) zaista super akcija ali ja nemam karticu a i bez auta mi je predaleko ali steta isplati se ;)

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
8.2.2015 18:49:11   
monstrum
sutra u Kozmu 15% na dječju hranu, dječje slikovnice i dvd-ove user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
12.7.2015 13:04:17   
Ela28
Eto me opet :)

Muller pelene Beauty Baby paket 37.90 kn na akciji do srijede 15.7.

Mamice jeste podigle novu knjizicu u Mulleru za popuste ovaj put treba imati isprintani e-meil. Ja sam podigla i skroz je bezveze jer ima samo po jedan kupon i ide za 1 proizvod a prije si mogao kupiti 5 paketa pelena s jednim kuponom !

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
12.7.2015 14:19:40   
monstrum
IZVORNA PORUKA: Ela28

Eto me opet :)

Muller pelene Beauty Baby paket 37.90 kn na akciji do srijede 15.7.

Mamice jeste podigle novu knjizicu u Mulleru za popuste ovaj put treba imati isprintani e-meil. Ja sam podigla i skroz je bezveze jer ima samo po jedan kupon i ide za 1 proizvod a prije si mogao kupiti 5 paketa pelena s jednim kuponom !



Nisam ..kakav email? ...nisam dobila ništa user posted image samo redovite obavijesti o akcijama...
a baš sam danas bacila stare neiskorištene kupone (one koji su bili do 30.06.)

< Poruku je uredio monstrum -- 12.7.2015 14:20:51 >

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
12.7.2015 16:25:43   
angellah
Ja isto nisam dobila...
Al sam se jučer učlanila u Bipo klub jer su Hipp grickalice i kašice na popustu do 31.7.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
12.7.2015 16:31:48   
zima1995
Nisam dobila, a pretjerano me i ne zanima, jer nemam Muller u blizini. Pelene obično kupujem na akcijama i naravno da uvijek kupujem više paketa. Danas sam izračunala da imamo na čekanju oko 700 pelena, nešto smo dobili, nešto sam mijenjala za neke stvari koje nama ne trebaju više a nešto na spomenutim akcijama. Obzirom da bebica ima 8,5 mj, trebat će toga joooooš user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
12.7.2015 17:40:22   
monstrum
Meni je najbliži udaljen 40-tak km, ali svejedno odem bar jednom mjesečno u poveću nabavku svega što mi treba...naprosto obožavam kupovati tamo user posted image

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
12.7.2015 23:36:01   
Ela28
Ovo sam dobila od Mullera na e-meil :)

Müller




Dragi roditelji!



Prvi mjeseci nakon bebina rođenja iziskuju puno pažnje i brige za bebu, ali i velike izdatke za mladu obitelj. Naš partner, Müller trgovina, stoga je za Vas pripremio moja Beba bonus program koji pruža pregršt iznenađenja za cijelu obitelj: atraktivne popuste i pogodnosti na brojne proizvode, obavijesti o novim proizvodima te druge brojne dodatne pogodnosti. Jednostavno se registrirajte, a kao poklon dobrodošlice u moja Beba bonus program Müller Vam poklanja knjižicu pogodnosti s prednostima i popustima za cijelu obitelj!

Pa sam se registrirala iako sam već bila registrirana čini mi se i onda su mi opet poslali e-meil koji sam isprintala:)


< Poruku je uredio Ela28 -- 12.7.2015 23:37:15 >

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
12.7.2015 23:36:40   
Ela28
Ima i kupon za popust za kupovinu ali samo 5%

< Poruku je uredio Ela28 -- 12.7.2015 23:37:31 >

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
12.7.2015 23:51:36   
zoma
Ja sam u jednoj knjižici našla kupon na kojem je pisalo da se za popunjenu prijavnicu dobije knjižica s popustima za mamu i bebu i vlažne maramice. Knjižicu mi dali na pultu a za maramice kažu, nema ih više, prođite za koji dan. Prošla ja i dalje ih nema.

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
13.7.2015 7:15:33   
monstrum
baš me čudi to za Muller, ako ne piše da je do isteka zaliha

(Odgovor članu zoma)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
13.7.2015 8:54:45   
Ela28

IZVORNA PORUKA: zoma

Ja sam u jednoj knjižici našla kupon na kojem je pisalo da se za popunjenu prijavnicu dobije knjižica s popustima za mamu i bebu i vlažne maramice. Knjižicu mi dali na pultu a za maramice kažu, nema ih više, prođite za koji dan. Prošla ja i dalje ih nema.


Maramice su na pocetku davali vise ne sad je samo knjizica.

(Odgovor članu zoma)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
13.7.2015 9:36:58   
zima1995
Ja sam dobila i knjižicu i maramice. Maramice su male, ne znam točno koliko kom, vjerojatno nekih dvadesetak user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
15.7.2015 17:11:31   
zima1995
http://www.surveygizmo.com/s3/2234559/BEBE-destinacija
Evo, kome treba popust u Kozmu. Ispuniti anketu. Vrijedi do 31.12.2015 user posted image

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
16.7.2015 8:25:16   
vandax
Meni je Kozmo super. Česte su 30% akcije i još ako imaš kakav extra popust 10 ili 15% predobro.

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
16.7.2015 8:47:37   
ReaM
Ja sam jako zadovoljna u DM-U i u Bipi u zadnje vrijeme. Imaju 10% na sve za djecu uz karticu

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
28.8.2015 9:14:55   
Dre7
Drage mame i ostale kolegice, evo vam jedna stranica koju od srca preporucam; Popusti. Ima stvarno svega :) Pa pogledajte najbolje sami :D
Admine/Moderatore, nemoj uklonit link.. nek ustedi se kad se moze :*

(Odgovor članu ReaM)
Neposredna veza do poruke: 93
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!