|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Položaj za porod
20.7.2009 18:29:51   
Florijan Jakov
http://www.ringeraja.hr/video/trudnoca/polozaji-za-radanje_68.html

WOW... ovo je vrlo zanimljiv video..pokazuje razne vježbe i položaje koje ženi mogu olakšati trudove i porod. Moram priznat da za neke stvari (masiranje križa) nikada nisam čula. Čini mi se zanimljivo, posebno sjednje na lopti. Možda čak bude i prilike pa ju isprobam.


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Položaj za porod
20.7.2009 18:33:24   
ninishka
meni su masirale kriza ali s trudovima koje sam imala nist nije pomagalo, ali je godilo svakak...

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Položaj za porod
20.7.2009 18:33:34   
FIONA
gledala to na tečaju...ne bum niš napisala tu več ti bum prokomentirala na samo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Položaj za porod
20.7.2009 18:34:45   
Florijan Jakov
ne zanm koliko je efektno to masiranje križa, ali meni izglena onak - bolno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Položaj za porod
21.7.2009 10:55:45   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

ne zanm koliko je efektno to masiranje križa, ali meni izglena onak - bolno user posted image user posted image user posted image


Kako nebi bilo, mm_u članci na prstima poplavili od masiranja. Kao da je iz ringa, a ne iz rađaone izašao.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Položaj za porod
21.7.2009 11:03:47   
koka
a meni je kod prvog poroda mm masirao križa i ful mi je pomoglouser posted image , nije na taj način kako je prikazan na filmiću, nego s jednom rukom. i jaaako sam mu zahvalna. kod drugog poroda ja sam se kretala i kasnioje je on došao, a u kadi sam imala takvu pozu da nije stigao do križa, al kad je mogao masirao bi. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Položaj za porod
21.7.2009 11:17:37   
Florijan Jakov
zanimljiva iskustva, cure... ali mislim da moj ne bi preživio biti u rađaoni, tako da ću morati tražiti neke druge tehnike za olakšavanje sljedećeg poroda user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Položaj za porod
22.7.2009 9:07:34   
gljiva
Super video, al ja idem samauser posted image  i takva me panika hvata
da ne znam jel bi mi išta od pomoglo.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Položaj za porod
22.7.2009 9:10:25   
Florijan Jakov
gljiva, i ja sam bila sama... mislim da je dobro što duže ostati na nogama i prohodavat i prodisavat trudove, jer kad te stave na stol/krevt/stolicu nema više dizanja. 

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Položaj za porod
22.7.2009 9:12:58   
koka

IZVORNA PORUKA: gljiva

Super video, al ja idem samauser posted image  i takva me panika hvata
da ne znam jel bi mi išta od pomoglo.

slušaj draga, 2000 g žene su same rađale a sad to mm s nama ili ne, to je moda. pomogne da, najviše oko trudova da nisi sam a kad krene porod, bio on tamo ili ne, svejedno je jer ga ni ne primjetišuser posted image ...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Položaj za porod
22.7.2009 9:13:21   
FIONA
IZVORNA PORUKA: gljiva

Super video, al ja idem samauser posted image  i takva me panika hvata
da ne znam jel bi mi išta od pomoglo.


moja slika i video zapis glasa kako ti govorim...ajmo gljivice, ajmo, šampinjončiću ti to možeš...push, push!!!user posted image ...kaj te je strah...ma da te nisam to čula...ak sam ja zdurala mogu sve žene...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Položaj za porod
22.7.2009 9:30:27   
dominik
kad su me u drugoj trudnoci primili trudovi automatski sam si krenula kriza stiskat i masirat i bilo mi je koliko toliko lakse...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Položaj za porod
22.7.2009 10:32:07   
anaxx
i meni je mm masirao križa i imala sam loptu tako da sam dosta i na njoj odradila, lakše je kad se onako ''gnjezdiš'' na lopti...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!