|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poklanjam.....
18.9.2012 19:16:30   
modesty blaise
Drage moje imam dosta robice za DEČKE koju bi rado poklonila ....
Imam cca veličine od 12 mj-24mjeseca ...raznoga tak da se jave one kojima treba koja veličina pa ću razvrstat
Imam i nešto za one od 3- 5 godina...tak da ak nekom i to treba nek javi
Imam i cipela...znam da nije baš nekaj nositi tuđe ali danas je takva sveopća kriza da situacija ne pita za pravila...
Dakle cipele su:
-br 19 bambi kožne cipele/tenisice na čičak (bijelo smeđe)
-br 20 plave adidas tenisice na čičak (nekako platnene ali čvrste)- te su fakat malo nošene
-br 21 nike sandale mekane za more (mogu i u more)
-br 22 visoke ciciban na čičak ali otvorene tak da sada mogu poslužiti ko papuče mada su kožne
-br 22,5 nike visoke super mekane tenisice(sivo svjetlo plave)- dijete koda hoda boso
-br 23 čizme za zimu (skoro nenošene) , visoke, mogu u snijeg i bljuzgu jer su vodonepropusne a tople...


eto pa ak kome kaj treba nek se javi brzo jer nebum to dugo držala doma....radije ću odnjet u neki dom za dječicu

pozz MB

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Poklanjam.....
18.9.2012 21:56:25   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Poklanjam.....
18.9.2012 23:49:19   
lidac0605
Kaj imas za 3 god?meni uvijek treba

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Poklanjam.....
19.9.2012 0:55:42   
modesty blaise

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Kaj imas za 3 god?meni uvijek treba



sutra pogledam kaj imam pa ti javim

velki pozz

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Poklanjam.....
19.9.2012 9:54:10   
modesty blaise
evo, dodajem...
Imam i posteljinu za curice na Mini i još neku roskastu....moja kćer je to već prerasla pa već dugo nije u upotrebi...
Veličina je navlake za poplon 90x200 i jastučnica....
kom treba nek pišeuser posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Poklanjam.....
19.9.2012 10:13:31   
modesty blaise
br 23 kućne papuče na čičak - mass

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Poklanjam.....
19.9.2012 10:43:15   
modesty blaise
imam i nešto robice od 6-12mj

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Poklanjam.....
23.9.2012 14:02:48   
modesty blaise
Poklanjam i vrtić (mrežasti) za bebača...samo kaj mi je to prevelio za slati pa nek se jave cure kojima treba a da su iz Zg ili su voljne nekako doći po to

tnx

pozz

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Poklanjam.....
23.9.2012 16:49:38   
mala pcelica
svaka čast user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Poklanjam.....
24.9.2012 12:07:30   
ikica84
stigao nam je paket! hvala mb!!!user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Poklanjam.....
25.9.2012 8:53:49   
anamarijapupek
modesty blaise, ja sam iz ZG pa bi (ako bi htjela meni pokloniti) došla po stvari. Čekamo curicu i sve stvari dobro dođu user posted image

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Poklanjam.....
25.9.2012 9:03:10   
modesty blaise

IZVORNA PORUKA: anamarijapupek

modesty blaise, ja sam iz ZG pa bi (ako bi htjela meni pokloniti) došla po stvari. Čekamo curicu i sve stvari dobro dođu user posted image



može draga, može.... nemam robice za curku al vrtić i možda još nekaj nađem
tak da se dogovorimo i ti nekak dodeš po to s malo većim gepekom da možeš prevest

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu anamarijapupek)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Poklanjam.....
25.9.2012 9:04:04   
modesty blaise

IZVORNA PORUKA: ikica84

stigao nam je paket! hvala mb!!!user posted image user posted image



user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Poklanjam.....
25.9.2012 14:37:17   
modesty blaise
Bok curke ..that''s me again..
hehe
fakat se rješavam viška stvari...treba mi mjesta

imam lijepu bijelu koljevku za neku malu bebu koja se tek treba roditi...javite se kome treba , al tak da dođete po nju...ima i baldahin čipkasti...
može i za curku a i dečka...moj Sebač spavao u njoj 3 mjeseca jer bebe vole mali prostor a i ne zauzima puno mjesta u sobi

user posted image



< Poruku je uredio modesty blaise -- 25.9.2012 15:02:09 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Poklanjam.....
1.10.2012 0:47:09   
moja lili
hitno potrebna djecija odjeca za curicu od 4 i po godine koja zivi u bosni unaprijed hvalauser posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Poklanjam.....
11.11.2012 8:14:23   
ana85
Ako netko ima skafander, zimsku jaknicu br. 80 za curice i čizme br 21 za curice, neka se javi. Možemo se dogovoriti i za neku cijenu.

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Poklanjam.....
27.4.2013 17:21:04   
karpetra
Voljela bih dobiti na dar robu za cure(17 godina-M)i 5godina 116 te dečka 16 godina(S-M).Za stariju bi Vi mlade mame mogle imati neku haljinicu.cipelice(39) ili bluzicu...Ja imam dosta robe od svojih klinaca koju bih naravno poklonila.Situacija nam nije bajna ali ima ljudi kojima je puno teže.pozdrav i držite se

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Poklanjam.....
6.5.2013 12:11:08   
cocco
hej! meni treba buggy board, pa ako ga netko želi prodati, pokloniti, udomiti ili nešto slično, neka se javi!user posted image

(Odgovor članu karpetra)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Poklanjam.....
23.12.2013 16:18:40   
angelinica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Poklanjam.....
31.3.2015 19:35:55   
kika tomo
Dobar dan imate jos stvari za bebe mozda trudna sam a zivim od 350 kuna na mjesec jer nigdje ne radim pa bi vas jako molila ako ko ima sta robice kremice bilo sta za bebe na poklom hvala eto i moj broj 0997895447

(Odgovor članu angelinica)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!