|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Plivanje u trudnoći
19.3.2009 22:08:16   
Florijan Jakov
Svakako se preporuča. Štoviše vježbanje u vodi trudnicama daje osjećaj da su laganije i pokretljivije što im godi. Osim toga, gibanje u vodi blagotvorno djeluje na cijelo tijelo, uklanja bolove i napetost, regenerira organizam, a buduću majku priprema za porođaj. Ako trudnoća prolazi bez poteškoća, plivanje je odličan način da svoje tijelo održite u formi i pripremite se za zahtjevnu ulogu majke.

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 12:13:50 >


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: plivanje u trudnoći
19.3.2009 22:10:03   
dominik
ja bila trudna na moru, ne da sam plivala neg su me moji klipani bacali u more user posted image taj mjesec sam dobila samo 1 kg i osjecala sam se vise nego super

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: plivanje u trudnoći
19.3.2009 22:10:08   
Anoniman
cijelo ljeto sam se kupala i uživala, a i malac u trbuhu je uživao....prava blagodat za moja križa, noge...

tako sam lagana bila:-)))))

(Odgovor članu Florijan Jakov)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: plivanje u trudnoći
20.3.2009 7:17:19   
Ruža
Na žalost mm nije mogao dobiti go pa nismo išli na more, a tako sam imala želju osjetiti ono bestežinsko stanje.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: plivanje u trudnoći
20.3.2009 7:22:48   
dikac
kupala sam se cijelo ljeto i tako mi je prijalo, to mi je bila jedina i prava rekreacija. samo moram priznati da mi je more otvaralo apetit tako da sam kile uredno dobivala

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: plivanje u trudnoći
20.3.2009 7:24:32   
tikica_69
E dok su se drugi kupali u moru ja sam 08.08. tiskala user posted image Al sam zato to drugi put nadoknadila i to vec sa poprilicno velikom trbusinom user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: plivanje u trudnoći
20.3.2009 7:33:42   
ninolina
Ja jesam u prve dvije trudnoće, u trećoj sam se najvjerojatnije od kupanja počela otvarati pa dobila zabranu i poslije bilo sve ok, sada čekam da doguramo do 36 tj onda krečemo na plivanje jer me sad bilo strah da se ne zakomplicira kaj 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: plivanje u trudnoći
20.3.2009 11:09:10   
troubled
plivala, plivala...i uživala...oba puta...
s tim da sam prvi put plivala i nakon termina user posted image user posted image user posted image  (prenijela 8 dana)

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: plivanje u trudnoći
20.3.2009 11:10:04   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: troubled
plivala, plivala...i uživala...oba puta...
s tim da sam prvi put plivala i nakon termina user posted image user posted image user posted image  (prenijela 8 dana)


a plivala bi ti i drugi put da si imala gdje user posted image user posted image user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: plivanje u trudnoći
20.3.2009 11:12:42   
troubled
user posted image user posted image user posted image  da, drugi put sam hodala maraton, umjesto plivanja  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: plivanje u trudnoći
20.3.2009 11:13:54   
koka
2 ili 3 dana prije termina sam saznala da je Mila okrenuta na zadak pokupila se na plivanje jer su rekli da pomaže... i plivala do 5 dana poslije termina( ne non stop user posted image )..... i super je bio osječaj user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: plivanje u trudnoći
20.3.2009 11:17:26   
Anoniman
Plivala i plivala, ali uredno dobijala na tezini user posted image  

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: plivanje u trudnoći
20.3.2009 11:23:25   
m600
mm neće dobiti godišnji u 6mj...user posted image a u 7mj mi se već čini nekako kasno jer tad ću već biti trudna 7mj.pa me strah da se nešto ne bi zakompliciralo

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: plivanje u trudnoći
20.3.2009 11:27:09   
Florijan Jakov
m600, mislim da nemaš straha zbog visoke trudnoće, vidiš da su cure i preko termina plivale i boravile u vodi, naravno uz konzultaciju s lječnikom. Ako nemam nikakve prepreke od preranog poroda, možeš normalno u vodu.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: plivanje u trudnoći
20.3.2009 11:34:45   
m600
jako bih voljela otići i maknuti se malo iz ove okoline...ali moj gin.je malo čudan kad je riječ o tome svemu...ne vjerujem da će to podržatiuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: plivanje u trudnoći
20.3.2009 14:48:07   
Dajana
Bojala sam se visoke trudnoće preko ljeta (termin je bio početkom 9. mjeseca) ali prošlo je super jer sam bila na moru i stalno plivala i pasalo mi je kao nikada, baš sam uživala.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Plivanje u trudnoći
20.3.2009 21:22:24   
božica
super osjećaj termin bio u 10mj pa sam bila aman taman za more juhuuuuuuuuuuuuuuuuu
ne samo plivanje već i hodanje i svaštauser posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 12:14:38 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Plivanje u trudnoći
2.4.2009 15:11:53   
zlato_tatino
more...ja mislim da tad necu ici jer muz mi moze dobiti godisnji samo polovicom osmog mjeseca,a ja krajem imam termin...al bih voljela plivati...bazen se ne preporuca jel ima netko kakvih iskustava sa bazenima...

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 12:14:23 >

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Plivanje u trudnoći
2.4.2009 15:14:30   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: m600

mm neće dobiti godišnji u 6mj...user posted image a u 7mj mi se već čini nekako kasno jer tad ću već biti trudna 7mj.pa me strah da se nešto ne bi zakompliciralo


ma nemas frke samo odi to je super jer je to jedna vrsta vjezbe, lakse ces roditi,pasat ce ti morski zrak....mislim da ne trebas brinuti

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 12:14:10 >

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Plivanje u trudnoći
12.11.2013 12:57:33   
mekica
Plivala sam i plivala u trudnoći!

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Plivanje u trudnoći
22.8.2014 11:26:58   
ikic
Mislim da je super ako je ljeto baš onda kada je i trbuh već veliki....
Što je s bazenima i trudnoćom, je li jednako dobro kao i more?

(Odgovor članu mekica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Plivanje u trudnoći
1.9.2014 13:17:43   
PinkyFunkyBirdy
Bazeni nisu dobar izbor za trudnicu jer je puno veća mogućnost da se pokupe gljivice i bakterije. Ipak je more prirodno, a bazen je umjetno stvoren (s hrpom kemikalija da voda ostane čista i hrpom raznih vrsta ljudi od kojih trudnice mogu pokupiti neke upale). Vjerojatno su privatni bazeni ok, ali na javne ti nebi nikako preporučila da ideš. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu ikic)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Plivanje u trudnoći
8.11.2015 22:52:59   
subby
Meni je isto ginekologica preporucila da izbjegavam bazene i ne idem tamo na plivanje. Taman sam zimska trudnica tako da se nadam da cu nakon poroda (5.mjesec) malo odmoriti i moci u 8.mjesecu na moru sve nadoknaditi jer mi se bas kupa (to je cini mi se ono - sad kad ne smijes, sad ti se bas pliva user posted image ) jer inace zimi se jako rijetko kupam na bazenima.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!