|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odvikavanje od pelena noću
9.7.2012 11:38:19   
Mačak
Moja Loli je stara 1 god i 11 mj, prije mjesec dana smo se odviknuli od pelena po danu, sama traži piškiti i kakati i sve to super ide!
E sada bi pokušala odvikuti je od pelena i po noći, ali ne znam točno koji je princip za noćno odvikavanje, da li je trebam buditi i koliko redovito, da li trebam čekati suhe noćne pelene pa da stavim gaćice ili koji je uopće postupak za noćno odvikavanje od pelena? user posted image
Hvala!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odvikavanje od pelena noću
9.7.2012 12:05:22   
Zvonki
Kod sve tri moje djevojčice je odvikavanje od noćnog piškenja bilo samo od sebe. Ustvari, uopće ne vjerujem u pojam odvikavanje od noćnog piškenja jer sumnjam da tako mala djeca to mogu dok im tijelo samo to ne kaže. Dakle, kad primjetiš da je ostala suha nekoliko noći zaredom, pokušaj skinuti pelenu i ostaviti je u gaćicama. Nekima treba malo duže a neki odmah usvoje nepiškenje po noći user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Mačak)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odvikavanje od pelena noću
9.7.2012 14:39:38   
cuba
Kod nas je automatski išlo skidanje i dnevne i noćne pelene. Kako je kroz svega par dana usvojio traženje na wc preko dana tako je i preko noći. Pripazila bi da prije spavanja ne popije puno tekućine i da se obavezno popiški. Oko ponoći prije nego bi ja išla leći sam ga prvih par večeri dizala iz krevetića i stavila na tutu da se popiški. To bi obavio kroz san i do ujutro bi plahta bila suha.
Držim fige da i vama prođe tako lako i brzouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odvikavanje od pelena noću
24.8.2012 13:53:59   
danery
da podignem temu...
bejb je skoro 2 mjeseca bez pelene preko dana,noćnu ima još uvijek....
ee,sad....kad je startala za odvikavanjem,budila se i za dnevno spavanje i noćno kad je trebala piškiti....pelena bi preko noći bila suha....ALI onda smo otišli na more,imala je pelenu u putu i tamo kao da se opustila,pa počela pišuckati i više i manje i gege user posted image
noćno buđenje je počela preskakati i sad spava cijelu noć u pelenama gaćicama,ali dok ju ja čujem (malo se razbudi u noći kad treba piškiti),ona već obavi u pelenu,pa mi besmisleno navlačiti dijete koje je već obavilo svoje po lonki u koje doba noći....
evo sad par dana i preko danadok spava ureno se probudi,ja kažem ajmo na lonku,i ma što sam rekla,eto ti poplave....user posted image
sad sam ju digla u pola spavanja jer se uzmuvala,popiškila se i nastavila spavati....
je li moguće da se djetetu tako promijeni san da ne stigne piškiti user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odvikavanje od pelena noću
24.8.2012 14:28:04   
pincirotvajler
ja ti neznam,,mi nismo još noćnu probali,iako smo isto po danu skoro 2mj bez
potrošim pelene pa ću onda user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odvikavanje od pelena noću
24.8.2012 14:33:26   
danery
hm,nekako mi se čini da su njoj standardne pelene na ljepljenje PELENE,a ove su joj gaće kao i platnene....ne znam,imam još par "ljepljivih",pa ću probati s njima noć...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odvikavanje od pelena noću
24.8.2012 15:19:09   
anaxx
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

ja ti neznam,,mi nismo još noćnu probali,iako smo isto po danu skoro 2mj bez
potrošim pelene pa ću onda user posted image


evo i mene malo na ovoj temi, pinci naši dečki su tu negdje i isto tako i T je već neko vrijeme  (mjesec i pol) bez pelene po danu, ali obzirom da mi po noći redovito traži bocu čaja još nisam ni pokušala skinuti noćnu pelenu jer nije suha ujutro... i ja još imam pelena pa kad potrošim...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odvikavanje od pelena noću
6.10.2012 7:38:56   
sorina
L je već 3 mjeseca bez dnevne pelene i popodnevno spavanje je isto bez dnevne,a noćnu smo ukinuli tek prije 2 tjedna,jer nekako nisam bila sigurna da li je spremna. Noćne su uvijek bile suhe,pa smo odlučili probati i za sada je sve 5. 2x se do sad probudila da mora piškiti po noći,a tada je još imala pelenu.user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odvikavanje od pelena noću
2.10.2015 7:42:16   
keeka
Pozdrav svima, zanimaju me Vaša mišljenja za noćno odvikavanje od pelene. Mi smo bez pelena otprilike 3 mj, i danju i nocu. Prvo sam joj ostavljala pelenu i nakon sto je tjedan dana bila suha skinula sam ju i ostavila u gačicama, međutim tad se zna dogodit da se popiški i probudi se tek kad je sve već mokro. Znala sam ju i buditi preko noci i stavljat na lonku gdje se popiski onako u polusnu, međutim rečeno mi je da nije dobro djeci prekidati san pa da ju bolje ostavim da spava. Kakva su vaša iskustva.?user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!