|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 41 [42]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 14:07:13   
teazg
Nutella draga cestitam ti od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nemogu ti opisati koliko mi je drago zbog tebe...saljem ti more pusa i zagrljaja i cuvaj se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*policisticki jajnici
*13.4. biokemijska trudnoca

(Odgovor članu teazg)
Neposredna veza do poruke: 1026
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 14:08:04   
hipo
draga teazg, žao mi je što si pod stresom i što te zeza menga user posted image Što si planirala dalje, hoćeš ić gnjavit dr. jer ti već 10 dana kasni? je li ti se to znalo i prije dogodit ili ti je točna ko urica?

nutella, aj ti nama priznaj što si ovaj mjesec drugačije radila s mužem pa vam je upalilo? sve oćemo znat, od dubljenja na glavi, žongliranja, sve sve sve da si nam rekla!user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu teazg)
Neposredna veza do poruke: 1027
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 14:14:17   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: hipo


Lourdess, a nada umire zadnja tj. kad dođe user posted image , a ako nije sad, bit će slijedeći mjesec user posted image
pišeš ti da te bole sise sve vise i vise tj. sve više i više, a ja shvatila doslovno vise i vise (bez kvačice) stvarno sam spremna za godišnji....uglavnom, nadam se da je to - to i da ćeš uskoro prijavit user posted image





user posted image

Ja ću danas ispeći neki svinjski vrat, već je mariniran, izgleda fantastično.... Imam salatu od mahuna te ću skuhati malo riže, ali samo MM jer mene nešto muči trbuh, naduta sam, a dug nisam bila.... user posted image Bit će ukusno! Mljac!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1028
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 14:14:19   
teazg
Unazad 2 godine mi je redovna...svakih 30-31 dan...iskreno ne znam sto cu dalje...moram se malo pribrati pa odluciti...mislim da necu jos ici gnjaviti ginekologicu, dat cu fore user posted image par dana da dođe...ukoliko je i dalje ne bude onda definitivno idem da provjeri u cemu je problem...sve to polako pripisujem stresu...

_____________________________

*policisticki jajnici
*13.4. biokemijska trudnoca

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1029
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 14:17:55   
hipo
snjeguljice, dobro da sam se naklopala, ogladnila bi od tvog opisa, bolje da ga ne pročitam kad dođem doma....sigurno ću opet jestuser posted image

teazg nadam se da će se sve rješit na najbolji mogući način i da te neće držat više takav stres. user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu teazg)
Neposredna veza do poruke: 1030
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 14:18:56   
teazg
Moj organizam se definitivno igra sa mojim zivcima user posted image taman sam pomislila da sam dobila user posted image jer sam osjetila da je sve mokro i idem pogledati gusti kremasti iscjedak u ogromnim kolicinama....user posted image

_____________________________

*policisticki jajnici
*13.4. biokemijska trudnoca

(Odgovor članu teazg)
Neposredna veza do poruke: 1031
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 14:23:35   
Snjeguljica_83
Ide mi to na živce! Idem redovito na wc, a naduta!user posted image Gladna sam, a bojim se da ću se još više napuhati nakon jela, baš kao i jučer!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu teazg)
Neposredna veza do poruke: 1032
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 14:24:55   
hipo
teazg to igranje živcima je grozno
meni je non stop mokro, moram stalno imat mali dnevni uložak i stalno mislim da je počeo odvratni spotting, jer osjećam kako se cjeducka, al za sada nema smeđe gluposti, samo kremasti bijeli ljigo


IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83

Ide mi to na živce! Idem redovito na wc, a naduta!user posted image Gladna sam, a bojim se da ću se još više napuhati nakon jela, baš kao i jučer!user posted image


e ja sam dva dana bila žabasta i napuhana, sinoć i jutros sam uspjela "poravnat" trbuh, valjda jer sam popila jučer i danas pustu vodurinu user posted image
al nekad neće i nećeuser posted image

< Poruku je uredio hipo -- 31.7.2014 14:26:16 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu teazg)
Neposredna veza do poruke: 1033
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 14:29:00   
teazg
Hipo tako i ja...gusti bijeli kremasti iscjedak u ogromnim kolicinama...user posted image user posted image mozda je to znak da ce mi user posted image uskoro doci? user posted image

_____________________________

*policisticki jajnici
*13.4. biokemijska trudnoca

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1034
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 14:36:01   
hipo
A ne znam što sad to bijelo čudo hoće. Imam ga zadnjih par ciklusa uvijek, ovaj put dosta, dosta obilnije. Inače ga bude malo, sad nekad moram mjenjat dnevni uložak.
Taj sam kremasti iscjedak vidjela na grafovima cura koje su ostale trudne tako da ne znam što ovaj put hoće od nas dvije osim da nas malo izludi user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu teazg)
Neposredna veza do poruke: 1035
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 15:09:04   
LourdessPadme
hipo hahahahaha (vise aka više) user posted image
teazg ja bi u ginica isla na tvom
Mjestu najgora je neizvjesnos ..

Mi smo papali juhicu pecene batke s krumpiricima i salatu..

I evo me na poslu,pocela su snizenja idem se ubiti od posla ,toliko toga imam sniziti da neznam od kud kreniti user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1036
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 15:17:43   
hipo
Lourdess, tebi baš prava gužva na poslu! Nadam se da će bit dobar promet, po mogućnosti malo kupaca koji puno toga kupe tako da ti je mala gužva, a dobra zarada user posted image

perlice, pa vidiš kako nam je dobra prognoza, od nedjelje nam počinje ljeto, more je meni po guštu, 25 stupnjeva taman, sunčano, mi na sunce grijat mašinu, a muževi u hlad da ne prekuhaju jajca user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1037
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 15:54:33   
katy1503
Pozdrav cure!!!
Neko vrijeme me nema jer sam vec na godisnjem pa manje vremena provodim na netu...
Ali veseli me da vidim super vijesti kad dodjem...
Nutella- cestitam od sve srca i zelim ti lijepi trbuščić tokom buducih mjeseci....user posted image
Kod mene BT malo nemirna, vidjet cemo kako ce sve zavrsiti... Pocela sam sa Lhtrakicama ali zasada ne vidim tu drugu crticu... Prosli mjesec sam imala kasniju ovulaciju pa mozda tako bude i ovaj...
Tek kada samocela mjeriti vidjela sa da je ovulacija kasnija unatoc redovnom ciklusu od 28-29 dana- tako da BT je odlicnaza upoznavanje svoga tijela...
Iskreno se jos nista ne nadam da ce biti ovaj mjesec jer tek se tek upoznajem s temperaturom i znakovim koje mi tijelo daje a kad to magistriram, e onda ce nadanje krenutiuser posted image ...
Sutra se putuje prema jugu, ko zna - mozda bude morska beba ( user posted image ). ..
Svima saljem user posted image user posted image i da u sljedem mjesecu budeee puno plusicaaaaa....
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 1038
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 15:56:53   
hkajo
nutella čestitam user posted image user posted image user posted image , jesam rekla kad se vratim sa mora da ču ugledati novu user posted image user posted image user posted image
ja nemam pojma jesdam imala ovaj mjesec O posto kad sam trebala imati sam piškila trakice i ništa, niti sam imala kakvu bol, imali smo odnose svaka 2 dana, tako da smo valjda pokrili ako sam imala, onda kada nisam gledala user posted image user posted image
daxy iduci mj datum mi je 10.8
svaki put kad se vratim sa mora ne dobijem, neznam zasto, i onda moram piti svakaj da me otvori user posted image user posted image hmmm tko če ga znati, sad cemo za 10 dana vidjeti št če se dogoditi
usto sam saznala da su mi 3 frendice trudne user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1039
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 16:18:08   
perlica55
Hkajo nek si nam se vratila user posted image
Nadam se da si se odmorila, sada fino čekaj 10. Ja ti
drzim fige, jer ste bili vrijedni user posted image
Hipo super za sunčeko, uživajmo user posted image
Katy LH trakice nemoj koristiti rano ujutro i pazi da
ne uzimaš previše tekućine sat/ dva prije testiranja..
Sretnooo!!
Ja gibam domeka na zasluženi odmor, javljat ću vam
se svaki dan 😘

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 1040
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 17:34:42   
daxy
I to je to od srpnja!
Još jednom čestitam trudnicama! user posted image user posted image user posted image


Trudilice:

user posted image marinazg - 02.07. - ponosna user posted image
user posted image rina26 - ponosna user posted image
user posted image nutella2009 - 30.07. - ponosna user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1041
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
31.7.2014 17:53:45   
daxy
Lourdess onda se i ja radujem tvom simptomu! user posted image user posted image

teazg draga,žao mi je zbog minusa. user posted image user posted image
Ako već nema user posted image ,onda nek user posted image dođe što prije.

pcellice kad baš krene user posted image onda je to početak,svako kapanje je spoting.

hkajo neka tebe nazad! Ma niste mogli fulat nikako! user posted image user posted image user posted image

nutella kad te žena pitala,molim lijepo da odgovoriš. user posted image

IZVORNA PORUKA: hipo

nutella, aj ti nama priznaj što si ovaj mjesec drugačije radila s mužem pa vam je upalilo? sve oćemo znat, od dubljenja na glavi, žongliranja, sve sve sve da si nam rekla!user posted image



Onda jel se sad selimo na kolovoz? user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu teazg)
Neposredna veza do poruke: 1042
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
1.8.2014 13:47:51   
pcellica
cureeeee pa gdje ste? Kako ste? user posted image ma pisite o bilo cemu, samo budite tu
Ja evo u pon idem vaditi krv, radit cu hormone i komplet krvnu sliku, znate li sto bi jos moglo, sto se tice krvi, ometati trudnocu, nevezano za hormone

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1043
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
1.8.2014 14:19:55   
hipo
Pceliče, preselile smo se na kolovoz, doleti tamouser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu pcellica)
Neposredna veza do poruke: 1044
   RE: Odbrojavanje srpanj 2014.
1.12.2014 10:40:29   
daxy

Trudilice:

user posted image marinazg - 02.07. - ponosna user posted image
user posted image rina26 - ponosna user posted image
user posted image nutella2009 - 30.07. - ponosna user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1045
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 40 41 [42]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 41 [42]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!