|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
2.10.2015 9:31:39   
Leilani
Snjeguljice navijamo za 5.10. user posted image i super za TSH.

nymeria dobro je da ste krenuli pa ce se nadam vidjeti gdje zapinje i brzo rijesiti. Zao mi je zbog cista. Gdje muz dobije uputnicu za spermiogram? Kod opce prakse? Jer mene na Vuk Vrhovcu endica isto pitala da li je muz radio, ali je rekla nek jos malo pricekamo. Pa ako nista u sljedecih par mjeseci neka ide.

daxy istina je, svasta danas spada pod pcos. Meni je na zadnjem UZV pisalo na nalazu blago mikrocistican jajnik. Da bi mi endica rekla da je to policistican. Ali posto radimo dijete, da nikakva hormonska terapija ne dolazi u obzir. Kaze da cu jedino mozda malo teze zatrudnijeti, ali i ne mora biti. Ja isto sad cekam nalaze za OGTT. Nadam se da ce kod tebe biti dobri. A kaj je to IR?

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
2.10.2015 10:15:35   
nymeria
Hej leilani... ginicka mi je dala povijest bolesti sa trazenjem uputnice za spetmiogram od opce prakse.. i da idemo il na sv.duh ili petrovu a nikako na v. Vrhovec jer je njihove nalaze tesko odgonetnut..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Odbrojavanje rujan 2015.
2.10.2015 14:24:07   
Leilani
Hvala ti. Nadam se da ne bumo to ni trebali, ali informiram se.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 278
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!