|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
27.8.2015 22:18:10   
noemaa
Mali andeo,jako,jako ti zelimuser posted image user posted image aaaaaj... Ali ako bi to bilo to,sta G vec tjedan dana nakpn O mogu raspoznati? Je li bio malo detaljniji?

Danery,pa ako si4+3, nije cudno da imas mucnine. Sve stima!!!user posted image

Nymeria, ako znas otprilike kad ti je O,onda pocni pardana prije, ako uopce ne znas,pocni nakon M,makar svaki drugi dan prvi tjedan,a onda i svaki dan. Sto kazete,ostale?

Snjeguljice,nije lako kad je dijete u pitanju, ali ako kuzis koje cake pomazu,super! Zelim vam da sve sto brz prodeuser posted image

< Poruku je uredio noemaa -- 27.8.2015 22:21:34 >


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
28.8.2015 10:21:18   
chrna
mali anđeo želim ti da ti je ginekolog u pravu i da nećeš morat po bolnicama hodat user posted image
daxy baš si falila.....
Evo da vam i ja iznesem svoju situaciju, od subote do četvrtka sam se pikala puregonom 150 nečega, jučer bila na prvoj folikulometeiji, na desnom jajniku jučer ih je bilo 6 po 10/11 mm, na lijevom 4 od 9/10/11 mm, danas sam opet bila na fm i danss je desni 12/13/11/12, a lijevi je danas 12/10/11
Dakle za sad ih je 7. Dobila sam za danas, sutra i prekosutra još 3X100 puregona + 3 cetrotida pikice u trbuh. U ponedjeljak opet fm, pa ćemo vidjeti jel se razvijaju ili kaj se događa?! Ponedjeljak mi se jako daleko čini.. .....

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
28.8.2015 10:37:52   
nymeria
Ovulacija mi nije nikad prije 15 dana.. najcesce 20i.. a nekad i blize 30om.. evo danas mi je 24i dan ak se ne varam.. temp je u opadanju a lh trakica pozitivna... sta sad rec na to?

Od 15 dc je sex svaki drugi treci dan... pa sta zahvatimo...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
28.8.2015 10:39:19   
lidac0605
Bok,cure user posted image

Chrna,super eto rastu folikulčići,user posted image ...sretno dalje!

Mali andeo,nek je doktor u pravu pa user posted image ni ne dođe user posted image

Noema,pitala si me neki dan za bebu..dobro smo,na pola puta,eto došla sad sa uzv,dobit ću još jednog sina user posted image ,ipak ću imat samo jednu kćer i 4 sina user posted image ,bebica je super,teška 280 grama,ja zatvorena i nadam se da bu tak i ostalo...kad se krene vrtit pleše mi cijeli trbuh,udara na sve strane,gura mi pupak silom van,ne znam kaj mu tolko smeta moj pupak user posted image ...

Cure moje drage,želim vam svima čim prije da i pod vašim srcem zakuca još jedno,naročito starim trudilicama i vama u postupcima pusa svima velika user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
28.8.2015 11:00:17   
danery

IZVORNA PORUKA: noemaa



Danery,pa ako si4+3, nije cudno da imas mucnine. Sve stima!!!user posted image



ma noemaa,nije mi ni muka baš,ponekad koji čudan okus,a slabost mi od vrtoglavice...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
28.8.2015 12:58:15   
ikaaa
evo me cure moje kod mene još ništa, nemam nikakvih naznaka osim što sam užasno napuhnuta...... možda me mimoiđe FEt.....test je kupljen radit ću ga sutra pa tko zna....
Novopečene trudnice čeeeeeeestitke od srca.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo se curke moje čuvajte sada i laganini..... i želim vam brzih i bezbrižnih 9 mj.....
Daxy dragička samo odmaraj i ja sam tako pod zadnje i urodilo plodom nakon ddddugih i bolnih 5 godina čekanja.....i držim ti fige da mi budeš okruglica i da te ja pratim u stopu....user posted image
snjeguljice cista jooooj....
perlice i hipouser posted image

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
28.8.2015 16:46:38   
noemaa
ikaa, onda sutra ti želimo svu sreću sreća user posted image

danery, pa i vrtoglavica je znak... najbolje da popričaš sa svojom G ako si išta zabrinuta. i uživaj u user posted image user posted image

lidac, i ja si želim tvoje slatke muke. user posted image bit će to mali brzinac, čim on tako već lupka po mami. user posted image

nymeria, pa to ti je znak da ti sutra može biti O. jer trakice unaprijed kažu O. akcijaaaa! user posted image

chrna, ajde, bravo za folikuliće! nek budu fino poslušni i odrade svoje baš kako treba. user posted image a pon će jako brzo doći, budeš se pitala kamo je nestao vikend!!!

jupiter, vidim fini skokić. neću ništa blabla da ne ureknem. samo ti šaljem svu pozitivu. drži se, draga!user posted image

perlice, hipo, daxy, snjeguljice, mali andeo, dragana, i sve ostale... user posted image

ja danas svašta napravila, a najveća fora mi je da sam bila kraće na poslu i onda sam zbrisala na more!!! mm na putu, micek u vrtiću, a ja sat vremena samo za sebe, neprocjenjivo i ne znam kad sam zadnji put bila na moru sama, s knjigom u ruci i mozgom na paši. ahhhh...

user posted image user posted image

< Poruku je uredio noemaa -- 28.8.2015 16:47:25 >


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
28.8.2015 22:04:07   
daxy

Naši grafovi:


buba m - graf user posted image
daxy - graf user posted image
folletto - graf user posted image
hipo - graf user posted image
irchy85 - graf user posted image
Jupiter - graf user posted image
lidac0605 - graf user posted image
mali andeo - graf user posted image
noema - graf user posted image
perlica55 - graf user posted image
Snjeguljica_83 - graf user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
28.8.2015 22:04:09   
daxy

Trudilice:

user posted image papučica - 24.08.
user posted image ikaaa - 25.08.
user posted image danery - 29.08. - ponosna user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
28.8.2015 22:12:16   
daxy
Večer,curke...

lidac hvala na lijepim željama. Drago mi je da sve ide svojim tokom! user posted image
Puno sreće i da user posted image nastavi tim tempom i da rodiš zdravog sina! user posted image

noemaa tempica skoknula malo? user posted image user posted image
Vilić nam je user posted image . user posted image

mali andeo držim debele fige da je gin u pravu! user posted image user posted image

nymeria počni onda 14 DC...
Ako ti je LH pozitivna a BT niska O tek treba uslijedit.
Brzo u akciju! user posted image

danery sve je moguće. Moguće i da je O mrvu uranila,a i da se implantacija brzo dogodila. Neki osjećaju simptome puno ranije nego drugi,a i same trudnice kažu da im je svaka trudnoća bila drugačija... Bitno je da se sve nastavi školski i da sve bude u redu s trudnoćom. user posted image user posted image user posted image

chrna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lijepo si reagirala na stimulaciju.
Ovo mi se čini super za prvi put! Nek se ovi folikuli nastave lijepo rezvijat! user posted image
Javljaj detalje i sretno! user posted image user posted image

ikaaa sretno sutra! user posted image user posted image user posted image
Navijam iz petnih žila za user posted image !!!


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
29.8.2015 7:19:15   
noemaa
Jutro!!!!user posted image user posted image

Daxy, necu si umisljat, svjesna sam da sam ja obicna smrtnica i da nisam od onih koje zatrudne s bt 36.5. Tako da mi ova moja tempica i nije wow. Ali,skulirano dalje. user posted image ti ne mjeris vise?

Vilic,znaciuser posted image jer sam tamo u opisu trudilica vidjela kao nesto izbrisano.user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
29.8.2015 9:56:46   
Jupiter
Jutro!

Noemic, ja i ti se skoro pa pratimo sa tom temperaturom..i ja razmišljam kao i ti što se toga tiče. I kao što si bila napisala, bolje da je niža pa odmah znam da nema ničega nego da je lažno visoka.

Chrna, draga, kako ti ide sa bockanjem? Dali te peče puregon? Mene je baš jako pakao.
Al imaš super broj folikula, ni premalo, ni previše i što je važno, svi prate po veličini jedno drugo. Jer se uvijek baziraju po onom najvećem kad će biti punkcija. Uživaj u ovim danima, dok se nešto dešava, vrijeme ipak ide nekako, ali onih 14 dana poslije, ono čekanje ubi čovjeka :)

Mali anđeo, ako je gin pogodio, ima da nam kažeš ime i mjesto dotičnog! Ima da sve odemo do njega user posted image

Ikaa, draga, i mene čeka fet. Tako se nadam da ga nećeš trebati.. Ali ako i budeš, neka se mala mrva odmah primi! Gdje si bila u postupcima?

Trudnice drage, tako je lijepo pročitati da je kod vas sve u redu! Budite mi zdrave i vesele!

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
29.8.2015 21:19:50   
chrna
daxy hvala ti! Naravno da ću javljati kaj ima novog.... user posted image
Jupiter ej mene nikaj ne peče, dobila sam puregon u penu, neznam dal to ima veze ili nema, al eto da pokucam u drvo oke je za sad. Do danss sam se 10 puta bockala, jedan dan s lijeve strane pupka, drugi dan s desne strane...... Jučer sam dobila i cetrotid + puregon, s tim da mi je smanjio dozu puregona na 100, valjda zbog mojih policističnih jajnika. Nemam pojma user posted image ja se oke osjećam, malo sam napuhana ali niš me ne boli jedino kaj mi trbuh izgleda ko narkomanska ruka. Plavo ljubičasto zeleni hahaahha katastrofa na izgled al eto ne boli nikaj pa sam oke kaj se toga tiče user posted image
E da, sad se nekaj i događa, ak dođe do oplodnje i vraćanja 14 dana ima da me ubije, makar ja i MD imamo u planu 14.09 zapalit u Dubrovnik, pa će me to malo zaokupit pa mislim da neću puno razmišljat o beti. Naravno ako dođe do oplodnje uopće. Nisam samo pametna dal mi je pametno ic na put?! Mislim nije da je Dubrovnik 20 km od zagreba kaj vi curke mislite ak dođe do oplodnje i vraćanja jajnih stanica jel mi pametno ic na put ili da budem doma i mirujem user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
29.8.2015 22:09:37   
Jupiter
Večer!

Hej Chrna, super kad te ne peče, valjda ovisi od osobe do osobe..vrag će ga znati.
Gle, što se tiče tog putovanja, moj savjet ti je da odeš. Glavno je d se ne naprezes i da ne dižeš ništa teško, sve druge stvari možeš sasvim normalno, dapače. Jedino kažu da se suzdržimo od keksanja. Svaka aktivnost dovodi do bolje prokrvljenosti, pa tako i maternice.
Jooj kako bih bila happy da nam se vratiš kao user posted image !

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
30.8.2015 16:04:46   
noemaa
Ajde, chrna, navijamo za tebe!!!user posted image
A papucica i ikaa, sto ima kod vas?

Ja danas prvi put pekla dzem od sljiva. Stavila samo 2kg, i sad mi je zao,fino jeuser posted image odoh sad na more pa se tipkamo.
Grlim vas sve,pusa

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
30.8.2015 20:30:57   
perlica55
Večer curke...
Daxy fino da si se vratila, nije RR jednaka bez tebe...
Sretno ti mila user posted image
Chrna, odlična reakcija, nek bude lijepih jajnih stanica... Za putovanje
razgovaraj s G, možda da idete nekoliko dana nakon transfera... MPO G
preporučuju, prvi tjedan nakon ETa, sve laganini... Sretno...
Ikaa, kaj veli testić???? Navijam user posted image user posted image user posted image
Cure sretno svima skupa, da napunite listu user posted image idući mjesec...
Ja sam dobro, guram polako... Imam obaviti s tatom nekakve kontrole,
pa sam uz hormone luda ko šiba... Pozdrav user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
31.8.2015 7:39:01   
mali andeo
jutro curke ...

kako ste ? ima kod koje šta novoga ,kakvih novih simptoma...?
kod mene svašta ništa ...ovaj put vjerujem i ne gubim nadu do zadnjeg...
tempica mi je postojana ...tako da se nadam ,ali stvarno ....

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
31.8.2015 8:32:03   
lidac0605
Jutro,trudilice user posted image

Mali andeo,tempica izgleda obećavajuće user posted image ,držim fige za veliki user posted image user posted image !

Noema,tvoja tempica je isto obećavajuća,ima kakvih simptoma?

Chrna,kakvo je stanje?

Ostale,di ste user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 31.8.2015 8:34:10 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
31.8.2015 8:45:55   
danery
jutar user posted image ja budna od 6,ispratila moje u vrtić i na posao,pa sad zijevam ko som na glistu user posted image user posted image
kava odavno posrkana,nit mi prija,nit ju ne bi pila user posted image
ajmo curke,danas je zadnji dan,dajte još koji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
31.8.2015 9:59:06   
hipo
nema mmmm dzem od šljiva...mmmmmm njam
graf ti izgleda super, nek se to nastavi penjat. još koji dan i jako ti želim da nam prijaviš plus!

ikaa jel si radila test? Kako A?

perlice želim ti da sve pretrage prođu šo brže i da nalazi budu izvrsni!

mali andeo i ja se nadam da će ti upalit!

chrna jesi danas na pregledu, javi kako je bilo. Super ti je reakcija, držim fige da se sve tako dobro nastavi.

daxy vidim da si označila spottinguser posted image jooj šta ga ne volim user posted image

Jupiter jel nam imaš što za priznat? vidi lijepog grafa i 14 dpo???

Pozdrav svima i ko ne prijavi plus danas, nek mu je sretno u rujnu!


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
31.8.2015 12:10:04   
chrna
Ej curke evo samo da vam javim. Upravo došla iz bolnice desni jajnik 17/17/16 nekoliko njih po 16/15 nekoliko njih po 15
Lijevi jajnik 16 nekoliko i 15 nekoliko
Dobila sam još danas puregon 100 i cetrotid, vadili mi krv sutra opet na uzv. Moguća je i stoperica sutra ako ne sutra prekosutra sigurno. Uglavnom ja sam isto zadovoljna, jedino sam malo u strahu, tj.malo više. Moram pod anesteziju kad će biti aspiracija jer će vaditi sve i one koji budu zreli a i one koji nebudu da mi se nebi ciste napravile ako ostave ove nezrele. Uglavnom imala sam jednom operaciju u anesteziji i jako mi je u lošem sjećanju, kad sam se probudila nisam se mogla pomaknuti i jezik mi je pao u grlo i nisam si mogla pomoći jer sam se skoro ugusila, i sad me frka opet iste ili slične situacije. Uvjerena sam da neće bit tako, al bojim se anestezije više nego vrag tamjana user posted image user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
31.8.2015 14:07:16   
noemaa
Curke, e danas se pocinjem polako nadati, premda je tek 23.dc pa mi je prerano. No,nijedan simptom nemam,ama bas nijedan pa me to drzi prizemljenu.

Mali andeo, svida mi se tvoj optimizam i tvoja tempica!user posted image

Jupiter, vidim na 36.5 si, ali tvoja crta je isto dosta niska,tako da cu se ja nadati i za tebe. A i 33.dc je. O,boze, molim te!!!!user posted image

Chrna, ne daj se, zeno. Ovaj put ce anestez.i poslije nje proci besprijekorno, vjeruj u to, jer hoce!!! user posted image

Hipo, evo radim jos dzemica, cujes kako mirisi?! Dodi da ga smazemo.user posted image user posted image

Daxy,mila....user posted image glupi,glupi spotting.neka bude zadnji!!!

< Poruku je uredio noemaa -- 31.8.2015 14:14:18 >


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
31.8.2015 16:12:48   
Jupiter
Hej drage moje!

Perlice, nadam se da će od tate nalazi biti ok i da nam se ne uzbuđujes zbog toga. Mazi trbuh i kaži da tu malu mrvu pozdravlja teta sa foruma!

Mali anđeo i Noema, vaše temp su baš obećavajuće! Tako se nadam da ćete nam ubrzo prijaviti user posted image !!!
Moja temp meni govori da će user posted image svaki dan doći iako nikakvih simptoma nema, još. Sutra zovem Rijeku da dogovorimo datum. Idemo dalje :)

Daxy, ti si nam u mislima user posted image user posted image

Chrna, samo polako, nemoj se bojati jer će pitati ako si ikad bila pod anestezijom i kako si je podnijela, tako da ćeš im objasniti i nema mjesta strahu. Mene kad su uspavali sam sanjala kako radim...ni u snu nisam pobjegla od posla. Jedva čekam daljnje novosti!

Hipo, baš si mi navukla osmjeh na lice! Ah, da, možda jednom, ma ne i ovaj put. Vi bi saznali prije nego svi ostali, što se toga tiče. Test ne planiram više, ne nakon svih ovih zavrzlama. Ako baš bude zakasnila od oh po betu.

I mi smo bili kupili paprike u kuflandu, za kiseliti i peći ali u toj vreći, više od pola ih je bilo trulo iznutra a izvana izgledale super..prava mačka u vreći :) Danas smo ih kupili u konzumirati i čine se ok. Obožavamo pečene paprike :)

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
31.8.2015 16:30:15   
daxy
Dobar dan. user posted image

Ja dobila user posted image . Naručila sam se 8 DC na f-metriju.
Idemo dalje! user posted image user posted image user posted image

noemaa uzela sam si pauzu od BT. sad opet počinjem mjerit. user posted image
Pričaj ti šta hoćeš al ova tvoja BT i nije za bacit. user posted image

Jupiter 14 DPO? Neka BETA za koji dan bude ogromna!!! user posted image

mali andeo fina ti je BT. user posted image

chrna pa reci svom anesteziologu kako si teško podnijela prošlu anasteziju,možda ti bude mogao prilagodit dozu.
Drž se! Super su folikuli i drago mi je da će probit i te nezrele folikule. To je pametno.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 199
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!