|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - veljača 2016.
27.2.2016 7:41:21   
Viola6
Jutro cure moj datum 29.03. Nada zivi dalje.. ovo ce biti nas mjesecuser posted image user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Odbrojavanje - veljača 2016.
27.2.2016 7:44:03   
buba m
Tako je Viola, moramo se nadati! Bit će bebač kad-tad a možda i prije user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Odbrojavanje - veljača 2016.
27.2.2016 8:03:13   
belina
jutro cure, kako se preko tjedna dižem rano tako ni preko vikenda ne mogu spavati. na nogama sam od 6,30 user posted image pijem kavu i guštam dok se moji ne dignu, pa ćemo vani.
perlice super za pregled, too su lijepe vijesti! A nadam se da će ti 4 mjeseca pauze brzo proći. Jel tvoj Amh 7-uredan ili je snižena plodnost? Uopće ne znam ref vrijednostiuser posted image
mali anđeo mislim da je normalno da su ti snovi takvi, prošla si stresno razdoblje. Meni se to isto događa zadnje vrijeme od kad mi je baka umrla. Sanjam bolesne snove i nekad se probudim sva u suzama!
Pinky meni to izgleda ako da user posted image stiže. Ako već mora nek stigne šta prije! Guštaj u vikendu sa svojom malom obitelji! Moj datum je 19.3.
Violauser posted image user posted image žao mi je, stvarno sam se nadala za tebe! Ali vidim da si ti optimistična i to je dobro. Šta ćeš, glavom kroz zid se ne može! Idemo dalje!
Lourdess znam da se i ti dugo trudiš, želim ti svu sreću!!!
snjeguljice hahaha nisam ni pogledala avatar iskrenouser posted image Znači E će dobit bracuuser posted image Od imena moji favoriti su Ivano i Marin. Inače moje muško ime br.1 je Niko kao i Eternety
Leilani jel dr preporučio kakvu terapiju za tm-a? Ma bitno da ih išta ima!!!
Buba m tvoj datum je jako brzo? ima li već kakvih simptomčića?user posted image
Nymeriauser posted image user posted image user posted image za malo user posted image sad guštaj u miru u svojoj trudnoći.
uuuu zaboravila sam da imam depilaciju trčim!!!!

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Odbrojavanje - veljača 2016.
29.2.2016 9:50:24   
Leilani
IZVORNA PORUKA: eternity

leilani moj muž je uvijek imao dobar spermiogram ali kako sam se ja šopala svim i svačim da poboljšam svoju plodnost tako sam i njega natjerala da poboljša i on svoju. uzimao je cink,selen,l-carnitin,l-arginin , inače se bavi sportom pa fizička aktivnost nije problem ali je smanjio ugljikohidrate.zadnji nalaz mu je jaaako dobar, 68% brzo progresivnihuser posted image


Hvala na savjetu. Mislim i ja da je problem u prehrani i aktivnosti. Poceo je trcati pa bumo vidli. Ali stres je gadna stvar.

belina gin nista nije uopce komentirala za los nalaz a isto tako ni dala kakav savjet za poboljsanje

nymeria bravo, samo vi rastite. I ja sam sretna zbog tebe.

perlice drago mi je da je sve dobro

< Poruku je uredio Leilani -- 29.2.2016 9:51:40 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Odbrojavanje - veljača 2016.
29.2.2016 17:03:41   
Leilani
Da odgovorim Snjeguljici na anketu za ime. user posted image Ivano i Slaven. Kristijan mi je isto lijepo ali na kraju uvijek bude Kiki pa mi je to bezveze.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Odbrojavanje - veljača 2016.
1.3.2016 6:24:30   
Snjeguljica_83
Jutro!

Za sada Ivano i Noel imaju po dva glasa, ovi kaskaju s jednim...user posted image Hvala, cure, na odgovorima!user posted image

A ne znam zašto kemijamo, kad smo rekli prije par mj. da će biti Noel. user posted image user posted image Puse svima!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Odbrojavanje - veljača 2016.
1.3.2016 7:07:14   
perlica55
Curke preselile smo na novo odbrojavanje user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 457
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!