|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
4.6.2018 13:14:30   
Lagertha
Hipo, ma brine me što će već s 15 mjeseci u vrtić. Radije bih da može još godinu dana biti doma. Eto, došli su i rezultati vrtića i sigurno ide jer je dobio mjesto na 2,5 km od stana. Nije ovaj što je na 600 m niti ova dva koja su na 1 km, al nije ni strašno daleko. S druge strane on je stvarno super, komunikativan, samostalan, zna pokazati sto zeli i na lijep nacin dobiti da bude po njegovom... ne brinem se vise tako jako kao prije mjesec-dva, ali strah je jos tu. Krecem raditi u srpnju i cuvati ce ga baka do vrtića, vidjet cemo kako ce to proci.

Andy, ja sam zadnje kad sam se vagala bila na +5, ali se osjećam debelo i ružno. Sise su mi ogromne i vise, kako ce tek kad prestanem dojit. I škemba mi je ogromna. Imam puno više sjedih, guzica mi isto visi i dobila sam taj hashimoto. Da mm i hoce aktivno raditi na drugoj bebi mozda ne bih zbog te bolesti mogla ostati trudna.

< Poruku je uredio Lagertha -- 4.6.2018 13:26:18 >

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
4.6.2018 22:53:14   
hipo
Lagertha, ja imam hashimota. Ne znam.koliko mi je to smetalo, al smo na kraju dobili zdravu curicu. Treba paziti da je TSH ispod 2, cesto na kontrole. Meni je trebalo pol godine da dodjem sebi od soka kad sam dobila dojagnozu. Nekako mi jenbilo strasno to dobit sa 30. Onda sam se valjda navikla.
Za vrtic te razumijem i meni je bilo tesko, isla je s godinu dana.
Jako ke bila i jos je vezana za mene, voli vrtic, al ona bi da sam i ja tamouser posted image Zabavno joj, je voli svoje drustvo, ali mislim da nama nije nikad lako kad odu, stalno oko neceg brinemo. Drzim fige da bude sve ok.

Snjeguljice ,super da su oboje zdravi!!! Nek tako ostane!



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
5.6.2018 6:32:13   
Snjeguljica_83
Ne mogu vjerovati.... procurila sam! 😑
Još jučer je nešto krenulo... Grčevi kao da će M svaki tren. Mislila sam da je rano, samo sam to mislila. Ni na kraju pameti mi nije bilo da će krenuti, ali eto danas 27 dc.... M došla. Dakle, ipak je O bila ranije. Po računici ispada 12, 13 DC, baš kako je i sluz bila ranije...😕 Ne mogu vjerovati koji kratki ciklus!user posted image Barem nije bilo fizički previše bolno, samo psihički PMS. Koje user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
5.6.2018 12:25:25   
Lagertha
Hipo, ista stvar kod mene. Samo se meni pojavio u trudnoći... tj. tada su mi ga našli. Što je bilo prije, tko to zna. Ma ja mislim da ta bolest i nije tako strasna, ako se zdravo hranis i dosta šećeš. Ja ne osjećam nikakve simptome za sad, zato me i šokirala dijagnoza.
Nadam se da ce i moj prihvatiti tako vrtić, da će imati dobre tete i prijatelje, da nece biti jako tuzan.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
5.6.2018 13:22:51   
hipo
Lagertha, slazem se nije to neka gadna bolest. Ja sam bila nakupila dosta kila i bila sam.jako umorna. Tip umora gdje se ne mozes odmorit i oppravit. Spavanje ne pomaze.
Nakon 3 tjedna terapike sam zivnula, metabolozam doso sebi, kile se poce topit. Trebalo je dugo, al su otisle.
Super da nemas simptoma.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
6.6.2018 13:33:39   
Lagertha
Meni glupo krivit hashimoto za kile, mislim da je više problem u hrani koju jedem tj u količinama. Umor... a istrčala sam ove godine 2 polumaratona.. Ponekad mi se teško prisilit na trening, ali što se više krećem to se osjećam bolje. Ne znam, moguce je da nemam hashimoto da bih trčala i maratone, a ne samo polumaratone i da bih imala manji apetit, a možda i ne user posted image

E da, Snjeguljice... žao mi je user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
7.6.2018 23:44:49   
Mini Bav
Eh, ja standardno zaboravim javiti ružbe vijesti, stigla i meni nakon 2 dana kašnjenja (sad je već i prošla). Sljedeći datum je 30.6. ako će netko otvarati mjesec.

Sutra idem na prvi pregled i mišljenje na VV. Javim što kažu.

Krenula sam prije tjedan dana sa lchf prehranom, osjecam se super, veselim se rezultatima nakon nekog vremena. :)

Cure, zao mi je sto nan opet nije nista poslo za rukom, ali bude, treba ic dalje. :)

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
8.6.2018 6:40:05   
Snjeguljica_83
Mini Bav, joj..😟😚
Sretno na pregledu!!!🙋
Bravo za prehranu, navijam za rezultate! Promjena prehrane uvijek da pozitivne rezultate.

Moj malac bolestan. Crijevna viroza ovaj put, izgleda. A gadno je to odraditi bez pelene.user posted image Meni 5 DC, morat ćemo se opet snalaziti za pokrivanje...💪

Rekla sam ja otvoriti mjesec, samo da upalim mašinu.

Gdje je Leilani? I ona to može, već jeste....😼

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 8.6.2018 6:44:50 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
8.6.2018 19:45:52   
Mini Bav
Bok cure, evo ništa posebno nemam za reći, komentar doktora je da jajnici izgledaju poli-mikrocisticno, uredne su velicine, kaze da ne mora biti da je pcos jer imam redovite menge i prva trudnoca je bila prirodna. Sljedeci ciklus vadim krv 3-5 dana i do onda moram opet napravit briseve za mikroplazmu i ureaplazmu jer moja sestra tvrdi da ona ima nalaz samo od klamidije a radila sam za sve.,
Zna li netko gdje mogu napravit briseve i brzo nalaz dobiti.. Privatno?
Naravno, moja gin narucuje tek za 9. Mjesec. Uzas!!!

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
11.6.2018 11:51:00   
belina
Cure sokiram se svaki put kad kazete kad vasi ginekolozi narucuju. Mini Bav u 9.mjesec????? Pa mislim sta on lijeci pola Zagreba? Koji je onda na kraju zakljucak? Radis sve nalaze pa ce onda dat neko misljenje? Ja ti ne mogu pomoc nisam iz Zg nadam se da si malo proguglala i nasla. Sretno s nalazima, svi smo krenuli tako. Nadam se da ce te iznenadit + i prije nego napravis sve nalaze.

Leilani gdje si dragicka?

Snjeguljice kako malac? Je li bolje? I vas je bome zaredalo. Drzim palceve za uspjesnu akciju. Fali mi akcija😂😂😂😂 otkad sam rodila drugu malecku stalno nas netko prekida, najcesce ona. A i mm nije dosta doma. Uh... da sad trebam ciljanu akciju propadao bi mi mjesec za mjesecom. Mm kaze mogli bi sad jednog brata, a ja ono neeee bii mogli😂😂😂 Ah...imam ja i dva smrzlica ali stvarno cisto sumnjam da bi se ikako vise upustila u avanturu zvanu trudnoca. A svim trudilicama zelim da sto prije zapocnu tu avanturu jer najbolje znam sto znaci boriti se i dobiti svoje zlato.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
11.6.2018 13:21:08   
hipo
Mali bav, jesi li u Zagrebu?
Kad idem privatno, idem kod Vukovica, uguglaj: Ginekologija Vuković.
Ne cekas dugo ni pregled ni nalaze.
Doktor je super. Moze te preporucit za mpo kod dr Bolance u Vinogradskoj. Ne namece ti nista, a ako hoces moze pomoc. Super je (oba doktora).

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
12.6.2018 6:44:25   
Snjeguljica_83
Belina, dobro je malac. Jučer ga je sstrao nedostatak sna. Išao je ranije leći, a noć je prošla nevjerojatno. Možda se dvaput probudio.... Neće se ovo ponoviti još dugo, dugo.

Akcija.... Avantura. Prekidanje. 😁😁. Znam kako ti je.😁

Meni počinje plodna sluz, a 8 DC! user posted image Nešto sam posvađana s mužem, a to nije dobro, valja nam se pomiriti. Još jedna prospavane noć i valjda će biti bolje.
Opet će biti ranija ovulacija, a time i kraći ciklus! Očito, što sam starija, to ću sad brže pucati jajašca.user posted image Šteta je samo što propadaju. Pitanje je samo kakve su kvalitete.

Baš vam fali brat! Imaš podršku muža pa... Čovjek je zakinuti. U kući sve same cure.😅 Gle, nadam se da ćeš se predomisliti.user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 12.6.2018 6:47:24 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 87
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!