|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
26.10.2016 17:41:36   
tinast
cure, znam da me nikako nema. razlog je sto mi se zivot raspao na bezbroj komadića i jedva ovo pisem. ostala sam bez partnera s kojim sam planirala cijeli svoj zivot, uključujući i rad na bebi. ja sad više ne vidim smisao odbrojavanja ni mene na forumu pa ni kao člana. pokusavam doć sebi i nastavit sa zivotom. vama, hvala na svakoj potpori i podršci na putu za ostvarenje zelje za user posted image ja više ovdje ne mogu biti user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
26.10.2016 19:42:12   
Hajdi
Pozdrav svima user posted image

Mali anđeo žao mi je da si naletila na tu ženu koja je nemarno izrekla tako nešto. Ljudi su često tako znatiželjni i bez osjećaja za druge.
Meni je tako nedavno uletila majka moje prijateljice usred jednog butika gdje je bilo više ljudi s izjavom 'ima li što novoga, ima li pomlatka' isl. Meni je to koma, a mnogi su takvi. Tu ne možemo puno napraviti osim nastojati da nas previše ne povrijede. Drži se, zaboravit ćeš ti to user posted image

Pinky drago mi je da si s nama na listi, tko zna jeste li ipak ulovili O, navijam da jeste user posted image

Belina super da radiš do kraja školske godine, barem si do tad mirna.
Mogu mislit koji je đumbus u stanu kad ste tek uselili, malo po malo sve će doći na svoje mjesto.

Snjeguljice vjerujem ti skroz, mi nemamo nijedno još, a već nam fali vremena za akciju zbog obaveza.

Lourdess i ja mislim da ti je lakše ići na postupak u Split, ali neka sad bude uspješan ovaj pa ti neće trebati drugi postupak.

Tinast žao mi je da je tako ispalo, nadam se da ćeš dočekati pravog partnera ako ovaj to nije bio i da ćeš se vratiti na odbrojavanje.
Polako, isplati se čekati, ako imaš tako jaku želju vjerujem da ćeš sve što želiš i dočekati, želim ti od sveg srca! user posted image

Daxy drago mi je da nemaš više grčeva, sad će slatke muke po mučninama koje će nadam se kratko trajati user posted image

Perlice jesi obavila kks i ostale nalaze?
Nisam nikad razmišljala o praznovjerju što se tiče kupovanja robice i ostalih potrepština za bebe. Čini mi se da je najbolje kupiti malo za početak, ali nema mi smisla paziti da se 'ne urekneš', možda griješim. Nekako mislim da sve što se dogodi da bi tako bilo s više ili manje kupljenih stvari za bebu.

Kod mene sexona lagano napreduje, jučer smo ponovili gradivo, sutra ili prekosutra ćemo opet biti vrijedni pa kako bude user posted image
Kiss svima user posted image

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
26.10.2016 21:04:32   
perlica55
Hej cure evo me... Danas kasnim..
Mali andeo, žao mi je što te povrijedila ta žena, drži se hrabro, uopće ne znam
što bi rekla. Znam da nije lako... Šaljem pusu...
Tinast jako mi je žao kaj si ostala bez partnera, vjerujem da bu uskoro došao onaj pravi..
Pinky, user posted image za akciju. Nek odmah bude user posted image
Hajdi vi obavite zadaću i ponovite gradivo, navijam user posted image
Jesi ponovila nalaz?
Belina, super za posao, nije ga lako pronaći u današnje vrijeme, posebno u struci.
Gdje nam je leilani?
Lourdes prva punkcija 9dc, druga 11dc. Stimulirani postupak nema veze sa
duljinom prirodnog ciklusa, ovisno kojom brzinom rastu folikuli. Kod mene je bilo
jednako kao i s prirodnim, folikuli rasli 2mm dnevno, endo 1mm. Sretno i javljaj novosti..
Daxy fino da si bolje i da te TM mazi i pazi user posted image Uživaj..
KKS odlična, urin sterilan, TSH 1,5. Strah me bilo da štitnjača ne podivlja, al eto
nije, hvala nebesima. UZV vjerojatno u ponedjeljak, javim još.
Sada idem na spavanac, premorena sam. Pusa..


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
26.10.2016 21:10:23   
Hajdi
Daxy od lijekova još ne znam hoće li mi nešto trebati, znat ću nakon odbrojavanja u studenom.
Bude li nešto iz tvoje zalihe javim se (ako nekom ne pokloniš do tada).
Lijepo od tebe da si se sjetila ponuditi viškove user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
26.10.2016 22:57:18   
LourdessPadme
tinast drzi se zeno,doci ce onaj pravi ♥️

daxy ma moja gin me izludila,kao u St nemaju nekog uspjeha bolje ti je Zg,ja cu ti radit f-metrije. Na kraju sipak.
Ugl odlucili smo u Nedjelju za Zg pa cemo ostati do kraja postupka.



_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
27.10.2016 6:08:12   
LourdessPadme
Jutro,zaboravih napisati,imam i ja oko 20tak lh trakica ako kome treba nek se javi pa mu posaljem user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
27.10.2016 10:18:22   
PinkyFunkyBirdy
Draga trudnice daxy, naravno da možeš kreirati temu proljetnih bebica. user posted image Tako mi je slatko da ste ti i Perlica u isto vrijeme trudne. Ja sam to navijestila još davno prije. user posted image user posted image

Tinast moja draga, tako mi je žao da ti to ne mogu reći. user posted image Vjerujem da ti je užasno teško trenutno ... plači, izbaci to sve iz sebe. S vremenom će biti lakše, a kad se sve smiri vjerujem da ćeš upoznati pravu osobu za sebe. Drži se draga! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hajdi, ne znam dal si pisala - dal možeš prepoznati da je bila O po nečemu? user posted image Samo vi budite vrijedni. user posted image

Perlice, bravo za uredne nalaze! user posted image user posted image user posted image Jedva čekam ponedjeljak i tvoj izvještaj. user posted image

Lourdess, znači dolaziš malo u glavni grad? user posted image Ajde, super! Pitaj obavezno za veličinu folikula na sljedećem pregledu. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
27.10.2016 10:28:10   
PinkyFunkyBirdy
Da zatvorimo temu s listom (ovaj mjesec je kratka, ali slatka user posted image ):

Trudilice:

user posted image daxy - 10.10. - ponosna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
27.10.2016 10:29:58   
Hajdi
Jutro cure user posted image

Kako ste? Ovdje je predivno sunce.

Pinky znam primjetiti da mi je temp viša nakon O (bude mi vruće), cice dodatno nabujaju, i iscjedak postane gušći, te drugo raspoloženje - pms.
Međutim nije mi svaki ciklus isti, nisu uvijek tako jasni znakovi. Ali to je to otprilike što primjetim user posted image

Perlice drago mi je da su nalazi odlični user posted image

Danas sam vadila krv za tsh, sutra nalaz gotov.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
27.10.2016 11:33:21   
anandi
Jutro
Hajdi blago tebi kad imas sunca, kod nas tmurno, zima...ubilo se za spavanje.
Perlice super za nalaze user posted image
Tintast zao mi je sto ti se to desilo user posted image Ko zna zasto je to dobro sto se desilo...mozda sad izgleda nestvarno ali tvoj sudeni tebe ceka user posted image
Lourdess puno srece u postupku zelim. Meni je punkcija bila na 15dc.
Pinki sretno s akcijom user posted image
Mali andeo ne znam sta bi rekla osim da je ovaj narod totalno poludio. Mogu zamislit kako ti je bilo

Ja jutros isla dat krv za stitnu pa dok sam se vratila smrzla se, pocela i glavoboljauser posted image Sad pijem kamilicu i cekam 13h da idem ponovo na kliniku, ovaj put kod hematologa.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
27.10.2016 12:43:46   
syringa
Drage moje sve!!!!!!!
evo i mene nakon duuugo, duuugo vremena.user posted image
vidim da se izdogađalo sve i svašta,no većinom ima lijepih i sretnih vijesti.
Ikice, draga, čestitam ti od srca. zbilja život piše lude priče. sjećam se jako dobro tvoje borbe za malenu Anđi, što smo sve skupa prolazile, a sad evo druga beba već na putu. neka sve bude dobro i želim ti školsku trudnoću.
Daxyice, draga, sretna sam zbog tebe. eto vidiš da je ipak došao i tvoj čas i to duplo. isplati se biti uporan i ne odustajati NIKADA. i tebi želim lijepu trudnoću i žive i zdrave bebice!
perlice, milena, čestitam ti na trudnoći i želim da ovaj put sve bude kako treba i da napokon dobiješ svoju malu štručicu. ti si naša hrabra superžena bila i bit ćeš. uvijek si bila najsnažnija od nas svih. zato, hvala ti što si tu i uvijek spremna pomoći savijetom i podrškom. neka ti trudnički dani budu ugodni sa što manje nuspojava i tegoba.
pinkyce, majko, ženo kraljice! draga moja, sjetim te se jako često i tebe i tvog malog velikog dečka i svega što smo zajedno prolazile. mazite se, pazite i uživajte. želim ti što prije novi veliki trbuh.
Hipice, tebi i tvojoj hipici, želim svu sreću ovoga svijeta. budite sretne i uživajte u zajednički trenucima. nadam se da ćemo brzo zajedno na odbrojavanje i išćekivanje.
snjguljice, draga, čestitam ti na tvom malom N, sretna sam zbog tebe i tvog m i male E. napokon eto došao je i taj mali kojeg smo sve tako dugo čekale. uživajte i budite sretni. šaljem ti lijep pozdrav!
Eternity, draga, vidim da se tvoja borba i dalje nastavlja. ne odustaj, nikad, nikad, nikad. držim ti sretnice i navijam za tvoj plusić.
sve ostale moje drage trudilice, trudnice i mamice, noema, kathy, tintin, lourdess padme, mali anđeo, hkajo, bubam, pumba, fiona, folletto i sve sa kojima sam odbrojavala i isčekivala želim vam svima lijepe dane pred vama i svu sreću ovoga svijeta! user posted image
mi smo vam dobro. moj Zmajić ima 14 mj. 14 zubića, veliki je i zločesti. zovem ga zmaj. user posted image
počela sam raditi, baka servis čuva malenog i nekako je sve došlo na svoje. nadam se da ću uskoro krenuti sa vama na odbrojavanje.
još uvijel nisam dobila user posted image . tako da čekamo da krenu ciklusi pa idemo u novu borbu i pobjedu!
sve vas puuuno user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio syringa -- 27.10.2016 12:50:03 >


_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
27.10.2016 13:31:03   
tintin
Syringa bas mi je drago da si nam se javila, da vidimo kako si ti i tvoje zlato, šaljem ti zagrljaj.
Perlice user posted image user posted image za nalaze.
Tinast draga mogu ti samo poslati veliki virtualni zagrljaj, znam da ti je teško, ali vrime lići rane, zao mi je što ti se to moralo desiti, ali naći ćeš ti svoju srodnu dušu, samo treba biti strpljiv, drži se draga.

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
27.10.2016 16:14:42   
PinkyFunkyBirdy
Pa draga syringa pa gdje si ti ženo! user posted image Baš super da si nam se javila i da planiraš ubrzo opet k nama na odbrojavanje. user posted image Ljubi svog malog zmaja. user posted image
Sad si me podsjetila na neke stare nick-ove koje već jako dugo nisam čula. Baš bi bilo lijepo da se hkajo, pumba, fiona i folletto jave da čujemo kako su. user posted image Ostale su tu negdje po RR. user posted image
Nemoj nam sad slučajno nestati ... ostani se družiti s nama. user posted image

Hajdi i anandi sretno s nalazima! user posted image

Ajde da se prebacimo na studeni da ne moram gledati malo tu, malo tamo. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
28.10.2016 8:17:21   
Snjeguljica_83
Syringa, lijepo te čitati nakon toliko vremena! Mama si već 14 mj.! user posted image
Eto, konačno je i meni svanulo sunce... Sad me tu neke nagovaraju na povratak na listu odbrojavanja.user posted image
A vraćaju se stari nickovi, eto i ti si tu, pa možda krenemo u novu turu, kao nekada zajedno- stara ekipa!user posted image

Tinast, Kako vrijeme bude odmicalo, neka u tvoj život uđe zaista gospodin pravi, s kojim ćeš zasnovati obitelj.

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 28.10.2016 8:22:23 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
28.10.2016 9:16:20   
daxy
Jutro. user posted image

tinast jako mi je žao što je završilo tako kako je. user posted image
Drž se! Želim ti da upoznaš pravog partnera za sebe kad za to dođe vrijeme! user posted image

syringa stvarno je lijepo čuti od starih trudilica kako uživaju u majčinstvu! user posted image
Drago mi je da si sretna! user posted image user posted image
Dobrodošla si u novu turu odbrojavanja! user posted image

Idem se sad prebacit i ja na novo odbrojavanje... user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 465
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!