|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
26.6.2017 8:28:58   
Mini Bav
Cure, možete lagano NOVE DATUME govoriti za srpanj, u kojim ste vi fazama, niš se ne javljate??? c-c-c

tišina draga, javi se.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
26.6.2017 10:08:04   
Mini Bav
Cure molim pomoć, ako neka ima isustva s duphastonom. prije 2 dana sam ih prestala piti, točnije u sub, cice me bole više nego inače prepisivala sam to duphastonu, ali koliko je potrebno da razina hormona padne, jel normalno da me i dalje tako jako bole (čak i jače) a prestala sam ga piti prije 2 dana? Zatim, mučnina jutros nakon doručka.. žgaravica je jaka još jučer navečer- zbog 3 mala tanka komadića suhe kobasice user posted image , nije bila toliko jaka u prethodnim ciklusima.. ne želim radit test, ne želim se ni nadat ičemu, stvarno me strah sada, ne volim imat neke simptome i onda na kraju ne bude ništa od toga, lakše je kad se ne nadaš previše.. plan je čekati i dalje samo me zanima koliko nakon prestanka konzumiranja mogu trajati te nuspojave, jer prepisujem sve duphastonu? Jel uopće u redu da sve prepisujem njemu? Nemam nikakve bolove..
Da se osjećam drugačije- osjećam se, al opet ovo mi je prvi ciklus uz Duphaston, ipak su to hormoni..
Noćas sam sanjala da sam napravila test i bio je pozitivan, i na kraju sam skužila da sam nešto krivo napravila i zapravo rezultat nije dobar.. stalno sam se budila po noći, nikako zaspat.. nadam se da ćete se uključit u bodrenje, malo ste zaspale u zadnje vrijeme. user posted image


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
26.6.2017 13:37:50   
PinkyFunkyBirdy
Mini Bav, ako su uzrok samo Dufići (a držim fige da je bebica) onda će ti simptomi potrajati najvjerojatnije dok ne krene user posted image . Meni su osobno sise uvijek bolne od O do M, a nakon poroda imala sam i mučninu u tom periodu. Svakako da ti Dufići pojačavaju simptome progesterona pa najbolje da pričekaš još koji dan i ako ne bude promjene piški testić (uostalom kako si i planirala). Teško je reći dal je jedno ili drugo jer i Dufići i trudnoća povećavaju progesteron. Navijam da je bebonjica u buši i da zapravo on/ona radi probleme! user posted image user posted image user posted image

Tišina, drži se draga i nadam se da ćete uspjeti naći zajedničku riječ. user posted image user posted image user posted image
Teško je bilo što sastrane komentirati, ali ako smatraš da imate nepremostivih razlika dok još nemate djece bolje je ne pokušavati ih riješiti kad budu djeca jer stvari su 10 puta gore (ovo govorim iz osobnog iskustva), a na kraju djeca najviše ispaštaju. user posted image Samo hrabro i javi se ponekad! Grlim puno! user posted image user posted image user posted image

Navijam za sve trudilice da im se ostvari najveća želja i da ubrzo budu ponosne okruglice! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
26.6.2017 15:10:41   
Leilani
Cure drage.

mini bav na zalost ne znam da li je uzrok tvojih sumnji od dufica, ali te razumijem da ne zelis raditi test prije nego zakasni. Nadam se da je ipak mrvica razlog...

tisina draga, zao mi je ovo procitati i ako si odlucila tako zelim ti da uspijes u tome. Vjerujem da je situacija mnogo slozenija nego sto nam mozes ovdje napisati i objasniti. Ali svakako je bolje da sada rjesavas stvari nego kasnije. Imam jako blisku prijateljicu koja ima takav problem i znam da je to borba...Zelim ti puno srece u svemu sto odlucis. I strasno mi je zao sto je tako kako je i sto moras kroz to prolaziti.

laris drzim fige da akcija urodi plodom i znam da se cini daleko taj 24.7. ali ovdje uz curke ce biti lakse cekati i odbrojavati.

tintin draga, kako si ti?

Mi smo krenuli u akciju, ja sam se oporavila. Ali mislim da cu u cet na FM, pa cemo vidjeti sto kaze gin. I tako, nisam puno opterecena. user posted image

Ljubim vas!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
26.6.2017 22:39:58   
Leilani
Moj datum 14.7.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
27.6.2017 12:46:38   
PinkyFunkyBirdy
Mini Bav kako si danas? user posted image Koliko si dana odlučila čekati do testića?

Leilani, Laris , tintin i papučice navijam da ljeto bude ludo, nezboravno i naravno plodonosno! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
27.6.2017 12:58:22   
Laris16
Mini bav , nemam iskustva s duphastonom. Posto su to hormoni, nije cudno da se osjecas drugacije. Ti bi trebala ne dobiti danas, jel tako? Znam ne vjerujes u simptome, ali kako se osjecas?
Spavaj, odmaraj, kad beba dode zalit ces sto nisi spavala dok si mogla user posted image
Javljaj nam sve, sve, sve!

Leilani, javi kako je proslo kod gin! Drago mi je da si opustena, ja se nikako ne mogu opustiti! user posted image

Pinky hvala!!! Iste zelje i za tebe! Vjerojatno si vec rekla, ali nisam procitala, koliko dugo hvatate bebicu? user posted image

Moj datum je 24.7 user posted image

Svima saljem pozitivne vibracije user posted image user posted image


(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
27.6.2017 13:36:01   
PinkyFunkyBirdy
Laris ja sam svog prvog bebača lovila 2,5 g. (uz PCOS, 2 biokemijske, 1 spontani s dvije kiretaže), a sad sam trudna 24 tt i uspjelo nam je nekim čudom od prvog pokušaja. user posted image
Uglavnom, u te 2,5 g. pokušavanja sam tu na RR postala starosjedilac pa sad komentiram na svim mogućim temama. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
27.6.2017 16:25:02   
Mini Bav
Hej cure danas vam od jutra pokušavam pisati da me i dalje jako cice bole, i imam žgaravicu, ali evo kod mene je očito slučaj da je to neovisno o mengi jer sam pokušavajući napisati komentar u međuvremenu dobila user posted image . Stigla je točno kad sam i rekla da će doći, bez obzira na dufiće. Ništa bolnija nego inače, odnosno jednako me "ne boli".
Od previše živciranja na poslu radi gluposti nisam imala vremena niti odtugovati kako spada, i i dalje nemam vremena zato jedva čekam večeras da dođem doma i da me muž malo utješi. user posted image

Laris samo da spomenem temu bebe i odmaranja koju si pokrenula.. Moja curka kad je bila beba je spavala cijelu noć od 4. mj, a prije toga možda po 1-2 buđenja imala tako da se nadam i drugom takvom. user posted image .

Pinky evo nažalost nema potrebe za testićem. Na žalost opet ništa..
Nadam se da ti uživaš u trudnoći. user posted image

Leilani sretno! Neka vam bude uspješno! Mi idemo na svadbu 14.7. popit ću jednu za tebe kad nam objaviš +ić! user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
27.6.2017 23:12:01   
Laris16
Pinky - to je tako lijepo! Znam da je to puno iščekivanja i nadanja, ali drago mi je da na kraju ipak imate bebicu! A vjerujem da je ogromna radost bio i drugi plusic user posted image . I lijepo od tebe sto si prisutna i pruzas podrsku. Ti znas kako je to!

Leilani! Sretno! Otiđi s teme! user posted image

Mini bav - super je kad je prvo takvo! Moja prva je bila isto takva! Spavala cijelu noc. Al drugi bebac je potpuno drugaciji - tek je s godinu dana poceo spavati cijelu noc user posted image . Al sve su to slatke brige!

Zao mi je zbog user posted image , bas sam imala neki dobar osjecaj u vezi tebe za ovaj mjesec. Nista, odtuguj, u hrabro naprijed! Bit ce, mora! user posted image

Ja se spremam na pregled iduci mjesec, mozda nekaj ne stima kad ne ide user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.6.2017 8:10:58   
Leilani
Jutric!

mini bav nije fer...bas mi je zao draga user posted image Jel ti lakse danas? Haha, moze, kad objavim plus popij za mene user posted image

laris rado bih te poslusala da odem s teme user posted image
Dobro da odes na pregled,drzim fige da sve bude u redu. I da nemate nikakav problem.

Jucer bila kod gin, na 11 DC je vidio folikul od 21 mm i rekao akcija jucer, danas i sutra. I bas sam sinoc i jutros osjetila pikanje jajnika. Akcijali smo jutros user posted image Ja sam bas zivi dokaz kako je kod mene ovulacija nestalna, nikako nije isto svaki mjesec. Jer npr.na trakicama prije 2 mj ispadalo mi je pozitivna na 15 i 16 DC, sto bi znacilo da je O valjda bila 17 DC. Bas si nekako mislim da smo mi cesto fulali O...ne znam.





_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.6.2017 10:59:52   
Laris16
To me uvijek zbunjuje, neki kazu da je najbolje imati odnose svaki drugi dan, neki preporucuju svaki dan. U stvari cini mi se da nista od toga nije znanstveno dokazano.

Leilani ako ti tako O seta, da li su ti onda i ciklusi razlicite duljine? Trebali bi biti...?
Sada bar znas, nadam se da ste u akciji user posted image user posted image

Mi cijeli ciklus imamo odnose svaki drugi dan kako ne bi promasili O, s tim da kad trakice pokazu O imamo svaki dan ta 2-3 dana, i nista. Sto vise znam, to manje kuzim user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.6.2017 11:25:09   
PinkyFunkyBirdy
Mini Bav, žao mi je zbog user posted image . user posted image

Leilani, navijam da je akcija dobitna! user posted image user posted image user posted image

Laris, količina akcije ovisi dosta o spermiogramu. Ako je on dobar akcija može svaki dan jer muški dovoljno brzo kreiraju nove spermiće, no ako na S-gramu ispadne da količinski ima malo plivača onda se preporuča pauza od par dana da se skupi veselo društvo. user posted image Obično se preporuča svaka 2 dana jer spermići žive do 72 sata pa je zapravo uvijek nešto plivača spremno za oplodnju. user posted image Kod nas je uspijevala puno veća pauza (na S-gramu je bio malo ispod granice normale) no zbog drugih okolnosti nismo bili tako "radišni" pa akcije nije bilo po 2 tj. i više i uspjelo nam je s akcijom na dan pozitivne LH trakice da se ulovi. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.6.2017 15:11:16   
Mini Bav
Je Pinky al trebalo se poklopiti i da je s tobom sve u redu i da ciklus protekne kak spada + njegovi spremići :)

Leilani držim fige da akcija uspije! user posted image

Laris draga, provjeri ti, za mirnu dušu, želim ti 3. sreću! user posted image

Ja mijenjam posao uskoro.. zeznuto je ako ostanem trudna baš kad počnem raditi u drugoj firmi, ali s obzirom na trenutnu situaciju stvarno ne znam kad ću ostati trudna pa prema tome ne mogu niti vagati. Zato sam odlučila jednostavno živjeti, od planiranja OČITO nema ništa.. user posted image


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.6.2017 15:18:35   
Mini Bav
Novi mjesec je otvoren! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.6.2017 22:54:21   
Laris16
Pinky hvala na objasnjenju!

Mini bav, sretno na novom poslu. Nek ti se sve poslozi kako si zelis. Kako si i sama rekla, novi ciklus, nova prilika.
Vec dugo se vrtimo iste cure ovdje, vrijeme je za plusic, statisticki, ne?

Sretno svima u srpnju user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
7.7.2017 15:15:18   
Laris16
Bok curke! Kako ste? Ima kakvih promjena?
Mi smo na moru i u akciji. Super se osjecam, opusteno.

Pusa svima!

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
11.7.2017 19:32:44   
Mini Bav
Laris imaš novu temu za 7. mjesec :)

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 168
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!