|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Naknada za komplikacije u trudnoći
4.3.2015 10:03:53   
Sunshine28
Znam da se doznake za komplikacije moraju u hzzo predati do 5. U mjesecu za prethodni mjesec, e, danas je 4. I ja cu tek poslijepodne dobiti potvrdu o prosjeku place iz firme oa me zanima jer kasno ako predam papire sutra, odnosno bas 5. U mjesecu....naravno ovi u hzzo-u ne znaju dici slusalicu, grrrrrr

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Naknada za komplikacije u trudnoći
4.3.2015 10:37:44   
nelly.
Sunshine28 mozes predati i 5 u mjesecu. Ja sam tako prošli mjesec jer mi je potvrda o placi došla tek 4 u mjesecu.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Naknada za komplikacije u trudnoći
12.3.2015 12:27:32   
kolla
Bok drage žene, da li je ijedna od vas imala slučaj pogrešnog zatvaranja komplikacija, te ponovnog otvaranja. Nezaposlena sam trudnica. Koristila sam pravo na temelju staža...
Hvala! user posted image

(Odgovor članu nelly.)
Neposredna veza do poruke: 53
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!