|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   možda trudna
18.7.2015 10:06:12   
natyca
pozzzzz :D imala sam spolni odnos na zadnji dan menstruacije 30.06. i dečko je ejakulirao u mene. danas sam dobil slabo krvarenje smeđe boje a do menstruacije je još 10 dana...da li je moguća trudnoća??
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: možda trudna
18.7.2015 12:31:28   
angellah
Moguće je. Pokušaj napraviti test ali znaj da testovi mogu biti lažno negativni. Ako je pozitivan, idi kod doktora.

(Odgovor članu natyca)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: možda trudna
18.7.2015 12:33:04   
natyca
probala bi sutra al mislim da je to malo pre rano...

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: možda trudna
18.7.2015 13:48:59   
angellah
Čuj, test možeš napraviti već 10 dana od odnosa, tako da ako je trudnoća, može već očitati hormone trudnoće u mokraći. Uzmi najjeftiniji, nije to neka znanstvena fantastika, svi rade na isti princip.

(Odgovor članu natyca)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: možda trudna
18.7.2015 15:56:20   
Perdita
Moguce je da, ali ako nisi bit ces kada se najmanje nadas. ja sam svaki mjesec iscekivala izostanak i onda opet dobijem iduci mjesec. bolovi u trbuhu, povecane grudi, dakle svi simptomi menge. i prokrvarila sam to malo i to je bilo to. drugi dan sam isla po test koji je pokazao trudnocu! Napokon! Sada ulazim u cetvrti mjesec!!!! :)

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: možda trudna
18.7.2015 18:06:59   
perlica55
Natyca, sačekaj očekivani dan menge, pa napravi testić,
ako si trudna pokazati će user posted image
Rijetko kada se desi da su plodni dani kad i menga.
Sretno...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Perdita)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: možda trudna
19.8.2015 19:40:20   
exotic
Prvo da vas puno pozdravim svih skupa! Ovdje sam stara - nova :-)
Nakon 7 godina sam u "situaciji" i treba mi neki pametni savjet . Naime , 8 mjeseci se trudimo na drugom bebacu i prošli mjesec mi menstruacija uranila 10 dana. Po kalendaru sam je trebala dobiti pred 11 dana ali još je nema. Simptomi su : kao grcevi u donjem dijelu trbuha i ledjima, temperatura nekih tjedan dana od 37 -37.3, trbuh kao da mi je nekako napuhnut, kao da me nešto zulja na tren u njemu. Grudi mi se nekako čine veće, stolica od normalnog je sada jednom na dan ili svaki drugi. Test sam radila pred tri dana na popodnevni urin i minus? !

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: možda trudna
20.8.2015 9:03:01   
perlica55
Exotic, nakon tolko kašnjenja da je trudnoća
u pitanju mislim da bi morao biti user posted image  user posted image
Odi kod G na UZV, pa vidi kaj je ili odi vaditi betu,
ak si trudna biti će već jako visoka. Sretno user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu exotic)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: možda trudna
20.8.2015 9:16:07   
exotic
U zadnjih 8 mjeseci najduži ciklus mi je bio 36 dana sada je trenutno 39. Muči me što je prošla menstruacija došla deset dana ranije pa sad ne znam kada čekati ovu. Imam clear blue ali se bojim da ne vidim opet minus.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: možda trudna
24.8.2015 10:20:10   
chichita
Drage buduće mamimice,
molim vas za par savjeta, nova sam u forumu ali vjerujem da ste pročešljale sve teme vezane za prve simptome trudnoće.user posted image
Ja sam skroz nova po pitanju planiranja trudnoće/ trudnoće i vaši savjeti će mi dobro doći.
zadnja mjesečnica mi je bila 01.08.2015 a O.17.08. odnose sa suprugom sam imala dva dana prije (dva dana zaredom) i dva dana poslije O. + za vrijeme plodnih dana.
ciklus mi nije baš uvjek na isti datum pa je moguće da plodni dani i sama ovulacija bude dan dva prije ili kasnije.
Već drugi dan O. počele su me boliti grudi i još uvijek bole...nakon dva dana O. počeli su mo lagano boliti i jajnici i još se pojavljuje lagana bol. Ovaj mjesec vodim evidenciju o vakoj promjeni pa zato ovako štreberski pišem. nemojte mi zamjeriti.user posted image  možete li mi napisati svoja iskustva u prvoj trudnoći.

Zbunjena!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu exotic)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: možda trudna
31.8.2015 13:29:41   
denissa
Curkeee, help, misljenjem 
Zadnju M sam imala 2.8. inace su mi ciklusi cca 32-33 dana, tako da brojim neka 4 dana do iduce. Gotovo sam sigurna da je ovulacija bila prije 10 dana (cervikalna sluz, tackasti smedjasti iscjedak, libido). Od ovulacije na ovamo, svaki dan....grcevi u jajnicima, vrtoglavica, mucnina zadnjih par dana. Iznenadjuje me danas-grcevi bas u maternici isto kao 1. Dan menstruacije (obicno samo taj dan imam grceve)...a zadnja 2 dana... uzas od umora, padnem bukvalno na krevet. I isto tako, gubitak apetita, al bas primijetan. I da....mlijecni iscjedak...vodenkast, pa kremast... sta mislite

(Odgovor članu chichita)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: možda trudna
31.8.2015 13:42:23   
katy1503
simptomi su individualni...
najsigurnije je napraviti test na dan kada ocekujes menstruaciju--
ja nisam imala niti jedan simptom osim izostanka M na dan kada je trebala doci ....

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu denissa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: možda trudna
31.8.2015 14:18:16   
denissa
Hvala na odgovoru.... znam..znam da su individualni. eto, bas za mene ne nespecificno da me boli stomak nekoliko dana prije M... vidjet cemo :)

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Farbanje kose
cosak

Jeste li farbali / bojali kosu za vrijeme trudnoce?

1-2 puta u cijeloj trudnoci (43%)

Svaki mjesec (17%)

Niti jednom (25%)

Inace se ne bojam (15%)


Broj svih glasova: 185

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!