|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Molitva i trudnoća?
7.10.2014 13:53:23   
eternity
daxy slobodno obriši moj post al ja jednostavno moram ovo izbaciti iz sebe

runolist, polovina i slične njima molim vas siđite sa ove teme. umjesto da nekim kvalitetnim savjetom pomognete ( pogotovo nama dugogodišnjim trudilicama ) trudilicama vi ste našle ovdje "prosipat" svoju pamet, vjeru, uvjerenja i šta već. vas mi je više pun k.u.r.a.c ( da, lajem iako sam kršćanka) , vas" svetica" koje ližete oltare i pravite se fine i dušobrižne a samo zloća može ostavljati ovakve zlobne i provokativne postove kao što ste ih vi ostavile. kladim se u što god želite da ste ili solo i nemate sa kime zamišljat i formirat obitelj, ili da ste sretnica koja je bez puno muke ostavrila trudnoću. ne bi tako mislile i pisale da same nosite križ neplodnosti. u našoj vjeri nema proklinjanja pa vas neću proklinjat al eto ako vas kojim slučajem život/sudbina/Bog kazni pa same jednom osjetite tu bol il kad vaše kćeri i sestre budu hodočastile po klinikama tražeći lijek da bi ostvarile trudnoću molim vas opet navratite na ovu temu i ostavite svoje mišljenje. a do tad sklonite se odavde ako išta Božje ima u vama!!!!!

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Molitva i trudnoća?
7.10.2014 14:30:11   
Admin
Drage forumašice, Ringeraja je mjesto uvažavanja različitosti i ne podržava vrijeđanje i omalovažavanje.
Na forumu se družimo, razmjenjujemo iskustva, tražimo pomoć, podršku i rješenja.
Sigurno se ne bismo složili ni oko toga koja je boja najljepša, prirodno je da imamo različita mišljenja.
NIJE prirodno vrijeđati, omalovažavati, kleti ni proklinjati.
Ovo je upozorenje, ukoliko se neprikladno ponašanje na ovoj temi nastavi, obrisat ćemo je.

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Molitva i trudnoća?
7.10.2014 16:39:01   
perlica55
Da, tema je užas, i bilo bi super kad bi je obrisali!!!
Eternity potpisujem od riječi do riječi kaj si napisala...
I meni je pun klinac bezgrešnica s foruma, koje su tolko
svete i čiste, da su vjerojatno nisu niti sagriješile bludno,
Neg su zatrudnile po Duhu Svetom...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Molitva i trudnoća?
7.10.2014 17:09:11   
daxy
Ključam temu!

Dosta je bilo i provokacija i vrijeđanja i već vidim da bi eskaliralo da ju ostavim.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 54
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!