|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   moguća trudnoća
28.1.2014 13:04:36   
natalija12
pozdrav zanima me vaše mišljenje dali je moguće imati simptome trudnoće iako još niste dobili mjesečnicu?user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: moguća trudnoća
28.1.2014 21:03:59   
natalija12
post mi je pogledan 51 put ali nitko ne daje odgovore,ako je tako čemu služe forumiuser posted image

(Odgovor članu natalija12)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: moguća trudnoća
28.1.2014 23:08:14   
keyt
E sad, ovisi na kakve simptome misliš?! Ja sam točno znala da sam trudna par dana prije nego što mi je mjesečnica trebala doći. Naprosto sam se osjećala neobično, bila sam strašno osjetljiva na tuđi dodir, odmah bih se naježila čim me netko bezazleno dotakne, strahovito živčana i umorna, a "PMS" je bio žešći nego inače. Eto to su ti bili moji simptomi prije nesuđene mjesečnice.

(Odgovor članu natalija12)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: moguća trudnoća
29.1.2014 9:45:27   
ruwenzor
To ti je skroz individualno i ovisi o svakoj trudnoći. Kakve simptome imaš? Ima testova koji mogu otkriti trudnoću i prije menge, ali najbolje je pričekati koji tjedan pa ginekologu.
Ja sam u 1.t imala feeling da budem dobila gripu i da sam u gadnom pms-u i to tjedan dana prije očekivane menge, u 2.t sam bila skoro bez simptoma do nekog 7-8 tjedna.

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: moguća trudnoća
29.1.2014 10:09:38   
Tink
Ja sam i s prvim i drugim shvatila da sam trudna jer su mi se počele gadit cigarete i tako sam s obojcom odmah prestalauser posted image
Inače mi je menga koma neredovita tako da prema tome nisam mogla znati!

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: moguća trudnoća
29.1.2014 10:18:41   
mali andeo
s prvom ,ono nekakav instinkt trudna sam,jeeeuser posted image user posted image i tako mi je bilo potvđeno na dan kad sam trebala dobiti...
s time da nisam mogla kavu piti koju sam do tada obožavala user posted image
a sad već neko vrijeme radimo na drugome i nemam nikakvi instinkt,ali vidjet ćemo za 10dana...
nadamo se user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: moguća trudnoća
29.1.2014 13:40:51   
natalija12
e pa ovako imam već dva sina školaraca i nisam ni s jednima imala mučnine uopće,a sad sam stalno umorna,vrti mi se,i gade mi se cigare i kava naravno,možda i nisam trudna ali strpit ću se još par dana jer 3 bi trebala dobiti pa ćemo vidjetiuser posted image

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: moguća trudnoća
29.1.2014 16:01:02   
runaway
meni su grudi narasle i bile bolne da dodir - tako sam i pomislila da sam trudna i napravila sam test i bio je + user posted image

(Odgovor članu natalija12)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: moguća trudnoća
4.3.2014 12:31:12   
melka
jao mene grudi bole a zadnju mengu sam imala 3.2

(Odgovor članu runaway)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: moguća trudnoća
18.4.2014 19:55:25   
anastasija0702
Pozdrav svima
Evo da ne otvaram novu temu pitati cu ovdje. Mjesečnica mi je kasnila 5 dana i bolila su me leđa i svi mišići u rukama i nogama. Također sam iimala temp od 37-37.5 preko dana. Danas sam dobika jake grčeve u lijevoj strani kao u jajniku koji su prelazili u bol u donjem dijelu leđa tako da sam morala leći baš me jako bolilo i prošlo. Nakon toga pojavilo mi se oskudno krvarenje. Sad me zanima da li je moguće da bude sve u redu ako sam trudna tj čitala sam da se bol u jajniku javi kod ektopične trudnoće. Takođr boli me vrat i mišići od vrata prema ramenu. Molim da mi netko odgovori.

(Odgovor članu melka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: moguća trudnoća
18.4.2014 21:14:05   
mišica 666
tvoji simptomi mogu a ne moraju odgovarati vanmaterničnoj trudnoći. ako te i dalje bude bolilo pođi u bolnicu jer puno bolje je otiči bezveze nego čekati pa da jajovod prsne. inače jedan od nespecifičnih simptoma je bol u ramenu. želim ti sreću i javi nam se kao si.


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: moguća trudnoća
18.4.2014 22:04:54   
anastasija0702
Hvala na odg ali nije mi jasno. Da li je moguće i da je sve u redu? Jer ne boli me više u jajniku sad samo mišići a krvarenje u biti to nije menzis nikako nego malo krvave sluzi izgleda da je stalo. Vidim malo samo kad se pobrisem nakon toaleta. Kad i kako najranije mogu poc ginekologu da on vidi da li je sve ok? Prosli normalni m bio mi je 13.3. A ciklusi su mi po 31 dan otprilike. Da li bi se to vec vidilo i kako se to vidi jel uzv ili vađenje bete? Molim vas malo informacija.

(Odgovor članu natalija12)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: moguća trudnoća
19.4.2014 7:23:08   
mišica 666
meni se na uvz ništa nije vidilo ali mi je kućni test pokazao trudnoću pa me doktor poslao vaditi betu. inaće mi je doktorica rekla da nikad nebi posumnjala da sam uopće trudna da nema nalaza bete jer se trudnoća nigdje nije vidjela. bila je u desnom jajovodu. mene je isto bolilo pa stalo ali pošto je moj ginić već sumnjao da nešto nije ok poslao me u bolnicu tako da sam bila pod nadzorom. i da kad me bolilo i ja sam lagano krvarila. napravi bar kućni test za početak da vidiš šta on kaže.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: moguća trudnoća
19.4.2014 16:21:01   
anastasija0702
hvala vam na odg ali danas mi je krenuo m, izgleda da ništa za ovaj mjesec pa ipak malo čudno dosta mi je kasio i nikad me baš ne boli ovoliko ko ovaj mjesec. Ipak bolje i m nego vanmaterična. Sad se dajem u radne akcije još koji dan.

(Odgovor članu natalija12)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: moguća trudnoća
19.4.2014 21:45:39   
mišica 666
slažem se da je menzes boli od vanmaternične user posted image . ništa sad malo odmora i u nove pobjede. sretno vam user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!