|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebice 2013.
2.9.2014 9:49:00   
ruwenzor
Hej! Bila sam s curama na moru 3 mj user posted image prije par dana smo se vratili u hladni Zgb user posted image Cure su super, N je opet krenula u vrtić, H ću dati tek za koji tj jer sam doma do 01.10. Inače H je suuuuper, sve voli jesti i stalno bi jela, stalno se smije, priča, pleše, igra se, puzi sve u 16, može sama ustati bez oslonca i onda stoji jer još ne zna kak održati ravnotežu ak podigne nogicu, a uz namještaj hoda koliko hoće, osobito ako vidi hranu na drugom kraju user posted image Koristi par riječi, pokazuje prstićem, imitira, pokušava sama jesti žlicom (na plaži je stavljala komadiće breskve u lopaticu pa onda u ustauser posted image , zaključila sam da je vrijeme za žlicu) ma super je... za par dana idem do ped pa javim dal je uspjela dobiti koji gram.
Sad je zaspala pa idem po user posted image da vas u miru pročitam, puuusa

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu Pipi 33)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Ljetne bebice 2013.
2.9.2014 11:44:27   
and1
hej hej :))

ruwi pa i ti nam ziva i zdrava user posted image

ja na godisnjem user posted image

ima li malih jaslicara?? kako prolaze prvi dani?? paola,za vas znam sigurno da ste krenuli..
mi jucer krenuli, danas je bila sama sat i pol, i super je podnijela..malo se uplasila djece oko nje sto vriste pustila suzicu dvije ali dalje je bila super.. vidjet cemo kako ce u nastavku tjedna biti..

sada sam ju uspavala imam generalku u kuci, tako da bjezim..

iduci post ce biti malo duzi :)))

pusa

_____________________________

25.09.2010. - mamina princeza V :)
16.07.2013.- stigla nam jos jedna princeza E :)

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Ljetne bebice 2013.
6.9.2014 13:41:57   
paola06
pozz curke!

Da se i mi konačno malo javimo....
krenuli smo u jaslice u ponedjeljak.... hm,prvi dojmovi? kako koji dan! Prva dva dana je bila super,nije uopće plakala i već sam se poveselila da će nam adaptacija proći brzo i bezbolnouser posted image Onda dva dana rusvaj,plače,ne jede,drži se teti za nogu i viče MAMAuser posted image user posted image Jučer je bila ok,imala je epizode plača,al tete su to uspjele nekako riješiti,jučer je čak pojela i ručakuser posted image user posted image u utorak bi trebala ostati na spavanju,to je kažu tete,u vrtiću kritičan trenutak,vidjet ćemo kako će to podnijeti.Tete ju jako drage,dvije mlade cure sa beskrajnim strpljenjemuser posted image i utješnim riječima za nas roditeljeuser posted image Grupa je relativno mala,16 ih ima,aktivno ih dolazi oko 11-12,ostali dolaze povremeno (baka servis)inače je sve ok,ima 7 zubića,bili smo neki dan kod pedice,obavili smo cijepljenje,vađenje krvi i urina (redovni pregled s godinu dana),i dalje voli papati što i vaga vjerno pokazuje -11700g i 82 cm!user posted image user posted image user posted image Ja sam počela raditi u srijedu,iako je prošlo 1,5god, imala sam dojam da nikad nisam ni otišlauser posted image user posted image

curke,javim se drugom prilikom,idem malo počistiti dok P spava!user posted image
puse od P i mene!

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Ljetne bebice 2013.
6.9.2014 21:21:46   
paola06
Curke otvorila sam novu temu na forumu Dijete, Novi jasličari 2014/2015, pa eto možemo tamo dijeliti iskustva i priče iz vrtićauser posted image

(Odgovor članu paola06)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Ljetne bebice 2013.
14.9.2014 16:58:06   
emaemily
Mamice di steeeeeeeeeee evo mene nakon 100 godina :) Kako vrijeme leti djeca nam vec velika :) Mi smo super, djecak hoda, pomalo prica,a super spava i sve papa..bucko je pravi.. pusa svima

_____________________________

Today I'm thankful <3

(Odgovor članu paola06)
Neposredna veza do poruke: 580
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!