|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
17.9.2015 11:17:52   
hkajo
syringa moj ti je imao 2 tjedna grceve 24 sata na dan samo je vrišta nisam znala šta bi, probali bio gaju a od toga još jače vrišti, čaj od komorača pila sam ja ali onaj za bebe jer moj ne želi ništa osim sike i to nam je malo pomoglo, i onda uzela tiba kapi i sve se smanjilo za 80%, grčeve ima ali par puta kroz dan, se vrišti više nego samo progunga, dignem mu noge i prođe ga i tako svaki put kad g uhvati, nosanje ga umiri odmah, ali sad mi je težak ima prek 5 kg.
više ništa ne pijemo osim vitamina d3 šta nam pedica prepisala i dalje ima "lagane" grčeve kakve je imao sa tiba kapima, iako ima dana kada preko dana zna svako malo plakati, onda u vožnju i odmah zaspi inače obožava biti u kolicima i po što većim rupama i kamenjem da vozim on sretniji.

opet jede svaka 2 sata i strah me da je gladan tj da mi se mlijeko ne uspije obnoviti u 2 sata jer ispazni obje sike, velik i proždrljiv je, dugačak je već 57 cm i nosimo robicu 62 jer mu ostala mala user posted image

sad nas je i tjemenica napala ali po čelu i obrvama pa se borimo sa njom.
kupaati se OBOŽAVA user posted image

inače je super beba osim kaj ga grčev zezaju nekada.

i da ima hidrokelu, za sada se nije razvila, ali moram pratiti stalno.

kako stalno imam svezanu kosu, kad je raspustim gleda u mene kao tko si ti user posted image sav zbunjen bude user posted image

pozdrav svima ako je još tko na ovom postu ostao user posted image

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 626
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!