|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupnja bračnog kreveta
24.11.2014 7:37:07   
mamino zlateko
Cure posto ovaj tjedan ja i mm krecemo u kupnju kreveta,zaninaju me vasa iskustva,kakav krevet imate,cijena,dali ste zadivoljni s njime,gdje ste ga kupili? Htjeli bi tapecirani, dimenzije ili 180\200 ili 200\200..bili smo u hespu,rekao nam da im je normalna dimenzija 160\200,a ako hocemo veci da se doplacuje 500kn.. a nama to premalo jer hana spava s nama.. a i preskupo mi je davat 8500 kn.. jer mi najjeftinija varijanta tolko dodje..
Dali bi do nekih 5000 za krevet..

Ajd pomozite...da se ne zaletimo..

< Poruku je uredio Ninaa -- 15.2.2015 18:11:49 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kupnja bracnog kreveta
24.11.2014 14:19:03   
mamino zlateko
Zar niko nije kupovao krevet? :-( user posted image

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kupnja bracnog kreveta
24.11.2014 14:54:15   
keyt
Mi imamo stari francuski, tapecirani ležaj, upravo dimenzija koje ti nude 160/200. Savjet, ako se želite raširiti dok spavate, onda je ovo usko za vas troje. Naime, i naša mala spava s nama, ali ja i MM smo već naviknuti na sardina položaj user posted image Tapecirung će se s vremenom izlizati, unatoč kvaliteti, osobito kod uzglavlja, a s vremenom će popucati i federi, što je normalno. Najmrže mi je kod našeg kreveta što je jako težak (ima ispod prostor za odlaganje stvari) i strahovito se preznojim kada ga trebam pomicati zbog usisavanja.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kupnja bracnog kreveta
24.11.2014 14:57:52   
keyt
...znam da su mnogi zadovoljni s najjednostavnijim krevetima tipa Ikea, ali pod uvjetom da ne računaš da će ti trajati vječno i pod uvjetom, naravno, da ga u tom slučaju nećeš puno platiti. Ja bih radije tako, svaki par godina novi jeftiniji krevet. Jer teško da danas visoka cijena garantira i kvalitetu.

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kupnja bracnog kreveta
24.11.2014 18:42:56   
mutilica
Slazem se s curama.Gledaj samo da nije presvucen nikakvom kozom(skaj ili prava) zbog ofucanosti nakon kratkog vremena i da ima supalj prostor ispod radi ciscenja prasine i u slucaju potrebe micanja da ti ne treba cetvero ljudi.Ima dobrih kreveta,lijepog izgleda obicne drvene konstrukcije koji kostaju manje od 5000 kn. a odrzavat ces ih vlaznom krpom i necim tipa Pronto za drvo.Biti ces zadovoljna sljedecih bar 10-ak g. sto je sasvim pristojan period s obzirom na cijenu.Osim toga obicno nakon nekog vremena treba mijenjati cijelu sobu npr. ormare pa mislim da ne trebas krevet koji ce ti trajat do smrti,za 10-ak g. promijeni cijelu sobu!

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kupnja bracnog kreveta
25.11.2014 12:08:29   
daxy
MM i ja isto razmatramo kupnju novog kreveta (ili izradu,nismo se još dogovorili).
Meni je strašno bitno da bude dimenzija 160/200 (ili 210 zbog mog visokog M).
Ionako se stisnemo jedno uz drugo,pa zauzmemo svega 120 cijele širine kreveta. user posted image
Zbog tog našeg načina spavanja,kao i zbog male sobe,svaki centimetar prostora nam je bitan.
Definitivno bih uzela krevet odignut od poda,bez ladica i prostora za spremanje jer me strašno nervira kad nešto ne mogu počistit (jer baš moram!).

Ono što smo u obilaženju malog milijuna dućana vidjeli je da se ne isplati uzimat nešto turbo veliko i luksuzno.
Čak i dućanu su neka uzglavlja izlizana,kakva bi tek bila u kući nakon 4-5 godina. A koštaju da te srce izda. user posted image

Najbolji i najkvalitetniji su drveni kreveti bez tapeciranih djelova. Ili kombinacija drvo-čelik.
Takav dobar možeš naći ispod 5000 kn i još možeš birat boju drva i uzglavlje koje želiš.
Sigurno će ti trajati više od 5 godina.

A izbor madraca je skroz druga stvar. MM i ja volimo malo tvrđe madrace,tako da nam oboma paše isto.

A NIKAD (namjerno su velika slova) nemojte uzimat odvojene madrace! Nikad!

Mi smo u podstanarstvu imali 2 madraca i požalili smo i nakon 2 tjedna spavanja na tome smo plakali i išli tražit novi stan.

Imali smo francuski ležaj (person i po) i bio nam je OK samo što se tiče velićine,al oni tapecirani djelovi su mene nervirali za poludit.
Nakon nekog vremena su federi popustili,pa smo imali udubljenje na krevetu. Grozno. Nikad više!

Dakle,moje mišljenje: Jeftiniji okvir kreveta,skuplji madrac,osrednja podnica - što se cijene tiče.

Nikad ništa s federima, nikad 2 madraca u jedan krevet i nikad nešto što ne možeš pomaknut sama.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kupnja bracnog kreveta
25.11.2014 13:21:33   
mamino zlateko
Cure hvala na pomoci..nasli jucer nesto sto nam se svidja..budemo vidjeli jos..ugl. jedino je cijena visoka..5800.. gledali smo u 4 ducana i cijene su svugdje priblizno iste..madrac cemo uzet u hespu jer hocemo kvalitetu a ostalo cemo jos pogledat..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kupnja bracnog kreveta
25.11.2014 13:33:44   
daxy

IZVORNA PORUKA: mamino zlateko

Cure hvala na pomoci..nasli jucer nesto sto nam se svidja..budemo vidjeli jos..ugl. jedino je cijena visoka..5800.. gledali smo u 4 ducana i cijene su svugdje priblizno iste..madrac cemo uzet u hespu jer hocemo kvalitetu a ostalo cemo jos pogledat..



user posted image user posted image
Madrac je nabitniji.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kupnja bracnog kreveta
25.11.2014 14:31:27   
perlica55
Mamino zlateko, imali smo Hespov krevet i madrac..
Proslijedila sam mami, jer madracem nikak nismo bili zadovoljni,
nije ni mama user posted image   
A platili smo krevet+podnice+madrac oko 8000 kn..
Sada imamo krevet iz Ikee cca 350eura (bijeli drveni,
s ladicama za posteljinu) i madrac Dormeo..
Prezadovoljna sam..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kupnja bracnog kreveta
25.11.2014 15:10:33   
mamino zlateko
Perlice hvala na informaciji..onda cemo ipak razmisliti ili hespo ili bernarda ili dormeo..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kupnja bracnog kreveta
25.11.2014 18:19:43   
hipo
Mi nismo nasli ono sta nam paše a da košta za razumne pare.
Onda smo ga nacrtali i narucili sto nam je trebalo i napravili ga.
Ispalo nas je oko 2000 kn, a podnice i madraci su od hespa, nama su ok i nisu od jednog komada. Ne sjecam se koliko je to bilo, to smo kupili puno prije i spavali tako na poduuser posted image
190_x_210 su dimenzije, volimo se kotrljatuser posted image


< Poruku je uredio hipo -- 25.11.2014 18:20:33 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kupnja bracnog kreveta
28.11.2014 14:05:22   
monstrum
Mi trenutno imamo krevet 200*200 i iskreno prevelik nam je. Jest da je lijepo protegnut se i imati mjesta, ali ako si ograničen prostorom previše je, tako da i mi tražimo nešto što će zadovoljiti naše potrebe (a još više ograničen budžet). Mi smo u fazi kupovanja manjeg kreveta i nije mi bitna neka turbo kvaliteta, s obzirom da sam trenutno na stanu i sigurno ću se seliti. Ali sigurno neću šparati na madracu-spavala sam na Dormeo madracu i oduševila sam se, tako da sam malo "zapela" da kupimo Dormeo. A krevet kad nađemo, obavijestit ću vas.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kupnja bracnog kreveta
29.11.2014 10:27:25   
angellah
Ono što ti ja mogu reći je da paziš i na podnice. Mi nismo nego smo kupili krevet sa ugrađenim podnicama koje se spajaju na krevet i ne možeš ih zamjenit jer na središnjem spoju je i nogica kreveta.
To ti pišem jer evo mi imamo kao ok madrac ali pošto su podnice previše mekane i prerijetko postavljene, madrac nam ispada premekan i pomalo nas bole leđa. A to ne želiš.
Čitala sam okolo po forumima da treba biti bar 24 podnice jer inače krevet i madrac propadaju. Eto, da sam znala ranije... Ovako kad budemo mjenjali krevet mjenjat ćemo i okvir i podnice i madrac. A najtužnije je da je sve staro samo 7 godina user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kupnja bracnog kreveta
29.11.2014 10:28:15   
angellah
Zaboravih napisati da mi imamo 18 letvica u podnici, a ne 24.

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kupnja bracnog kreveta
29.11.2014 21:24:53   
sorina
Mi smo naš kupili u Lesnini prije nekih 6g.Dimenzije su 200*220 i koštao je oko 4500,00kn,ali smo prezadovoljni njime. Vrijedi svake kunice.


_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kupnja bracnog kreveta
30.11.2014 9:54:13   
monstrum
ja bih ipak manji...sa mojih 163 cm ne treba mi ogroman krevet user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kupnja bracnog kreveta
30.11.2014 10:11:31   
hipo
Ja nidam toliko velika (173), al muz je (2m)
pa kad smo kod sveki di je krevet 160x200 imam dojam da smo u kinderbetu :-) i on se baca u snu po meni i mom teritoriju pa nemam gdje pobjec :-)

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kupnja bracnog kreveta
2.12.2014 17:00:46   
Ela28
Naš je 160*200 cm za sada je ok, ima mjesta nije tako skučeno ali su nas počela boliti leđa pa bi možda trebali promijeniti madrac ne znam nismo još gledali.Iako vidim u lesnini xxl ima cijelih spavaćih soba za 2000 kn a to je super povoljno samo treba uhvatiti kada je akcija user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kupnja bracnog kreveta
2.12.2014 21:05:08   
sorina
Ma nisam ni ja velika (165/56),ali mm je 190cm i 110kg,pa nam isto treba više mjesta,nekad imam osjećaj da nam je i to malouser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!