|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
27.4.2010 10:14:56   
semperdrito
hvala ti ninolina... tako se nekako i osjećam: bačvasto user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
27.4.2010 10:17:00   
ninolina
he he sve je to normalno do 12 tj a onda idu kiliceuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu semperdrito)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
27.4.2010 11:04:41   
MILLA
IZVORNA PORUKA: semperdrito

bok drage dame! nova sam na forumu i novopečena trudnica (tek 8 tjedana...) pa se malo bacila u čitanje vaših iskustava. ne brinu me kg kao kg u trudnoći već nakupljanje vode... naime, prva stvar koja me nagnala da uopće napravim test na trudnoću je bila napuhnutost/natečenost svugdje po tijelu (kao da imam ispod kože svugdje veliki mjehur zraka). kile zasad iste kao i prije, ali nekako nisam naišla na teme za ovaj problem tako rano u trudnoći... user posted image
obzirom na genetiku moje obitelji, očekujem da ću se širiti i težiti poprilično... bez obzira koliko pazila na prehranu... user posted image


isto sve kao kod mene.....i ja sam napravila test jer sam bila ko napuhana/natečena...a bila trudna ni 5tj (toliko da mi gin. nije ništa vidiouser posted image ).....a ja bila ljuta kakva sam to došla,šta mi je?? još bila kuma,kupila lujepu haljinu...a ono ko baćva -gotovo u 2 tj. sam se izobličila. bila sam sva zabrinuta...na kraju...trudna! user posted image


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu semperdrito)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Kilogrami u plusu ili u minusu
6.5.2016 19:51:14   
boki123
i ja sam evo u 20 tjednu i dobila sam 7 kila..valjda necu uhvatit 90 100 kila user posted image

(Odgovor članu Noah)
Neposredna veza do poruke: 229
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!