|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kasnija osjetljivost nedonoščadi
19.3.2009 21:18:45   
anne
Znam nekoliko sada odraslih, i Mbrat, koji su rođeni kao nedonoščad.
Svi redom su imali zdravstvene smetnje i kao djeca bili jako boležljivi.
Je li takvo i vaše iskustvo?
Zbilja je potrebno mirovati i slušati liječnika ako prijeti pobačaj. Samo nekoliko dana zlata vrijedi.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kasnija osjetljivost nedonoščadi
19.3.2009 21:31:47   
tikica_69
Ja sam nedonosce i prkosim svim zakonima prirode. Nikad bolesna, prebolila jedino vodene kozice i ospice. Tek u poodmakloj dobi, nakon oba poroda nekim cudom dobila alergijsku astmu.Mislim da su to predrasude jer poznam puno ljudi koji su izuzetne mimoze a nema veze sa time kada su se rodili.....Sve to ovisi i o zivotnim navikama, radnom okruzenju, kolicini dnevnog stresa....Mada ne proturijecim da ne treba slusati lijecnika, kao ni da je vrlo bitno trudnocu iznijeti do kraja.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kasnija osjetljivost nedonoščadi
19.3.2009 22:43:01   
Nika 24052006
Moja je sestra nedonosce,rodjena u 7. mjesecu trudnoce,i zaista je borac od prvoga dana. Tri puta su joj lijecnici vracali zivot po porodu,i dobila je tu bitku,ma nikada valjda nije imala niti gripu,zaista je zdrava. Njoj su sada 24 godine. No,prije godinu dana je dobila napadaj epilepsije,i utvrdjeno je da je to posljedica preuranjenog poroda. Hvala Bogu,imala je samo 2 napadaja do sada. Svaki dan pije lijekove i dobro je. Ne zelim nikoga uplasiti,mozda je ona samo jedna od tko zna koliko osoba da se nesto pojavilo 23 godine poslije.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kasnija osjetljivost nedonoščadi
20.3.2009 7:48:22   
ninolina
Moj je Theo nedonošče i mogu samo reći da je napredan, nikad bolestan do sada hvala bogu. Ne vidim neku razliku između njega i vršnjaka.

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
16.4.2009 7:10:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kasnija osjetljivost nedonoščadi
8.7.2010 22:29:04   
ivana30
moja Iva je nedonošče,rođena 10tj.ranije. Barem 2xmjesečno smo na pedijatrijiuser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kasnija osjetljivost nedonoščadi
9.7.2010 10:14:37   
nemammaste
Evo malo vibrica za svu nedonoščad i zabrinute mame  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(Odgovor članu ivana30)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kasnija osjetljivost nedonoščadi
9.7.2010 12:10:45   
njanja
IZVORNA PORUKA: cvrčak

kaže dr takve grozote napadnu baš takvu djecu jer su borci i izvuku se
 slažem se....iako nemam iskustva, mislim da ako su mogli preživjeti preuranjeni porod da imaju snage za sve

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kasnija osjetljivost nedonoščadi
9.7.2010 22:13:17   
ivana30
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Moje dijete je nedonošće. Nikada nije imala neku "bezveznu " bolest,tipa laringitisi,kozice,upale krajnika i sl. Ali odmah po rođenju su  joj otkazala pluća,imamo ozbiljne i doživotne bolesti. Inače je vesela,inteligentna i umno puno naprednija od vršnjaka. kaže dr takve grozote napadnu baš takvu djecu jer su borci i izvuku se,a da su kmezavi nebi preživjeli.


user posted image user posted image user posted image i mi smo ti slični. I obična prehlada  za par sati preraste u bronhitis i eto nas na pedijatriji!!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kasnija osjetljivost nedonoščadi
12.3.2013 13:02:13   
kisica
Iako sma mnogo puta čula da kao nedonošće kasnije bude sasvim u redu kao i svaka djeca, čini mi se da ima istine u onome da su oni uvijek osjetljiviji.
Moj sin je nedonošće, rođen je u 35om tjednu. Iako je imao kilažu 2600g (nije bio za inkubator), apgar 10/10, imao je i krvarenje u mozgu I.st i Dy sindrom. No manje je to bitno.
Ono što mene mući su stalne prehlade, nema virusa kojeg ne uhvati (a ne ide ni u vrtić, živimo na selu, nije baš u kontaktu sa ljudima ili djecom da se zarazi). Prvu godinu obavezno je po 2-3 puta mjesečno imao temp., stalno prehlade, bronhitisi, sada je to malo manje (3 i pol godine), međutim i dalje stalno šmrca, sve pokupi, boležljiv je dosta.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kasnija osjetljivost nedonoščadi
21.3.2013 15:03:27   
ivanicapeca
Šimun je rođen u 28 tjednu, 950g masa dijagnoza. Od kad je izašao iz rodilišta do sad (2 godine) imao je s godinu dana jedan bronhitis koji smo riješili kroz 3-4 dana. Osim toga šmrkav je 1 do 2 put godišnje, ali to brzo riješimo otopinom bijelog slijeza koju špricamo u nos. Dižemo imunitet Nativnim propolisom ili Multisanasvitom

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kasnija osjetljivost nedonoščadi
23.12.2013 22:53:57   
suncekosunceko
moja je rođena sa 2330 zastoj u rastu i 10 dana inkubatora . Nikada nije bila bolesna, ali nikada. jedino je propricala tek sa 2.5 godine

_____________________________

01.03.2011. D.
23.07.2012 L.

(Odgovor članu ivanicapeca)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kasnija osjetljivost nedonoščadi
23.12.2013 22:54:58   
suncekosunceko
šaljem vibrice da sve bude okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu suncekosunceko)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kasnija osjetljivost nedonoščadi
9.8.2019 16:31:25   
jamesbrown
Are you a victim of sleep apnea then you must definitely Buy Modafinil Online which will help you to get rid of these symptoms as soon as possible.

(Odgovor članu suncekosunceko)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kasnija osjetljivost nedonoščadi
11.8.2019 15:10:46   
emmasanchez3
i just found a lot of baby stuff at a online site,
please check the link below!!
https://iprice.sg/

(Odgovor članu jamesbrown)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!