|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva dječja kolica imate?
16.12.2013 8:16:12   
leot
ja imam britaxice,
Č
Č
KOLKA IM JE CIIJENA?


_____________________________

Volim sto postojis <3
18.1. L
21.06. L.

(Odgovor članu djecja kolica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kakva dječja kolica imate?
22.12.2013 16:42:37   
L.A.
Mi imamo ABC design Cobru, iznimno lagana, lako sklopljiva i praktična. Na putu je druga beba koja će koristiti ista kolica jer na ovima gotovo nema traga korištenja..a ukoliko koristite maxi cosi autosjedalicu, pomoću adaptera mogu se spojiti na kolica i nije potrebno voziti košaru okolo :)

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kakva dječja kolica imate?
28.2.2014 18:00:23   
Kate1980
Mi imamo Origami kolica ( 4 moms ). www.pikolin.si
Malo su skupa ali su odlicnaaaa!!!! Sklapljanje na klik je user posted image

(Odgovor članu L.A.)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kakva dječja kolica imate?
23.3.2014 8:18:00   
Pomalo

IZVORNA PORUKA: L.A.

Mi imamo ABC design Cobru, iznimno lagana, lako sklopljiva i praktična. Na putu je druga beba koja će koristiti ista kolica jer na ovima gotovo nema traga korištenja..a ukoliko koristite maxi cosi autosjedalicu, pomoću adaptera mogu se spojiti na kolica i nije potrebno voziti košaru okolo :)


Meni su Cobra super.. I bas smo ih gledali za uzeti, ali kad sam po forumu procitala da se ona prednja kocnica sama zakoci, pa treba kolica slati u servis ostala sam razocarana.. Kakva su tvoja iskustva sa tim kolom? user posted image

(Odgovor članu L.A.)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kakva dječja kolica imate?
10.7.2014 11:46:11   
Kate1980
Mi imamo origami kolica i odusevljena sam a zanima me, dal je iko probao i Mamaroo ( luljacku ) od istog proizvajaca?
Čini mi se prekrasna! Našla sam ju na netu na www.pikolin.si a i na nekoj španjolskoj stranici a tamo još više košta. Zna li ko dal ima i kod nas?

(Odgovor članu Pomalo)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kakva dječja kolica imate?
10.7.2014 11:48:18   
Kate1980
http://www.pikolin.si/otroska-oprema/i_172_4moms-mamaroo-plush
Evo direktan link:)user posted image

(Odgovor članu Kate1980)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kakva dječja kolica imate?
2.10.2014 17:45:35   
mariama
Pozdrav,nova sam ovdje. Prva mi je trudnoca i naravno sad treba puuunooo moneyuser posted image , dali koja mama prodaje,poklanja bilo što za novorodencad? Za nove stvari se nema novacauser posted image

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kakva dječja kolica imate?
5.12.2014 20:14:36   
Tia00000
Krajnje nam je vrijeme da krenemo u nabavku novih kolica dok se još mogu kretati :-) Ima li neka preporuku? Iskustva?

(Odgovor članu mariama)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kakva dječja kolica imate?
5.12.2014 21:17:41   
buba m
Ja sam sasvim zadovoljna sa graco trokolicom, kupila sam ju preko njuškala za 1000 kn, uz kolica mi je trebala i košara za novorođenče koja preko njuškala dođe od 100 do 150 kn. Kolica nisu fensi, sportski stil sa oooogromnom košarom koja je nešto najbolje za obavit šoping sa bebačem...

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kakva dječja kolica imate?
5.12.2014 23:34:55   
Ela28
Kišobran kolica Jane Nanuq twin za blizance user posted image super su lagana i lako sklopiva user posted image

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kakva dječja kolica imate?
8.12.2014 9:38:45   
sorina
Peg perego pliko p3. stara već 4ipol godineuser posted image . I super sam zadovoljna s njima.

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kakva dječja kolica imate?
26.12.2014 11:44:08   
Tia00000
Mi smo u fazi nabavke novih. Dvoumimo se izmedju peg perego I chicco.. 3u1

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kakva dječja kolica imate?
28.12.2014 9:17:08   
sorina

IZVORNA PORUKA: Tia00000

Mi smo u fazi nabavke novih. Dvoumimo se izmedju peg perego I chicco.. 3u1



Kad smo ih mi kupovali i ja sam se dvoumila između PP i chicco i na kraju sam ipak izabrala PP I nismo pozalili. Evo drugo dijete se vozi u njima i non stop su u pogonu i kao nova su. Nikakvih oštećenja nema. Čvrsta su lako se sklapaju,laka za upravljanje.... Jedina mana ima je što su dosta teška (kišobran dio oko 10kg). AS je dosta velika,kao i košara za novorođenče (navetta XL). Sve se lako sklapaju i rastavljaju. Svi dijelovi su perivi u perelici i što je najbitnije materijal je otporan i ne gubi boju. Sportski dio sam 10-ak puta oprala i uopće se ne vide tragovi.....
Chicco mi je;u usporedbi s PP,djelovao krhko. A kolegica ih ima i njena su se sva rasklimala,a kupila ih je poslije mene.
Najbolje odeš u trgovinu,zamoliš prodavačicu da ti pokaže oboja i provozaš ih malo,pa ćeš vidjeti koja će ti bolje "leći".

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kakva dječja kolica imate?
26.8.2015 14:36:32   
semica
Pozdrav, može mala pomoć. Htjela bih kupiti dječja kolica, pa sam malo čeprkala po netu i naišla na ova http://www.leokids.hr/proizvod/djecja-kolica-junior-s-3u1/ pa me zanima da li netko ima iskustva s njima?

(Odgovor članu djecja kolica)
Neposredna veza do poruke: 89
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!