|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 55 [56]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesenske bebice 2016
11.2.2017 20:04:33   
nymeria
Ccccc tajci treba te po guzi...
Joj blago tebi samo jedno budenje po noci... ja ih imam kako kad... al svako 3-4 sata sigurno...

I vec ste pocele sa rizinima? Ja cu pitat pedicu slj pon na kontroli da bi i ja pocela za vecernji obrok sa pahuljicama jer se bojim da mu nije dosta mlijeka kaj popije..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 1376
   RE: Jesenske bebice 2016
11.2.2017 21:55:13   
Tajci66
Da Nymeria, poceli smo sa 4 mj i 5 dana. Preporuka je da mu u pocetku ne dajes navecer prvih dana dok ne vidis kako bude reagirao. Onda kad vidis kad mu budes davala par zl svaki dan da je sve ok, onda moze cijeli obrok popapati. Ja njoj dajem kao kasicu. Lagano smo poceli posto je ona ugl na AD-u uz malo cice kolko ima mlijeka.

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1377
   RE: Jesenske bebice 2016
13.2.2017 15:17:10   
nymeria
Joj bas steta za mlijeko al si mislim i mi smo bili na korak do ad-a tako da nama je sad super...
Znam to da mu treba svaku novu namirnicu prvo ujutro nudit... al jedva cekam da ga navecer nahranim... i sinoc isto prvo spavanje 2,5 sata pa onda svako 2 sata... i ubi me to.. sat vremena budna sat spavam..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 1378
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 54 55 [56]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 55 [56]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!