|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jeli moguće
8.3.2017 10:16:43   
PinkyFunkyBirdy
Ako se radi o aplikaciji koja ti samo na temelju dana ciklusa određuje ovulaciju - to nije pouzdano. Ako se radi o aplikaciji tipa Fertility Friend u koju upisuješ iscjedak, mjeriš i upisuješ bazalnu temperaturu i ostale simptome ... to je super! Gle na temelju dana ti nije sigurno jer one rade po principu da za svaki mjesec tipa ciklus ti traje 30 dana pa će aplikacija reći da ti je ovulacija bila 14 dana prije sljedeće menge ŠTO NE VRIJEDI za svaku ženu. Možda si jedna od onih kojoj je ovulacija 16 dana prije sljedeće menge, a možeš biti kao jedna naša tu cura koja već 11. dan nakon ovulacije dobi mengu. Zato postoje drugi načini praćenja ovulacije. user posted image

Što se tiče toga da si već imala spontani ja bi na tvom mjestu svakako najprije provjerila cervikalne briseve jer neke od bakterija mogu prouzročiti spontani, te ako su uredu onda bi na tvom mjestu provjerila štitnjaču, prolaktin i možda čak sumnju na trombofiliju. To troje najčešće radi probleme sa zatrudnjivanjem i održavanjem trudnoće.

Sretno i nadam se da si već ovaj ciklus trudna! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Belinda28)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: jeli moguće
8.4.2017 6:19:41   
mrvica123
Cure, opet ja! user posted image
Dečko i ja smo radili na bebi za vrijeme plodnih dana.. i prinijetila sam nakon toga da me uopce ne bole grudi,a uvijek me počnu boliti nakon tih plodnih dana,pa sam sad potpuno zbunjena jer mi se nikad takvo što nije desilo da me grudi ne bole.. nemam nikakvih naznaka za M,osim što mi je jedan dan bila svijetlocrveni-smeckasti iscjedak i kad sam se brisala wc papirom je ostajalo na njemu togs,te iduca dva dana malo smedeg iscjetka koji se jabljao u odredenim vremenskim raznacima.. malo osjetim takoder grceve kao da cu dobiti ali nista pretjerano.. M trebam dobiti za 4 dana a od boli grudi ni b!! to vi mislite o ovome?,

< Poruku je uredio mrvica123 -- 8.4.2017 6:21:51 >

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: jeli moguće
8.4.2017 8:48:37   
mrvica123
I zaboravila sam reći da svakih 10 min idem na wc i mokrim, cak sam se sinoc tri puta budila za ic na wc . bolesna sam trenutno i pijem puno caja pa sad nezz dal je to uopce simptom trudnoce ili je samo velika prehlada.. ništa me dolje ne boli niti pece

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: jeli moguće
8.4.2017 9:37:18   
belina
Mrvice pozdrav-mislim da sve znas i sama bez da ti netko kaze-sve moze bit i ne mora. Jos je prerano za gatanje. Najsigurnije je da se strpis jos koji dan pa napravis testic. Neke zene znaju od prvog trenutka, neke ne znaju ni nakon tri mjeseca i more simptomauser posted image
Ja ti od srca zelim da vidis user posted image ako je to vasa zelja! Sretno i javi rezultat!

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: jeli moguće
8.4.2017 22:47:54   
tišina
Mrvice pozz :), bas mi je drago da si se javila. Kao sto belina kaze, tesko je reci, uvijek je moguce. Nadam se da bi ti to moglo biti implatacijsko, ali to samo vrijeme moze reci...
Jel ti se inace dogada da prije M imas nekakav iscjedak?

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: jeli moguće
9.4.2017 9:35:42   
mrvica123
Događa mi se,ali mi traje sve dok ne dobijem mengu, a ovoga puta je trajalo tri dana i sada vec tri dana baš ništa,i nemam nikakvih naznaka da cu dobiti M, kao što sam i rekla znak nadolazece M su mi uvijek bile bolne grudi i po prvi puta ih nemam.. sinoc me samo bolio desni jajnik jako,tj probadao,ali nemam osjecaj kao da cu dobiti svaki cas,nista me ne boli.. i radila sam test digitalni Clearblue jučer,znaci 4 dana prije M,ali popodne (prethodno ništa pila nisam 4 sata,niti mokrila) i pokazap mi ke negqtivno.. sad nezz

< Poruku je uredio mrvica123 -- 9.4.2017 9:38:10 >

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: jeli moguće
9.4.2017 15:04:33   
mrvica123
Sada mi ide bijeli iscjedak

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: jeli moguće
9.4.2017 22:20:46   
tišina
Stvarno nemam pametan odgovor.. nadam se da nece doci i da ces nam.zabkoji dan javiti plus... meni se ovaj mjesec javio smedi iscjedak 5-6 dana prije menge, no onda je ona stigla, ali meni nije prestajalo (samo se smanjivalo i nije vise dosao tako bijeli i.). Jedino mozes napraviti test za koji dan, a ja se od srca nadam da su ti simptomi da se bebica smjestauser posted image

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: jeli moguće
9.4.2017 22:26:12   
mrvica123
Tako je meni svaki ciklus 5-6 dana prije menge dode smedi iscjedak i traje sve do M.. ali ovog puta mi je bio samo tri dana i prestao skroz i pojavljuje mi se bijelo-zuckasti iscjedak što nikad nije prije M,a grudi ne bole jos uvijek.. sada je evo 3 dan prije menge a nikakvih nazbaka nadolazece M nemam

< Poruku je uredio mrvica123 -- 9.4.2017 22:27:42 >

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: jeli moguće
9.4.2017 22:35:27   
tišina
Zvuci obećavajuće :), nisam jos od nikog cula takvo iskustvo ali svi smo drugačiji. Znam da su ti ovo sada najduži dani čekanja i da je svaki kao godina dug, ali proci ce, jedino mozes cekati dan neocekivane pa napraviti test.. bas nam tipkaj sto se dogada ;).

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: jeli moguće
9.4.2017 22:42:43   
mrvica123
Prečudno je i meni sve ovo, jer obično je simptom trudnoce iznimno bolne grudi,a ja sam ih uvijek imala prije m i sada ništa.. i ovo s iscjetkom.. vidjet cemo sve za dva dana, nadam se da je ovaj test sto san ga radila jucer popodne (4 dana prije M) krivo pokazao 😔 javit cu vam sveee

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: jeli moguće
9.4.2017 22:44:55   
tišina
Moguce da je krivo, ipak je to vrlo rano ;). Navijam za tebe, treba nam neki novi plusic na forumu!user posted image

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: jeli moguće
10.4.2017 13:53:02   
mrvica123
Danas mi je na sreću više bijelog iscjetka nego jučer,ali me nekad zna zaboliti kao da ću dobiti M.. 😖

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: jeli moguće
11.4.2017 11:42:07   
mrvica123
Danas sam trebala dobiit M ali jee nemaauser posted image

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: jeli moguće
11.4.2017 13:06:37   
tišina
mrvice, ja bih na tvom mjestu trčala po test pa piškila ujutro! sretno!!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: jeli moguće
11.4.2017 13:20:47   
mrvica123
Da, sada mi je vodeni bijeli iscjedak, ali me strasi sto me jedna sisa pocela malo boliti kao nakon ovulacije,ali skroz lagano. user posted image

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: jeli moguće
11.4.2017 19:10:48   
mrvica123
Radila sam test sada i negativan je.. user posted image ništa od user posted image

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: jeli moguće
11.4.2017 22:05:31   
tišina
Mrvice, ne mora to jos nista značiti. Dok ne dođe -nadamo se. Drzi se.user posted image
Znam da je ruzno vidjeti minuse...ako stvarno nije sad, bude, bude drugi put. Nema odustajanja. Znam da ti je teško, ali glavu gore. Imas veliku zelju i cilj i ostvarit ce se jednom ;).
Ako nisi vidjela, na temi "odbrojavanje travanj"ima nas vise, pa možeš i tamo pisati ako ce rmti biti lakse ;)

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: jeli moguće
12.4.2017 11:15:14   
mrvica123
Ni danas nista od M...hm

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: jeli moguće
13.4.2017 8:11:20   
mrvica123
Et vec tru dana kasni 😵😶

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: jeli moguće
13.4.2017 9:25:55   
tišina
user posted image user posted image

ja bih se trudillaaaa pričekati još koji dan do testića :) (nezz kako bih izdržala)

sretnoooo!!!!

(Odgovor članu mrvica123)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: jeli moguće
13.4.2017 10:32:53   
mrvica123
Ako ne dođe do subote M, radim test na Uskrs! Možda bude Uskršnji poklon🎁😄

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 122
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!