|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Incest???!!!
27.5.2010 14:20:51   
FIONA
diže se prašina oko nečeg kaj je među nama od kad postojimo...ja osobno sam upoznala djevojku čiji roditelji su brat i sestra i nisu se vjenčali radi ljubavi nego radi zemlje da se ne rascjepa več ostane u obitelji!!...(otog Pag, mjesto Metanja..djevojka se zvala i ne znam jel još živa Ivanka)...osobno vidjela i svjedočila njezinoj muci...po mom mišljenju to je za svaku osudu a ne da se ukida...s druge strane...ne dozvoli se dvojici muškaraca seks ali bratu i sestri da.....jedino tko nema zdravu pamet smo mi kaj zbog EU na osobnoj pristajemo na takve zakone koje naši maloumni političari usklađuju s još večim majmunima u Europi...

Incest nažalost ikad neče bit iskorjenjen ali da se znaju norme i pravila ponašanja u društvi to treba...a po meni to je zabrana incesta!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Incest???!!!
27.5.2010 15:37:14   
Točkica28
IZVORNA PORUKA: FIONA

diže se prašina oko nečeg kaj je među nama od kad postojimo...ja osobno sam upoznala djevojku čiji roditelji su brat i sestra i nisu se vjenčali radi ljubavi nego radi zemlje da se ne rascjepa več ostane u obitelji!!...(otog Pag, mjesto Metanja..djevojka se zvala i ne znam jel još živa Ivanka)...osobno vidjela i svjedočila njezinoj muci...po mom mišljenju to je za svaku osudu a ne da se ukida...s druge strane...ne dozvoli se dvojici muškaraca seks ali bratu i sestri da.....jedino tko nema zdravu pamet smo mi kaj zbog EU na osobnoj pristajemo na takve zakone koje naši maloumni političari usklađuju s još večim majmunima u Europi...

Incest nažalost ikad neče bit iskorjenjen ali da se znaju norme i pravila ponašanja u društvi to treba...a po meni to je zabrana incesta!!!



metajnaaaaaaaaaa
ja sam cijeli zivot tamooo


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Incest???!!!
27.5.2010 15:46:59   
osobno
Pa ljudi moji, o čemu mi pričamo?! Da je to normalno i imalo zdravo, ne bi bilo toliko bolesti u dice rođene u takvim zajednicama, jer osim šta je gadljivo, po mom mišljenju je malo bolesno. Radije bi "odobrila" (ovo sam stavila pod navodnike da ne bi ispalo ka da nekom triba moje dopuštenjeuser posted image ) homoseksualnu zajednicu, ili ako baš hoćete i brak, nego nešto takvo...
Pa di je tu logika?! Naveli su primjer brata i sestre, a sutra će bit u redu majka i sin, otac i kćer?!!! Jer ako su punoljetni, mogu?!!! Strašno mi je iti pomisliti takvo što, u bližoj okolini imam primjer di su se vinčali rođaci u drugom kolinu pa dobili ne jedno, nego dvoje teško mentalno retardirane dice. I baš je jedan od te dvojice dječaka lani na plaži odgriza komad ruke nekom malenom od dvi godine jer se tušira ispod tuša za koji je mali smatra da je njegov.
Pa ako takvo nešto zaživi, ne gine nam propast...user posted image
A oni koji iti razmišljaju o tome da se to odobri, dok u drugu ruku s prezirom okriću glavu od homoseksualaca, nek se srame jer su licemjeri.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Incest???!!!
27.5.2010 16:45:52   
Bebys
boze smiluj se..user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!