|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Implantacijsko krvarenje?
23.2.2018 10:24:40   
Josipaa1409
Može biti implantacijsko, ali pričekaj još koji dan. Dali radite na bebi ili?

(Odgovor članu Blucka)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Implantacijsko krvarenje?
23.2.2018 21:01:05   
Blucka
Pa eto ne pazimo se..ali mislim ipak da nisam trudna danas sam opet prokrvarila, malo vise nego prije 4 dana s tim da ovog puta nije bilo smedeg iscjedka..vec samo krv.ali mi se ne cini kao prava menga jer je brzo prestalo..
Jako sam zabrinuta sto je ovoo?? U utorak sam kod gin.ako ne dobijem pravu

(Odgovor članu Josipaa1409)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Implantacijsko krvarenje?
25.6.2018 8:46:39   
malena25
Pozdrav! Nova sam ovdje i evo čitam po forumu da vidim dali netko ima istih problema pa sam se odlučila da jednostavno pitam; ko pita taj ne skita 😀 rodila sam prošle godine i prva menstruacija mi je bila 12.1 i trajala je 8 dana. Pa iduća za 33 dana i ponovno je trajala 8 dana kao i svaka do sada. Zadnju sam imala 10.6 pa do 17.6 i tada smo muž i ja imali nezaštićene odnose i 25.6 sam skontala da mi je iscjedak lagano krvav. Trajalo je samo taj dan i to je to. Dali itko zna šta bi moglo biti? Ispričavam se na dužem postu i zahvaljujem unaprijed na odgovoru user posted image

(Odgovor članu Blucka)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Implantacijsko krvarenje?
25.6.2018 12:53:52   
malena25

IZVORNA PORUKA: malena25

Pozdrav! Nova sam ovdje i evo čitam po forumu da vidim dali netko ima istih problema pa sam se odlučila da jednostavno pitam; ko pita taj ne skita 😀 rodila sam prošle godine i prva menstruacija mi je bila 12.1 i trajala je 8 dana. Pa iduća za 33 dana i ponovno je trajala 8 dana kao i svaka do sada. Zadnju sam imala 10.6 pa do 17.6 i tada smo muž i ja imali nezaštićene odnose i 23.6 sam skontala da mi je iscjedak lagano krvav. Trajalo je samo taj dan i to je to. Dali itko zna šta bi moglo biti? Ispričavam se na dužem postu i zahvaljujem unaprijed na odgovoru user posted image


(Odgovor članu malena25)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Implantacijsko krvarenje?
25.6.2018 13:30:33   
hipo
Je li još dojiš? Možda su ti ciklusi nepravilni zbog toga?
Ako ti je zadnja mensgruacija bila 10.06, a iscjedak 25.06 tj danas to je 16 dana. Mozda je to od ovulacije jer neke zene znaju imati malo krvi od ovulacije.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu malena25)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Implantacijsko krvarenje?
2.7.2018 23:45:36   
malena25
Još dojim ali samo navečer, ako traži. Inače mi je ovo prva bolna menstruacija od kad sam rodila i prvi put da krvarim tako na jedan dan a uz to sve me u danu sa vremena na vrijeme probode u dojnjem dijelu trbuha user posted image user posted image a inače redovito idem na preglede a sada kad sam planirala ići ginekolog slobodanuser posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 206
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!