|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: i mi idemo...
14.8.2010 10:57:18   
BUMBI
Mi jučer popodne stigli,kasnije slijedi izvještaj
pozdrav svimauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: i mi idemo...
14.8.2010 11:49:01   
cuba
Jeee vratila se Bumbiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 27
   [Obrisani korisnik]
14.8.2010 13:08:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: i mi idemo...
14.8.2010 13:12:40   
anuska08
Baš sam te se jučer sjetila..nadam se da je bilo lijepo..čekamo reportuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: i mi idemo...
14.8.2010 20:58:05   
BUMBI
E,ovako...
put je bio ok i tamo i nazaduser posted image
Vrijem je bilo odlično svih dana i uživali smo na plaži,samo kao što ste mogle čuti Dino nije htio u moreuser posted image (bojao se valova-da ga ne potopeuser posted image ,a mislim i da se bojao što je tako veliko i ne vidi kraj).Uglavnom ušao je do gležnja i to bi bilo touser posted image .Pokušvali smo,ali bezuspješno,2 puta sam ga ja odnjela u more,ali je to bilo urlikanje da je sve orilo.Na plaži je bila kao neka mala uvalica u koju su valovi unosili more i on se tamo kupao i igrao,tamo je sve bilo ok,legao je i kao plivao i uživaouser posted image .Naravno našao si je i par prijatelja,a s kumićem koji je bio s nama baš i nije nešta bio,ali nema veze...kumić je htio u vodu i plivao je,ali ovaj se nije dao..
Da bi 2 dana prije polaska sam tražio plivise i mali čamac da ide s prijateljima u more vozitiuser posted image user posted image ,ali nije bilo baš duboko,do kupaćihuser posted image user posted image user posted image ..ali je bilo i baš sam bila sretna,čak i je i sjeo i tako se igrao.
E,da skoro zaboravila da nam je prvi dan dolaska i skoro cijeli drugi bilo jako teško,plakao je da hoće ići kući spavati,da neće u taj krevet,ali na sreću brzo je i to prošlo,i jako je slabo jeo prvih dana..


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: i mi idemo...
14.8.2010 21:02:14   
leilany
bumbiiiii pa ti si se vratila....
jeeeeeeeeeej.....ma bitno da ste se odmorili i da ste svi uzivaliuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: i mi idemo...
14.8.2010 22:07:35   
cuba
Znači dobro ste se zabavili, iskupali i odmoriliuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image  i za D koji se odvažio u more, dogodine će to biti plivač i pouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: i mi idemo...
14.8.2010 22:09:56   
tiha
bumbi bas smo te se cvrci i ja danas sjetileuser posted image priznajem nismo te ogovaraleuser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 33
   [Obrisani korisnik]
14.8.2010 22:20:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: i mi idemo...
14.8.2010 22:26:41   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: i mi idemo...
14.8.2010 22:28:54   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: i mi idemo...
14.8.2010 22:31:10   
BUMBI
IZVORNA PORUKA: tiha

bumbi bas smo te se cvrci i ja danas sjetileuser posted image priznajem nismo te ogovaraleuser posted image



tiha,ništa ne priznajuser posted image


Ma nemoj..a di se vas dvje skitate ili šta većuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: i mi idemo...
15.8.2010 9:16:37   
BUMBI
Samo da nadodam u vezi kupanja..jučer bili kod mojih i oni imaju bazen promjera 3 m i dubine negdje 50 cm i frajer nije izlazio,čak nije htio ni šlauh ni plivice...ronio je ,cirkusirao i uživaouser posted image user posted image user posted image
Eto ko bi rekao,u bazen hoće,a more ne


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: i mi idemo...
15.8.2010 9:21:38   
livona
IZVORNA PORUKA: BUMBI

Samo da nadodam u vezi kupanja..jučer bili kod mojih i oni imaju bazen promjera 3 m i dubine negdje 50 cm i frajer nije izlazio,čak nije htio ni šlauh ni plivice...ronio je ,cirkusirao i uživaouser posted image user posted image user posted image
Eto ko bi rekao,u bazen hoće,a more ne



Moram komentirati ako mogu, sjecam se kad sam bila mala iako sam rodjena na moru nisam tila u njega ulaziti zbog boje (sjecam se da su mi boje naseg mora utjerivale nekakav strah) a u bazenima bi plivala ko velika..... jer ona svijetlo plava boja mi je tako pasala (imala sam kontrolu jer sam sve vidila, sto u moru ne vidim)  ako me razumijes ....user posted image


_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: i mi idemo...
15.8.2010 14:08:54   
anuska08
Ma nema veze.Kod djece se to mjenja. Možda već sljedeće ljeto neće htjeti izaći iz mora dok ne poplavi! Glavno da ste se vi nama odmorili i nauživali!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu livona)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: i mi idemo...
22.12.2014 13:21:30   
just smile
Drage mame,
ne znam gdje da pišem pa odlučih na ovoj temi da se javim. :) Ja sam mama iz Sarajeva. :) Za vikend dolazimo u Split s curicom od 19 mj. Ostahjemo tri dana. Ako mi neka mama može pomoći šta obavezno da vidimo u Splitu pošto ne ostajemo dugo. Gdje je najbolje ručati a da nije nešto baš skupo? Također, čula sam da City Centar ima mikrovalnu isl. gdje ću joj moći pogrijati ručak isl. Ima li neko da mi potvrdi? Na kojem je katu to? Inače, bićemo smješteni u hotelu Fanat koji je malo udaljen od centra ali ćemo autom pa ok bude...

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: i mi idemo...
22.12.2014 15:14:08   
cuba
Just smile, centar grada vam je sada apsolutni hit za posjetiti s obzirom na Advent i Božićni ugođaj. Dakle, Pjaca, voćni trg i sama su riva su puna ljudi, djece, dj svira svaku večer (ne techno već domaće pjesme da ne bude zabuneuser posted image ),bircevi su puni ljudi tako da vam tamo neće biti sigurno dosadno. Imam i ja jednog mališana od 20mj i svako popodne/predvečer smo tamo i baš se nauživa. Peristil, katedrala sv.Duje, isto u samom centru grada.
Lunapark je također stigao prošli tjedan pa možete i tamo, ima i za malu djecu, to vam je na starom Hajdukovom igralištu, par minuta hoda od samog centra, možete pitati za put, svi će znati gdje je to.
Od restorana koji su u centru a da su povoljni je Fife na Matejušci (pokraj rive), ima velik izbor domaćih jela i dosta niske cijene.
Pretpostavljam da mikrovalnu ima svaki restoran a u Citya bi to bio Lapad koji je u prizemlju.
Nadam se da sam pomogla, ako te još šta zanima samo pitaj.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu just smile)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: i mi idemo...
26.6.2019 7:15:54   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!