|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Humanitarne akcije
20.8.2008 14:17:13   
Renata RR
Drage korisnice i korisnici,

ako znate neku obitelj ili instituciju  kojima je potrebna pomoć, pokrenite humanitarne akcije. Ako imate neke stvari za pokloniti, ponudite ih na ovom forumu. Sadržaj ovog foruma oblikujete sami.

Pozdrav svima!user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 20.8.2008 14:18:21 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Humanitarne akcije
20.8.2008 14:19:41   
koka
user posted image user posted image user posted image Renata svaka čast.

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Humanitarne akcije
21.8.2008 11:25:04   
Candy
Bravo Renata,odlična ideja user posted image !
Sigurno ima jako puno ljudi kojima je potrebna bilo kakva pomoć i svakako podržavam takvu gestu...user posted image
Meni se toliko puta dogodilo da ne znam kud ću sa stvarima koja više ne koristimo ali uvijek su došle u prave ruke,onima kojima je to potrebno...
Ako se sjetim nekoga ili nečega,svakako ću se javiti na ovaj forum...Bravo!

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Humanitarne akcije
22.8.2008 12:29:12   
tonkica
Stvarno je lijepo znati za ovu mogućnost! I ja ću se svakako javiti ako mi nešto od toga padne na pamet.
BRAVO za Renatu!

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Humanitarne akcije
20.10.2009 16:38:40   
azrijela
Drage moje do nedavno sam ja drugima pomagala a  nebi  nikad rekla da ču i ja doči u situaciju da i ja od rugih tražim pomoč..Doduše ja nikad nisam radila al suprug mi je ostao bez posla  ..Imamo petero djece..pa ovim putem molim nekog tko ima robice za najmlađeg mog princa koji ima 18 mjeseci...Želim vam sve najbolje i da nikad ne dođete u situaciju u kojoj se ja nalazim...

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Humanitarne akcije
20.10.2009 16:41:59   
tikica_69
Otvori zasebnu temu sa npr; naslovom Trebam robicu za 18. mj decka, biti ce preglednije.Sigurno ce se javiti mamice koje ce ti vrlo rado pomoci. Sretno!

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu azrijela)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Humanitarne akcije
26.2.2010 11:40:44   
tikica_69
Molim korisnice i korisnike foruma da mi ovdje ubuduce jave sto od tema na ovom PDF-u mogu zakljucati jer je razmjena poklonjenih stvari obavljena.
Hvala!


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Humanitarne akcije
26.2.2010 11:42:52   
pepeljuga
mozes moju zakljucat,poklanjam robicu za djecaka

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Humanitarne akcije
28.2.2010 18:21:43   
keka25
mozeš zakljucati moju temu poklanjam!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Humanitarne akcije
9.3.2010 14:20:07   
Bubu
I moju za autosjedalicu :)

(Odgovor članu keka25)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Humanitarne akcije
8.4.2010 16:11:47   
mama mery
mozes moju zakljucati 

_____________________________




(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Humanitarne akcije
8.4.2010 20:11:49   
PATRISA
Mozes i moju zakljucat da trebam robicu za decka od 19 mj i curicu od 4,5 god,hvala

_____________________________

selvija 1990
dorotea 1997
sara antonija 2006
tino 2008

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Humanitarne akcije
17.4.2010 18:42:51   
adryosijek
bravo za ovu temu ima ljudi kojima zaista treba pomoci ali ovo sto su radile valentin i mama i patrisa je bezobrazluk to smo odma skuzili takvima ljudima netreba pomoc jel nemaju obraza ..svaka cast zvonki i ostali da ste skuzili o cemu se radi i zasto je nazalost izbila svada na humanitarnosti .. zalosno ali istinito.. izvlace novce od ljudi koji i za sebe nemaju ..uglavnom bravo za moderatore ringe raje najboljeg portalauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu PATRISA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Humanitarne akcije
17.4.2010 18:50:55   
CallamityJane
adry a sta su radile patrisa i valentinmama? ja pojma nemamuser posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Humanitarne akcije
17.4.2010 18:54:03   
danery
call piše nešto na rr na fb...najbolje tamo pročitaj...

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Humanitarne akcije
17.4.2010 18:55:43   
CallamityJane
hmmm daj mi link ako ti nije tesko jer nisam ja na raji na fb user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Humanitarne akcije
17.4.2010 18:58:10   
danery
imaš skraćeno tu na forumu,patrisina tema,1.odozgora,post od zvonki,negdje pri samom kraju stranice...


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Humanitarne akcije
17.4.2010 19:01:12   
CallamityJane
hvala user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Humanitarne akcije
3.12.2012 16:25:46   
Nurse20
hmmm ovo predbožićno vrijeme je nekako vrijeme pomaganja, darivanje, stoga Vas sve molim za pomoć!

drage moji imam jednu curu trudna je, treba rodit u krajem drugog mjeseca i lošijeg je socijalnog statusa i ja joj već duže vrijeme pomažem...

znam da će sad padat komentari tipa kaj joj je to trebalo i bla bla bla al eto šta je tu je pustimo osuđivanje već ako tko ima za poklonit robicu za dečkića puno bi joj to značilo!

ostalu opremu smo nekako prikupili nešto su kupili, nešto dobili od dobrih ljudi potrebna ima je još samo robica pa ako tko želi pomoći nek se javi!

ja bi mogla podić robicu u Gradu ZG i Krapinsko-zagorskoj županiji jer smo inače iz Zagorja, udaljenija mjesta i meni predstavljaju financijski problem pa ako neko na tom području ima nešto nek se javi jer priznajte pomagati je lijepo!

HVALA SVIMA!!

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Humanitarne akcije
24.4.2014 23:13:02   
MaliZmaj
Humanitarna udruga Mali zmaj ima novu humanitranu akciju

http://www.malizmaj.hr/obitelj-15/

"Obitelj 15

Ovu akciju pokrećemo za obitelj s troje djece, suočenu s teškim financijskim problemima. Obitelj jedva preživljava od 2012., kada su oba roditelja, kao tehnološki višak, ostala bez posla. Žive u trošnoj kući, bez pitke vode. Iako svaki mjesec naručuju vodu iz cisterne, ona nije pogodna za piće pa su je prisiljeni kupovati iako često ni za to nemaju mogućnosti. Struja će im uskoro biti isključena zbog duga, dok su im računi blokirani ovrhama. S obzirom da su podstanari, a stanarinu nisu u mogućnosti plaćati, uskoro bi doslovno mogli ostati bez krova nad glavom. No, unatoč svim preprekama, oba djeteta koja pohađaju osnovnu školu odlični su učenici. Ističu se rezultatima te sudjeluju na lokalnim i županijskim natjecanjima. Željeli bismo im, makar na jedan trenutak, odagnati teret neizvjesnosti i brige o elementarnim potrebama, sasvim neprimjerene njihovoj dobi i omogućiti da se pored svojih vršnjaka osjećaju ravnopravno. To, nažalost, nismo u mogućnosti bez Vaše pomoći pa Vas ovim putem pozivamo da se dobrovoljnim prilogom uključite u akciju i da zajedno osiguramo ovoj obitelji minimalne uvjete za pristojan život.



financijsku donaciju za ovu obitelj možete uplatiti na:
Mali zmaj
Gjure Szaba 5, 10 000 Zagreb
žiro račun: HR582484008 1105567475 (Raiffeisen bank)
pod šifrom: “donacija-obitelj 15”
"

(Odgovor članu Nurse20)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Humanitarne akcije
25.4.2014 0:02:58   
anaxx
Ponovo s nama Mali Zmaj ! Bravo za akciju, nešto cemo sigurno uplatiti.

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Humanitarne akcije
26.4.2014 10:58:58   
MaliZmaj

IZVORNA PORUKA: anaxx

Ponovo s nama Mali Zmaj ! Bravo za akciju, nešto cemo sigurno uplatiti.


hvala :)

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Humanitarne akcije
21.6.2022 4:32:46   
heling
these days, her daughter isn't always yet 5 years vintage, and her diary has a chain of "firsts".
how much money does a sponsor give

(Odgovor članu MaliZmaj)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Humanitarne akcije
22.2.2024 15:24:24   
fethiye
fethiye activities appeal to all kinds of people and allow you to have fun moments during your holiday in Turkey.

(Odgovor članu heling)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!