|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.1.2016 9:30:35   
nymeria
Jutro...

Evo kao da me neka mucnina pocela lovit od jutros.. a neznam.. naravno tu je ono stalno/povremeno pikanje i rastezanje dolje i malo cesce piskim i umor... danas sam si fino do 9 odspavala i sad moram malo kuhinju uredit i ves... nis nisam stigla prek tjedna..

I imam jedno pitanje.. doktor je juce rekao mirovanje i pitala sam ga dal to znaci da ne radim pa sam zato i otvorila bolovanje..

Eh onda moj muz koji zeli tocnu definiciju mirovanja sad mene pila sta to tocno znaci..
I ja mu kazem da to znaci bez stresa i naprezanja i teskih poslova a da smijem lagano po kuci ako se dobro osjecam...
Nadam se da sam shvatila bit mirovanja...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.1.2016 15:38:39   
hipo

IZVORNA PORUKA: Jupiter

Hej Tajci welcome!
Isti slucaj je bio i kod mene. Crta nakon 2 dana nije bila tamnija a sve je ispalo ok. So, dont worry!!
I plod,tj srce se vidjelo na 6+3 a na tocno 6 ga nije bilo, samo gest + zumanjc vr. Sad samo polako i strpljenja 😎😊

Tajci cestitam, jako mi je drago!


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
30.1.2016 16:52:13   
Tajci66
Hvala Hipo user posted image . I ja tebi jos jednom cestitam na maloj slatkici user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
31.1.2016 22:05:34   
noemaa
nymeria, tajci, dobrodošle k nama i neka vam sve bude kako treba do samog poroda - a i nakon njega. user posted image user posted image

nymeria
, nek ti doktor zaista objasni što to znači. misli li samo na lagano nenaprezanje (kao i većina trudnica), ili je ipak potreban dodatan oprez u tvom slučaju, više sjedenja, ležanja itd.... jer kad bolje razmisliš na tako ranom pregledu nije baš preuobičajeno da ginekolozi kažu: e, sad mirujte! (ili se varam, cure?)

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
10.2.2016 9:11:53   
noemaa
trudnice, mamice, gdje ste?

kako su bebice, lidac, hipo? u kojoj su fazi?

trudnice, kako su vaše loptice? ima li kakvih lijepih novosti?



_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
10.2.2016 9:37:00   
lidac0605
Ojla,Noemuška user posted image

Eto mi napredujemo,jučer bili na prvoj kontroli,dobio je 1650 od one najniže kilaže na koju je pao zbog žutice i naraso je 3,5 cm user posted image ,tak da smo sad na 4460 gr i 53,5 cm...eto ga upravo vozam sim tam u kolicima,drijema,počeo je imat budne faze i onda se razgledava,voli slušat glasove,šuškanje i zveckanje zvečki,počeo ga je zanimat mobil...i tak svaki dan nekaj novo user posted image ...a danas je mama konačno dobila svoj prvi sramežljivi osmijeh user posted image pa sam se rastopilaaaa...

Kak si ti,kak bušica napreduje?

Snjegulja,Danery di ste vi i vaše škembuljice,još malo i bebuške su tu user posted image

Jel vam teško curke?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
10.2.2016 9:56:56   
danery
oho,lidac,pa napreduje frajer super user posted image user posted image samo tako user posted image

moja pupa je još ispred mene user posted image ,sad se malo proširila,pa može pod mini terasu proći user posted image
dobro je,nisam još kao upijač za tintu,ako bi se i izvrnula,lako bi se digla....bar mislim user posted image
bila na kontroli,sve super,čak i željezo poraslo samo od sebe user posted image a ja mislila da će biti u podrumu...
morala sam jedino skinuti prstenje jer me malo žulja,nisam navikla da mi smeta,inače mi pomalo i pleše na rukama,pa....dok mogu skinut pez pajsera i litre ulja,bolje mir user posted image

ok mi je zasad sve,samo povremeno kad me uhvati umor kao medo brundam na sve i svakoga....

evo i kiša počela user posted image a jučer je bilo tako lijepooooo user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
10.2.2016 10:34:51   
lidac0605
Joooj,skini prstenje,da...ja sam jedva izvukla vjenčani prsten pred porod user posted image i to sam morala prvo odležat par sati da mi malo splasnu ti čevapi na rukama i onda sam sa sapunicom vukla user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 10.2.2016 10:35:26 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
10.2.2016 10:36:49   
hipo
Ej, evo mi danas navrsili 14 tjedana. Di je to proletilo ne znam.
Jedan zub je vani, drugi se prijeti.
Brbljava je, zadnje dvije noci me pocastila s duzim smjenama spavanjauser posted image
Sad je duga 63 cm, kile se vrte od 5,8-6,1 kg, ovisi kad ju vagnem i je li se istovarila u sirotu pelenu. Nemam pravu vagu za nju nego obicnu digitalnu za nas pa se vazemo bez i s njom pa to nije najpreciznije.
Vise se ne ljuti kad joj nataknem kapu pa su izlasci postali milina, cak ni dudu ne treba.
Ruke su u ustima, divi se svojim stopalima, nekad ih pokusa dograbit. Voli sjedit u ćošetu od kauča i da ju tata nosa.
Jucer je napokon prihvatlia Sling jeee. U to mi ju je lakse utrpat nego u Ergo.
Hvata me depra kad vidim prognozu. Aaaa poludim na kišu.



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
10.2.2016 10:54:22   
lidac0605
Oooo,eto i Hipo user posted image

user posted image za Hipicu,napredna ženskica u svim pogledima user posted image ...drago mi je da uživate zajedno user posted image
Ja se sad taman nabrusila na šetnju,kad eto kišurine user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
10.2.2016 19:24:20   
noemaa
lidac i hipo, pa već su vam tako velika ta vaša dječica! user posted image Ja ono si mislim, lidacin će imati max. 4000g, hipina 5000 g. user posted image kako vrijeme ide, ha? a kao da smo jučer bile na odbrojavanju ... user posted image
i već muški osmijeh, a i zub kod malene! pa kud brže?!?user posted image

meni buša raste, prava sam uočljiva user posted image user posted image maleni rita ko blesav, bit će aktivan ko i ovaj koji mi trenutno sjedi na kauču i papa. user posted image još tri mjeseca i eto nas u četvero! kako to brzo prolazi!!!

evo, taman mi govori malecki da bi volio imati dugu kosu kao ove barbi lutke koje je sad vidio na telki. user posted image ha dobro, budemo mu ispunili želju, ionako mu je i sad ko curici do uha sva. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
10.2.2016 22:06:33   
Jupiter
Ma ja vas sve redom citam ❤
Na zimskim user posted image cekam kad ce nova beba, pratim kako vec rodjene naocigled rastu pa se i ja pitam...kud nestade to vrijeme?!
Na proljetnim pratim recepte user posted image , zenske imaju volje i ideje, super ste!
Ja sam sretna jer mi se napokon popunio trbuh, pa kad legnem na bok ne prelije se ko prijeuser posted image . Sad je pravi i mrva se javi nakon svakog jela user posted image
16tog slijedi anomaly scan pa se nadam usput saznat i spol..jako smo znatizeljni user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
11.2.2016 6:45:24   
Snjeguljica_83
Hej, drage.....

Rastu te vaše bebe!user posted image A počeli i zubi rastiiiii!user posted image user posted image Hipo, joj kad te bude gricnula po prvi put dok je budeš dojila!user posted image Odmah joj stani na kraj jer će te nastaviti grickati...user posted image

Maleni se javlja, aktivan je i dok sam u pokretu i dok sjedim, a prije sam ga osjetila samo dok ležim. user posted image

Lidac
, ne podsjećaj me na to koliko još vremena imam do kraja! Kad razmišljam o tome, počnem teško disati i hvata me paranoja...user posted image Zato si u mojoj glavi to odgađam koliko mogu.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
11.2.2016 8:07:29   
noemaa
Snjeguljice, znači li ti to da ti se čini da imaš puuuno ili malo do kraja? Jer meni se čini da će mi prebrzo proći trudnoća, a baš mi je fino uživati doma u neradu (mislim, od posla).

Jupiter, i ti već u 20.-om tt! Ajmeee! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
11.2.2016 9:35:10   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: noemaa

Snjeguljice, znači li ti to da ti se čini da imaš puuuno ili malo do kraja? Jer meni se čini da će mi prebrzo proći trudnoća, a baš mi je fino uživati doma u neradu (mislim, od posla).




Cini mi se jedno i drugo..... S jedne strane ima dosta, al to moje misli lako produze...pa skrate.... Mislim da je puno pa malo....
Ja bih sto duze bila trudna, toliko sam to cekala i sad zelim uzivati u trbuhu.....
Evo, sad sam u fazi da do poroda ima jis puuuuuno......user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
11.2.2016 9:38:42   
lidac0605
Jutro drage moje mamice i trudnice user posted image

Snjeguljo,ti si ko ja...ja sam ovaj put 2 tjedna prije poroda došla sebi,ono tipa "Isuse,pa ja moram rodit"user posted image user posted image

Jupiter,a i ti si već na pola puta,pa kud prijeuser posted image ...jako mi brzo idu vaše trudnoće...
Za čas ćemo tu razglabat o bebicama user posted image

Čitala sam na proljetnima kak ste klincima objasnile kak je beba došla u trbuh i kak ide van,pa sam se baš nasmijala user posted image ...pogotovo Noeminom "otvaranju kolko bebi bude trebalo" user posted image ...zakon ste mi user posted image
Moj L nije ni pital kak se beba našla u trbuhu,nego je reko da je mama bebu pojela i to je za njega bila gotova priča user posted image ...kasnije je pital samo kud bu beba izašla(on je mislio da na pupak user posted image ),pa sam mu fino rekla da iz pice jer kuži već spolove i to i dalje nije pital user posted image ehhh,klinci su za krepat user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
23.2.2016 11:56:50   
noemaa
vidiš, lidac, ipak je i tvoj isšitao kaj ga zanima. user posted image
moj se jako namjerio na cice i u zadnje vrijeme ih ljubi stalno i, znam ja, namješta si pozu za cicanje, ali mu je bed jer mu stalno govorim da je to neobično, malo čudno mlijeko za dečke, da ga vole samo bebe, pa se ne odvažava skroz... user posted image

kako si, lidac? kako bebač? šetate li? u kojoj je fazi? počeo hvatati predmete, smijati se itd.? malo sam zaboravila kako sve to ide... user posted image kako ti spava noću, danju?

hipo, a tvoja? sva lidacina pitanja postavljam i tebi. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
23.2.2016 15:05:23   
lidac0605
Hej,Noemuška user posted image

Bebač je dobro,hvala Bogu,raste ko gljivica user posted image ,ima mjesec i pol,u trenucima kad nije jako gladan(a to je rijetko user posted image ) se smijulji,zasad samo meni i na moj glas,al prati sve te ljude koji se motaju oko njega user posted image ,obožava zavjesu u sobi jer se presijava i sliku koju mi je sister naslikala,koja mi visi u blagavaoni,u nju bi mogao piljit stalno(umjetnička duša user posted image )..sad je krenuo proučavat igračke user posted image ...inače je mali zahebant,stalno se po danu mora nosat,non stop mi je na rukama,niš ne stignem,samo se s njim moram bavit...ak nejdemo van,mora na rukama i spavat...po noći bez beda spava u krevetu,u onom jastuku za dojenje,al po danu nema šanse...čak sam mislila da je možda stvar u tom jastuku,pa ga stavila po danu spavat u njega,kad ono šipak,za 2 min je bil budan user posted image ...



< Poruku je uredio lidac0605 -- 23.2.2016 15:07:09 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
23.2.2016 21:30:40   
hipo
Noema, mala je pocela pokazivat svoj zeznuti karakter. Navecer je uvedes u spavacu vristi, udjes u dnevni boravak smije se....
Sad joj je zabavno hvatat stvari s obe ruke i odma u usta. Ppcela je nesto kao sramit se, lad vidi druge,nasmije se pa se zabije meni u sise.Ispusta svakakve zvukove, najvise ujutro. Onda je bas slatka.
Stalno se dize ko da bi sjela, voli se nosat.
Danas smo bili van u slingu pa je bila sretna jer ju inacr vozim u kolicima
Odusevila se pekarom. Ko da zna da tamo uzimam cokoladne muffine user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
27.2.2016 20:25:36   
noemaa
Aj, super, klinci vam pocinju ekstra dozivljavati okolinu.user posted image dakle, nista neuobicajeno za nosenje na rukama,to mi je samo znak da nisam bila jedina cija user posted image nije voljela vodoravan polozaj.user posted image

Di su tajci i nymeria?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 445
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!