|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Grudnjak za dojenje
13.2.2015 19:13:54   
hehehe
Molim za pomoc, di kupit grudnjak za dojenje vecih velicina, znaci od F na dalje, a da nije bas preskup? Hvala!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Grudnjak za dojenje
16.2.2015 9:34:30   
keyt
u Muelleru, jednostavni, pamučni, udobni, imaju većih brojeva koštaju najviše 70-ak kuna.

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Grudnjak za dojenje
16.2.2015 9:37:00   
keyt
Sad sam tek vidjela da ti trebaju dosta veliki, ne znam je li imaju tako velike, no znam da su dosta komotni, npr. ja nosim košaricu D, a u njihovom D sam plivala i komotno sam mogla stati u C

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Grudnjak za dojenje
17.2.2015 23:07:50   
hehehe
Ma da, trebala bi vidit i probat, makar sumnjam jer si i inace tesko nadjem grudnjak user posted image
Hvala!

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Grudnjak za dojenje
19.2.2015 13:11:58   
Sunshine28
H&M, imaju velike, a i prenost u odnosu na Muller jer sto ih tamo mozes isprobati.....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Grudnjak za dojenje
23.2.2015 10:44:09   
monstrum
Ja sam imala Liscin i bio je super udoban, a platila sam ga 119,00 kn..
Ali iskreno nisam ga baš nosila...user posted image

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!