|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
2.12.2014 13:23:51   
Ela28
H&M,C&A,Mana,Dević,Nkd nedavno je baš u Nkd-a bilo popust od 50% na dječju odjeću svašta sam nakupovala user posted image tu i tamo preko tesca,lamaloi...

< Poruku je uredio Ela28 -- 2.12.2014 13:24:09 >

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
3.12.2014 6:29:09   
monstrum
Ja jako volim i Zaru..ali tamo kupujem kad je sniženje user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
3.12.2014 12:54:25   
mishica2
C&A, H&M, Lidl (ima uglavnom odlične majice i bodije, no obično kupim broj manji nego što trenutno nosi jer mi se roba čini veća od prosjeka, a hlačice im nekad znaju biti preširoke u struku, odn. kad u struku budu dobre, onda su knap dužine). Dobri du mi i NKD, MTČ ( u Rosesu smo našli par super stvari prije ljeta na sniženju) i Dević, samo šro nema velik izbor.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
3.12.2014 15:41:53   
monstrum

IZVORNA PORUKA: mishica2

C&A, H&M, Lidl (ima uglavnom odlične majice i bodije, no obično kupim broj manji nego što trenutno nosi jer mi se roba čini veća od prosjeka, a hlačice im nekad znaju biti preširoke u struku, odn. kad u struku budu dobre, onda su knap dužine). Dobri du mi i NKD, MTČ ( u Rosesu smo našli par super stvari prije ljeta na sniženju) i Dević, samo šro nema velik izbor.



Hehe...i ja tako svojoj curki kupila prije par mjeseci dva bodića u Lidlu, bili su mi preslatki..i uzela njen broj, ali kako stvar stoje nosit će ih nagodinu user posted image

(Odgovor članu mishica2)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
3.12.2014 16:45:48   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum

Ja jako volim i Zaru..ali tamo kupujem kad je sniženje user posted image


I ja sad je nedavno bilo majica za dječicu po 44 kn pa sam uzela dečkima za rođendan po 2 user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
3.12.2014 16:47:07   
Ela28

IZVORNA PORUKA: mishica2

C&A, H&M, Lidl (ima uglavnom odlične majice i bodije, no obično kupim broj manji nego što trenutno nosi jer mi se roba čini veća od prosjeka, a hlačice im nekad znaju biti preširoke u struku, odn. kad u struku budu dobre, onda su knap dužine). Dobri du mi i NKD, MTČ ( u Rosesu smo našli par super stvari prije ljeta na sniženju) i Dević, samo šro nema velik izbor.



Da zaboravila sam Lidl imamo svašta od njih i vreće za spavanje,bodići su super i trenirke ali nikako ne valjaju majice bar za dečke jako su kratke user posted image

(Odgovor članu mishica2)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
3.12.2014 16:56:36   
vandax
Ja u Lidlu najviše. Imaju super kvalitetnu robu i jako je jeftino. Tamo kupujem i za sebe i jako sam zadovoljna.

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
3.12.2014 22:24:02   
sorina
Prije smo najviše uzimali u TESCU (Mađarska) Često se zna naći roba na sniženjima,a sad u zadnje vrijeme najčešče Lidl (super su mi njihove majice) i H&M. user posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
4.12.2014 0:31:28   
FIGICA FIFINANKICA
Ja sam na otoku,kod nas nema izbora samo Lidli i Mana

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
4.12.2014 2:56:19   
kisica
Ja u Lidlu najviše.user posted image

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
4.12.2014 11:29:39   
Ela28

IZVORNA PORUKA: sorina

Prije smo najviše uzimali u TESCU (Mađarska) Često se zna naći roba na sniženjima,a sad u zadnje vrijeme najčešče Lidl (super su mi njihove majice) i H&M. user posted image


I mi tu i tamo preko Tesca kada se skupi dovoljno nas za grupnu narudžbu stvarno imaju super akcije user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
4.12.2014 16:13:22   
sorina
Nisam nikad uzimala tako preko grupne narudžbe (da budem iskrena prvi put sam tu na forumu pročitala o tomeuser posted image ),ali nama je Mađa blizu,pa znamo se zaletjeti vikendom. Zadnji put sam L kupila majice po 290FT (to je oko 8kn),a D sam set od 5 bodija plaćala oko 40kn (1690FT)- bila neka sezonska rasprodaja pa smo baš dobro naletjeliuser posted image . a njihova mi je roba super kvalitetna i nakon iskuhavanja i sušenja u sušilici ne mjenja oblik ni boju.

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
22.12.2014 9:20:52   
mishica2
I Kaufland povremeno ima djecju robicu - štramplice, bodije i sl. dosta povoljno, samo nam tada baš nisu trebali, pa jel netko zna tko je kod njih kupovao kakva im je kvaliteta?

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
22.12.2014 11:44:13   
Tia00000
Uglavnom kupujem u specijaliziranim dućanima za djecu, bebače

(Odgovor članu mishica2)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
16.5.2015 7:58:47   
Mama7
Ja sam za svoje dečke kupila odjeću u web shop: www.srnica.si/hr/. Imaju majice njemačkog branda Lamaloli.user posted image

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
16.5.2015 9:25:59   
danery
nkd,kik sad kako je veća.....baš sam jučer nakupovala dosta ljetne robice za malu u kiku user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Mama7)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
22.5.2015 9:40:28   
Kazimira
Ja sam dosta klincima naručivala preko grupnih naruđbi i jako sam zadovoljna.....zadnje sam uzela Lamaloli 6 majci i piđama za 270 kn (u tome je i poštarina i Tisak). A da ne govorim koliko je sin bio oduševljen user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
3.5.2016 13:41:13   
evaevita
Ja svojima najčešće kupujem u H&M-u ili u C&A, mada znam robu naručiti i preko interneta, obožavam one majice sa natpisima i raznim printevima, nađe se dosta dobrih stvari, a da nisu preskupe.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
22.11.2018 16:25:55   
melancholic
Dječju robu najbolje kupovati u Pepcu. Jako su jeftini, kvalitetna roba, pritupačno svugdje i što je najbolje imaju sve veličine za djecu i velik izbor. Baš gledam katalog od Pepca i imaju ovaj tjedan na akciji velik izbor robe za blagdane. Toplo preporučam

< Poruku je uredio melancholic -- 22.11.2018 16:26:47 >

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Gdje najviše kupujete djeci odjecu?
23.4.2020 12:38:53   
Bebasita
Gdje kupujete sada kada je sve zatvoreno? Večina web shopova s dječjom robicom su mi užas, a moj raste li ga raste sve je prerastao. Uspoređujem cijene odjeće za djecu ovdje i našla sam super stvari ali bih voljela još malo više prijedloga.

(Odgovor članu melancholic)
Neposredna veza do poruke: 95
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!