|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li kupovati kišobran kolica ako imate ...
24.9.2013 17:02:56   
Papalina
mi smo najprije mislili kupiti abc 3u1 al su bila preskupa...pa smo naletili na adaxove kalu trio za 1500kn sto 3u1 pa smo ih uzeli..evo C ima 5mj i 7 dana i već više od mj dana neželi opće bit u kolicima niti u autosjedalici... sestra mi posudila svoja kolica kojima se sportski dio spušta pa sam ju u to stavila, i u njima izdrži svega 5min i počne vrištat... tako da nemislim kupovat nikakva kišobran kolica.. jest da je teška ali nosimo se u mei tai ako moramo negdje na brzinu i to je to...mislim da kad prohoda mogu spremit kolicauser posted image

iako ako se vole vaša djeca vozit msilim da bi bila super ta kišobran kolica ukolik ta 3u1 nisu lagana i to.. neznam, moja sestra je imala 2u1 kolica i poslije je dobila bubu kišobran kolica i stavrno su super bila a koštala su 2ookn...user posted image nemorate kupovat ta kišobran od 700kn nađe se puno jeftinije...a koga briga dal je mclaren il druge pm...user posted image

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu meridien)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: da li kupovati kišobran kolica ako imate ...
28.9.2013 10:52:59   
calpurnia
Iskreno govoreći, ovaj fenomen zvan "kišobran kolica" mi nikada neće biti jasan. Zašto onda uopće kupovati 3u1 kolica??? Ugl, mi smo za kolica dali 5 000 kn (Peg Perego) i nemam jednu jedinu zamjerku. Tonči se obožava vozit, po 2 sata zna sjedit u kolicima bez beda, spava u njima...ma sve! Kolica su lagano sklopiva i stanu u auto (tamo i stoje stalno), imaju zaštitu od sunca....tako da uopće ne vidim smisao tih kišobran kolica. Barem mi, ih sigurno nećemo kupovati.

_____________________________

TONČI <3

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: da li kupovati kišobran kolica ako imate ...
16.12.2013 12:00:55   
zima1995
Mi smo imali i jedna i druga kolica. Prva nismo platili nešto preskupo, manje od 2000 Graco, svjesno nisam htjela uzeti neka preskupa. Prva tri mj nije se uopće htio voziti u kolicima, pa ih je onda naglo zavolio. Kišobran kolica smo dobili od kumova, i ona su nam stvarno super, za ići u grad, za na more, stvarno su nam se pokazala super, lagana, sklopiva, funkcionalna...

(Odgovor članu calpurnia)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: da li kupovati kišobran kolica ako imate ...
17.2.2014 12:17:05   
ringerajka
Mi smo kupili Maclaren xlr kisobran kolica od 0-3 god i preeezadovoljni smo...koristimo ih od rođenja (evo cijelih 14 dana user posted image user posted image ) i ni najmanje mi nije zao sto nisam uzimala 3u1! Ova su prelagana i jedva cekam setnju... trenutno se vozamo samo po kuci user posted image

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: da li kupovati kišobran kolica ako imate ...
2.4.2015 11:00:26   
elvis44n
Ok je kupiti kišobran kolica kasnije, jer jednostavno zauzimaju manje mjesta i praktuičnije je kasnije s njima.
Ugalvno teško je za ispod 100'kn naći nešto kvalitetno, ali ima super modela koji su stvarno čvrsti i kvalitetno izvedeni,
čak bolje od razvikanih brendova evo ovaj Ezzo model je super http://djecjakolica.eu/proizvod/djecja-kisobran-kolica-ezzo/

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!