|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čišćenje stanova-preko agencije ili privatno,...
27.2.2012 9:59:47   
anaxx
Zanima me da li netko zna nekog pouzdanog za čišćenje stana i kakve su cijene?
Znam da postoje agencije, ali da i žene dolaze doma privatno. Koliko je to pouzdano?
Ima netko takvu osobu na području Rjeke?

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Čišćenje stanova-preko agencije ili priva...
27.2.2012 13:17:45   
Bablica
http://www.facebook.com/people/Obrt-Kucanica/100002543319954?sk=info

evo jedan link. Baš sam se čula s jednom poznanicom/prijateljicom i to je njen obrt. Kaže da ima par ženskica koje čiste. Nisam nikad koristila njihove usluge niti znam nekog tko je, ali bili su na Kolektivi nedavno pa valjda su ok. Od ovih privatnih neznam nikoga ... Nadam se da sam bar malo pomogla! user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Čišćenje stanova-preko agencije ili priva...
27.2.2012 14:08:35   
anaxx
Hvala!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Čišćenje stanova-preko agencije ili priva...
28.2.2012 9:41:41   
lilia
Moja šogorica ima ženu koja joj dolazi speglat ali mislim da ne čisti. Barem ne kod nje ali inače sve radi. Inače ta žena je dolazila kod njih nekoliko koje rade sa mojom šogoricom tako da mislim da je ok.
Ako ti treba tako jedna žena mogu pitati.
Za firme koje se bave čišćenjem ne znam.
Jednom su nam došli čistiti dućan nakon preuređenja generalno jedna firma iz Rijeke. Jedva smo ih našli i na kraju smo bili nezadovoljni, naplatili su puno a nisu oprali tendu (jer kao oni to ne rade) a to nam je bilo važno jer mi baš to nismo mogli.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Čišćenje stanova-preko agencije ili priva...
22.1.2015 12:19:12   
LeaRi
Osobno imam iskustvo najma servisa za čišćenje Istarska veza, koji nude profesionalnu uslugu servisa za čišćenje stambenih i poslovnih objekata, svih vrsta namještaja i prostora. Prednost kod najma servis i usluge za čišćenje je osiguranost sa kvalitetno i profesionalno očićenim domom, zbog upotrebe specijaliziranih pomagala i tehnika koje koristi njihovo osoblje. Osobno sam ih angažirala za čišćenje nakon završetka građevinskih radova na kući i napravili su odličan posao.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Čišćenje stanova-preko agencije ili priva...
31.1.2015 18:00:28   
zlata ri
U koliko vam treba agencija za čišćenje na području Rijeke slobodno nas kontaktirajte.
Garantiramo čistoću.Posjetite našu stranicu www.labud-usluge.hr


(Odgovor članu LeaRi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Čišćenje stanova-preko agencije ili priva...
30.4.2018 21:05:45   
ludaja
Ja i dečko smo isproabali novootvorenu agenciju za upravljanje i održavanje nekretnina - Domaćin i mogu reći da smo iznimno zadovoljni. Cijene su im kao i ostalim firmama, za naš apartman od 40-tak kvadrata su naplatili 200kn. Poslali su neku mladu curu, koja je čini se zaposlena kod njih, Nisu naplatili pranje suđa i prozora, jer su tek počeli s radom. Da je vidjela još prašinu na ruškama od kuhinjskih ladica, bilo bi perfektno. Nek im je sa srećom.

(Odgovor članu zlata ri)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!