|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
21.12.2014 9:02:17   
sorina

IZVORNA PORUKA: angellah

Ja sam ih radila prošle godine, fini su i brzo su otišli.

Jel još nekoga prođe volja za jesti kolače nakon što ih napravite?


I ja takouser posted image
I nakon što pravim kolače,a često i nakon kuhanja (što ponekad i nije lošeuser posted image )

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
21.12.2014 14:12:01   
Ela28

IZVORNA PORUKA: sorina


IZVORNA PORUKA: Ela28

Još sam jedan zanimljiv receptić dobila bude za Božić isproban možda ste i čuli za njih također hvaljeni Raspuknuti keksići user posted image


Ja ih pravila prošle godineuser posted image Meni su super dok su svježi,čim malo odstoje budu tvrdi...


Znači ne smijem ih praviti prerano a da ih zatvorim u kutiju ?

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
22.12.2014 10:32:38   
mutilica
Ja sam pravila kresente jer na coolinariki ima bezbroj komentara kako su vauu al' bzvz nista posebno,naprotiv nisu niti prosjecni!!
Kako to mrzim kad je nesto navikano a veze s vezom nema

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
22.12.2014 13:57:58   
Ela28
Napravila ja raspuknute keksiće kaže muž da su mu super meni tako-tako mislim nisu loši ok za mene opet preslatki user posted image . Samo drugi put budem pravila manje kuglice tako da ipak liče na keksiće a ne na kekse malo su mi veći user posted image

U fazi pripreme su rum kuglice user posted image

< Poruku je uredio Ela28 -- 22.12.2014 13:58:29 >

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
22.12.2014 21:38:00   
angellah

IZVORNA PORUKA: sorina

I ja takouser posted image
I nakon što pravim kolače,a često i nakon kuhanja (što ponekad i nije lošeuser posted image )


Haha, dobro je, nisam jedina user posted image
I da, nije loše da mi se ne jede slatko, ionako ga previše trpam u sebe user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
22.12.2014 21:45:26   
monstrum
Upravo završila treće kolačiće danas...napravila paprenjake, oblatne sa smokvama, orasima i grožđicama i rafaelo kuglice..sutra slijedi nastavak user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
22.12.2014 21:53:45   
angellah
Ono što sam ja napravila nije baš ispalo kako sam zamišljala, a muž govori da se ne trudim jer nema tko pojesti user posted image a mene puca nervoza jer stan nije čist, kolači nisu baš nešto, ne hvala me božićni duh nego blagdanska depra... user posted image

< Poruku je uredio angellah -- 22.12.2014 21:54:06 >

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
22.12.2014 22:25:43   
sorina
Ajme kako ste vi sve vrijedne?!user posted image Ja još nisam počelauser posted image Obzirom da ću praviti samo 3 vrste stignem sutra keksiće, a u srijedu krempitu i to je to od mene.user posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
22.12.2014 22:29:40   
sorina

IZVORNA PORUKA: angellah

Ono što sam ja napravila nije baš ispalo kako sam zamišljala, a muž govori da se ne trudim jer nema tko pojesti user posted image a mene puca nervoza jer stan nije čist, kolači nisu baš nešto, ne hvala me božićni duh nego blagdanska depra... user posted image


Bila sam i ja u toj situaciji,ali na kraju sam shvatila da mi se ne vrijedi živcirati. Napravim koliko stignem. user posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
23.12.2014 13:45:07   
Ela28
Upravo završila polu mjesece još navečer ledene kocke i to je to od slastica i previše user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
23.12.2014 13:53:08   
monstrum
Ja do 5 radim, a onda planiram praviti  vanil kiflice i monte...i to će mi biti previše za danas user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
23.12.2014 14:36:36   
angellah
Ja sam danas iznenada napravila kokos kiflice i sad sam rpesterna jer su ispale super a prefine su...user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
28.12.2014 16:12:59   
Ela28
Već mi kolača preko glave razmišljam za novu godinu da ne pravim ništa ili eventualno jedan samo se debljamo user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
28.12.2014 16:19:19   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28

Već mi kolača preko glave razmišljam za novu godinu da ne pravim ništa ili eventualno jedan samo se debljamo user posted image



Joj pričaj mi..rekla sam da za doček pravim 2 vrste i to ono što sam obećala i dosta... samo se debljam, a ne mogu im odoljeti dok su na stolu... kad su u pitanju kolači nisam baš karakter user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
28.12.2014 19:58:19   
angellah

IZVORNA PORUKA: Ela28

Već mi kolača preko glave razmišljam za novu godinu da ne pravim ništa ili eventualno jedan samo se debljamo user posted image

Pošalji nama, mi smo svoje pojeli, ali opet bilo je samo 3 vrste i ne prevelike količine. Sad razmišljam i ja što za doček. Kokos kiflice opet i možda rum kuglice....

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
28.12.2014 21:13:06   
sorina
Mi smo slabo pojeli za Božić,a pravila sam samo tri vrsteuser posted image Tako da mislim za Novu samo strudlu s višnjama i jabukama. To se uvijek pojede,a ionako smo kući sami za doček.

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
29.12.2014 17:54:43   
Ela28

IZVORNA PORUKA: angellah


IZVORNA PORUKA: Ela28

Već mi kolača preko glave razmišljam za novu godinu da ne pravim ništa ili eventualno jedan samo se debljamo user posted image

Pošalji nama, mi smo svoje pojeli, ali opet bilo je samo 3 vrste i ne prevelike količine. Sad razmišljam i ja što za doček. Kokos kiflice opet i možda rum kuglice....


A što bi tek bilo da nisam punu kutiju odnijela kod kume i evo još ih nismo pojeli ima još koja rum kuglica user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: BOŽIĆNE SLASTICE
29.12.2014 17:55:25   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Ela28

Već mi kolača preko glave razmišljam za novu godinu da ne pravim ništa ili eventualno jedan samo se debljamo user posted image



Joj pričaj mi..rekla sam da za doček pravim 2 vrste i to ono što sam obećala i dosta... samo se debljam, a ne mogu im odoljeti dok su na stolu... kad su u pitanju kolači nisam baš karakter user posted image


Još ne znam ni što ću praviti user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 68
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!