|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u donjem dijelu trbuha
22.3.2011 9:57:38   
ana*
Ako je bol stalna onda možda ne bi bilo na odmet da se javiš dr. Ako te probadalo dok si se dizala, sjedala, hodala (onako da osjetiš svaki korak) onda je vjerojatno samo prehlada. Tak je meni bilo.

_____________________________

Ljubav se zove Luka- 01. 04. 2011

(Odgovor članu malla)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bolovi u donjem dijelu trbuha
22.3.2011 10:07:29   
malla
bolilo me dosta jako,stalno,tih 2 sata.u krevetu sam se jedva i okretala.ali kazem proslo je i sad je sve ok.samo mi nekako beba tu i tamo na par min nenormalno lupa pa neznam dal to uopce moze imat veze stim.zvuci glupo al kad me tako probudi usred noci stvarno imam filing ko da ce mi skocit van user posted image  user posted image

_____________________________

* moj misic Matias nam je doso 14.7.2011. *

(Odgovor članu ana*)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bolovi u donjem dijelu trbuha
22.3.2011 10:15:02   
ana*
user posted image  i meni je trbuh znao skakati i plesati lijevo desno kao da pokušava pobječi. Ne brini, beba je u dobroj formi!

_____________________________

Ljubav se zove Luka- 01. 04. 2011

(Odgovor članu malla)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bolovi u donjem dijelu trbuha
22.3.2011 10:24:43   
malla
onda ve valjda to normalno user posted image  user posted image
tnx user posted image

_____________________________

* moj misic Matias nam je doso 14.7.2011. *

(Odgovor članu ana*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bolovi u donjem dijelu trbuha
22.3.2011 10:31:51   
ana*
Normalno je. Uvijek je bolje da ju osjetiš nego da se pitaš kad se zadnji put pomaknula. Moja maleni podivlja kad se vozimo po grbavim cestama. Na autoputu spava k'o top (valjda), čim skrenemo na neke sporedne ceste počne mi skakati cijeli trbuh. Nedavno sam trčala iz auta u šumicu piškiti jer mi je skakutao po mjehuru.
Veći problem je nastao kad sam se, sa tajicama spuštenim do koljena, trebala ustati iz čučnja a trudna sam 38 tjedana, dakle trbuh do zuba user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove Luka- 01. 04. 2011

(Odgovor članu malla)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bolovi u donjem dijelu trbuha
26.1.2017 21:28:30   
Tinnaa
Pozz cure...
Dakle ovako, narucena sam na pregled tek za dva tjedna...
Medutim ponekad mi se pojave bolovi u donjem djelu trbuha, staalno sam zedna...
U 10-om tjednu sam, prva trudnoca mi je, pa me zanima dal su ovi bolovi normalni ili da se ipak obratim lijecniku prije i ne cekam da produ ova dva tjedna???

Hvala na odg. 😳

(Odgovor članu malla)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bolovi u donjem dijelu trbuha
21.4.2017 12:35:50   
Vudraga
Prva trudnoca,bolovi u donjem djelu trbuha stalno i sa ljeve strane.Neki dan me sa ljeve strane rezalo ko da s nozom reze neko.Da li je to normalno?.Narucena sam tek u utorak na kontrolu.Strah me da se ne dogodi nesto posto je prva trudnoca.19 tjedan sam,jos nista nisam osjetila da bi beba udarala.

(Odgovor članu mucilda)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bolovi u donjem dijelu trbuha
25.4.2018 5:13:35   
lady_die
Pozdrav mamice, moza informacija.u 29 tjednu trudnoce sam.i od jucer imam jake bolove u donjem dijelu trbuha.grci me sve i zateze, svako toliko i ne staje vec 24h.i ne mogu uopce lezati.jedino pomaze kad hodam lagano.al lezanje ne dolazi u obzir.da li ima netko iskustva sa takvom boli?

(Odgovor članu mucilda)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bolovi u donjem dijelu trbuha
25.4.2018 9:30:08   
lidac0605
Nadam se da si vec otisla na hitnu... Ovo ne zvuci ko bezopasni bolovi, dapace zvuci kao trudovi. Sretno i da bude sve ok...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lady_die)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bolovi u donjem dijelu trbuha
25.4.2018 12:51:44   
lady_die
Evo taman se vratila iz hitne.sva sreca bebica je u redu i nisam otvorena.al iskreno oni ne znaju od kud ta bol.preporucili mi mirovanje par dana pa ako ne prodje moram natrag u bolnicu...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!