|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bapska posla...
22.4.2011 12:24:23   
Anoniman
user posted image Ovo danas bi poslužilo ko skeč (poslat ću prijedlog Pervanu..)

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: bapska posla...
22.4.2011 12:53:12   
njanja
rainbow, molim pojašnjenje-malac od 5-6 god je sisao????
hebate i ja bi se izrigala....strašno...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: bapska posla...
22.4.2011 13:08:51   
Anoniman
Spomenula je produženo dojenje (kao protiv svih dudica su itd jer mu možeš jednostavno uvaliti svoju bradavicu a ne silikonsku zamjenu). Možda si ti razumjela ja baš nisam jer to dogodilo u trenutku dizanja želuca). Meni to nitko nije zamjerio, jer šta?user posted image Jedostavno se u sekundi dogodilo..Uglavnom su mi se moji smijali.

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: bapska posla...
22.4.2011 13:13:18   
danery
ja ne mogu vjerovat....
i ona tebi pametuje? šta joj nisi rekla da je taj bljuc komentar na njenu propovijed user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: bapska posla...
22.4.2011 13:17:27   
emab
user posted image user posted image user posted image  mislim da joj bolji komentar nisi mogla dati, moj bi bio jednako tečan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: bapska posla...
22.4.2011 14:18:37   
vale17
ajme, gledala sam ja na telki neki dokumentarac o tom "produzenom" dojenju, i sve lijepo prikazano, mali dođe, trazi cicu, a ono 7 godina!!! i onak sklapa okice kak sisa... mm i ja samo da isto nismo povratili... meni je to toliko ogavno, perverzno ili pedofilsko cak... neka se niko ne uvredi...
e, ali tvoja dogodovština ce se pricat generacijama!user posted image user posted image user posted image
a kolica su isto zlo?! user posted image user posted image a sta da kazem, zanimljivo bi se bilo naci u njihovim glavama...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

05.05.2011.- nasa ljubav i sreca sva- Nathan

(Odgovor članu emab)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: bapska posla...
23.4.2011 1:27:40   
lilia
I ja sam na jednoj temi komentirala kako mi je odvratno kad se već veća djeca doje pa su mi neke forumašice rekle da se riječ odvratno ne može povezivati s dojenjem ali ovo je stvarno van svake pameti pa nek me razapnu ako hoće, ja user posted image  s ove teme.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu vale17)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: bapska posla...
23.4.2011 9:41:43   
berny
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Moja sveki je tražila da djetetu vežem crvene konce oko ruke da ju ne bi netko urekao pa da poslije ne budem plakalauser posted image
Pitala sam ju treba li skuhati na mjesečini šišmišova krila,zmajski prah i kokošju nožicu sušenu na suncu?
od onda više nije ni zucnila o glupostima

cvrčak, reci joj da si saznala da crvena vunica ne pomaže nego samo narukvica od  pravih jadranskih koralja na zlatnoj kopčici. user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: bapska posla...
23.4.2011 9:46:53   
berny
rainbow, što bi one htjele, pošteno si se PRIRODNO zbljuvala user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: bapska posla...
23.4.2011 11:02:06   
Anoniman
Hej cure....Bila sam kod babe na selu  i baba mi se smijala (ko i svi)..Danas, dan nakon incidenta vam kažem da se ni nebi upuštala u raspravu s njima jer čemu? Ovako mi je samo želudac i živce nadražila. I vjerujte mi da mi je prva misao bilo "ODVRATNO" pa evo i mene razapnite koja sam bila 20 cm od tog događaja. Neprirodno je.

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: bapska posla...
27.5.2015 16:55:44   
danery
user posted image user posted image user posted image sama se sebi smijem kad čitam počene postove i muke ježeve,al sve mi se čini da krećemo ispočetka nakon 5 godina pauze....

pa eto,možete se ispucat na temi kad vam netko digne tlakislava....



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: bapska posla...
27.5.2015 17:47:55   
hipo
danery hvala sto di ozivila ovu temu, digidivstine s raznim babama su me bas razveselile!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!