|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 5 zanimljivih stvari o meni
25.11.2014 19:38:01   
eternity
malo šetamo po raji, nismo samo na zatrudnjivanju user posted image user posted image user posted image

evo par stvari o meniuser posted image :

- prekinula sam dugogodišnju vezu u 2. mjesecu a trebala sam se udavati u 9. mjesecu, moj muž je prekinuo svoju dugogodišnju vezu u 3. mjesecu a trebao se ženiti u 8. mjesecu user posted image mi smo se upoznali 10. mjesecu te godine , zaručili u 12.( da, nakon dva mjeseca user posted image ) i vjenčali sljedeće godine u 5. mjesecuuser posted image user posted image

- svakog tipa sam varala, osim muža, kad ga nisam mogla prevariti znala sam da je to-to, ljubav user posted image

- slušam cajku, turbo folk, folk od svoje 16 godine i slušala sam svašta nešto uz to al opet se vratim na cajku user posted image user posted image

- nadprosječno inteligentna ( 152 ) , testirali su me par puta user posted image user posted image user posted image ( valjda zbog ove cajke gore navedene user posted image user posted image )

-položila sam vozački nakon 2 sata vožnje sa instruktorom

_____________________________

JA - hiperprolaktinemija,trombofilija,nizak AMH,mozaična trisomija16
MM - trombofilija, nosilac za cf i NN

11/12, 04/13, 09/13, 07/14, 09/16 - biokemijske
11/2016 - zajednička odluka da ne idemo na PGD i da smo završili sa pretragama,terapijama.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: 5 zanimljivih stvari o meni
25.11.2014 20:28:12   
Snjeguljica_83
Evo i mene:

!. fali mi 1. polugodište 2. razreda osnovne, a na faksu sam dobila rektorovu nagradu (najbolji student generacije)
2. dobila sam svojevoljno jedinicu iz tjelesnog iz pravljenja zvijezde, onda je ispravila na četvorku
3. sa 17 godina sam si promijenila ime
4. imam izuzetno savitljiv palac
5. puštala sam kosu osam godina
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: 5 zanimljivih stvari o meni
27.11.2014 21:22:30   
noemaa
evo i mene:
1. nisam mogla smisliti predmet u školi zbog kojeg danas dobivam plaću i zahvaljujući kojem imam normalne dobre financijske mogućnosti
2. nisam mogla smisliti kompjutor, internet - a zahvaljujući tome sam upoznala svog predragog muža user posted image
3. udomila sam psića,sterilizarala ju, kupila joj finu kućicu i sad se međusobno uveseljavamo user posted image
4. plaćam školovanje jednoj afričkoj djevojčici
5. položila vozački iz 10.puta user posted image taj dan je instruktor glasno odahnuo rekavši da sad konačno mirno može u mirovinu user posted image user posted image
6. na nagovor kume, iz zezancije sam s njom išla astrologici kad sam još bila s bivšim dugogodišnjim dečkom.tada mi je ona ispričala sve i svašta o "mom onom pravom". ja sam si mislila koja glupost,ni a od istine. nakon par mjeseci - sve se obistinilo!!!! user posted image

< Poruku je uredio noemaa -- 27.11.2014 21:25:38 >


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: 5 zanimljivih stvari o meni
28.11.2014 18:20:00   
hipo
1. Odrasla u najljepsoj zabiti u drzavi
2. Naucila sama svirat klavir, krenula i gitaru al me nervirala zena koja mi je posudila gitaru pa sam prestala.
3. Sa 6 su me trazili da nacrtam najveci dozivljaj u životu-nacrtala sam sadasnje zanimanje.
4. Pričam i prevodim 2jezika, dobro meljem jos dva, natucam jos jednog, ne racunajući slavenske jezike za koje mislim da svaki slaven mora bar malo kuzit.
5. Obozavam putovanja i ouno putujem, ali mrzim agencijske aranzmane i grupe pa sve sama s muzem organiziram po svom guštu.

Peto sam bila smislila nesto bolhe, al se ne mogu sjetituser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: 5 zanimljivih stvari o meni
28.11.2014 20:05:18   
angellah
Evo malo al iskreno o meni:

1. Radila sam 4 godine kao stjuardesa (domaćica zrakoplova)
2. U to doba imala sam vezu sa oženjenim muškarcem koji je bio preko 20 godina stariji od mene, trajalo par mjeseci
3. Moj sadašnji mužić radio u istoj firmi i poznaje tog tipa.... I svejedno me je oženio user posted image
4. Vjernika sam...al ono ozbiljan, čitam Bibliju i pokušavam ne osuđivati druge (pa čak i lgbt)
5. Kad sam dala otkaz zatrudnila sam ali nije mi nimalo žao što ne znam gdje ću raditi kad beba poraste user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!