|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pupcana vrpca??
2.8.2014 0:22:12   
ucitelj
Nisam znala di postaviti pitanje pa cu ovdje: znate li ili ste culi ili bilo sta zasto se bebama pupkovina omotaje bas oko vrata i kako i kako se uopce moze dogoditi da jako naskodi bebacu al bas jakouser posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pupcana vrpca??
2.8.2014 7:23:59   
rabbit
Ne znam tocno zasto se dogadja ali moze biti opasno pri porodu kod izgona. Moja dva brata i ja smo imali pupcanu vrpcu oko vrata pri izgonu i sve je rijeseno epiziotomijom kako bi se mogla odmotati vrpca oko vrata.

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pupcana vrpca??
2.8.2014 8:30:39   
nicebo
Beba se u stomaku okreće pa se dogodi slučajno. Omota se ona i oko drugih djelova tijela, ali je opasno kad je oko vrata jer se baba pri porodu može ugušiti. Moja se cura rodila s pupčanom vrpcom oko vrata, ali hvala Bogu sve je prošlo bez ikakvih komplikacija.

(Odgovor članu rabbit)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pupcana vrpca??
3.8.2014 13:12:47   
ucitelj
e pa moja najbolja prijateljica nosial je 3. dijete i neki dan je otisla na kontrolu i otkrili su da ej beba mrtva u 8mj trudnoce....nalaz pupcanik svezan u cvor oko vrata...prestrasno otako se jadno osjecam to nije normalno kako mi je tesko palo (je znam da ih ima jos djece i sve to al me bas streslo)user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pupcana vrpca??
16.9.2014 9:24:05   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: nicebo

Beba se u stomaku okreće pa se dogodi slučajno. Omota se ona i oko drugih djelova tijela, ali je opasno kad je oko vrata jer se baba pri porodu može ugušiti. Moja se cura rodila s pupčanom vrpcom oko vrata, ali hvala Bogu sve je prošlo bez ikakvih komplikacija.


Potpisujem

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pupcana vrpca??
12.7.2015 23:29:09   
Ela28
Cula jesam o tome ,nadam se da nitko od vas to nije prošaouser posted image
Moji dečki su rođeni na carski rez a da vam budem iskrena u to vrijeme mi to nije ni palo na pamet da je samo bi se uplašila.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pupcana vrpca??
13.7.2015 7:26:50   
monstrum
Mojoj curici je bila omotana pupkovina oko vrata i iskreno bila sam jako u strahu zbog toga, ali na sreću prošlo je sve ok. Najbitnije je da je liječnik na porodu cijelo vrijeme zbog eventualnih komplikacija.

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!